Www.haarschneidemaschine.org алатки за сечење Страница на категоријата 1

Www.haarschneidemaschine.org алатки за сечење Страница на категоријата 1

Www.haarschneidemaschine.org алатки за сечење Страница на категоријата 1

SANDVIK COROMANT QS-RF123E11 - 1616bhp Челик Корокут 41641 QS Стебло Алатка За Разделба И Жлебот Носителот, 0.43 Максимална Длабочина На Намалување

DEN 4592.00
Оценка на клиентот:

Корокут 12 16 мм квадратни стебло надворешна обработкаалатки за стебло Надворешна обработкаалатки за ст�

Обвинуваат Индустриски Алатки Стандардна Заб М42 8% Кобалт Тиалн Груба Крајна Мелница, 1 за 1 за 4 Должина На Флет, 1102-0114

DEN 255.84
Оценка на клиентот:

Челици со висока јачина Хард умре челици Висока температура легури Централно сечење М428% премиум кобалт

ВИДИЈА Метал Отстранување Бур М40539 СД, Алуминиум Сече Работ, Топката Форма, 0.5 Сечење Дијаметар, Карбид, Десната Рака Намалување,

DEN 429.60
Оценка на клиентот:

Топката форма Целосен избор на форми и стилови на сечење за сите материјали и апликации Цврсто стебло и

зузмин ЦАТ40-ФМБ32-60Л Школка Држач За Мелница За Лице Држач За Крајна мелница За Мелење Фини Фрези За Лице Држач За Стебло За Продолжување

DEN 892.80
Оценка на клиентот:

Пакетот вклучува CAT 1 PC CAT40 FMB3260 L Mill arbor Материјал : 40црмнти челик Апликација : За 100мм / 3.93" Дијаметар Лице М�

Алатка за дупчење на дупчење со дијамантска дупчалка, алатка за дупчење на јаглеродни челични дупки за стакло од керамички плочки 35мм

DEN 0.33
Оценка на клиентот:

Hollow Design : Вежбата има уникатен шуплив дизајн за остри дупчење и брзо отстранување на чипови, без закопчи�

Компанија за алатки F&D 28032 Shell Reamer со голема брзина на челик директно флејта, дијаметар 2 1/16 , 3 3/4 целосна должина,

DEN 4756.48
Оценка на клиентот:

Преостанувачи на школка челик со голема брзина директен флејта Директен флејта Дијаметар : 2 1 / 16 Дија.

Тема Допрете M3 M4 M4 M5 M6 M8 M8 M10 Metric Spiral Machine Tap Metricth Threathing Thread Nitride обложена завртка за чешма за чешма бит 1 парчиња

DEN 2.67
Оценка на клиентот:

Сетови за бит од дрво Примената на нитрирање ги подобрува перформансите на абразијата, цврстината на по

Widia GTD GT245023 Победа GT24 HP Tap, Semi Bown Chamfer, десно намалување на раката, 6 флејти, формирање, 7/16-20, HSS-E-PM, TICN облога

DEN 3.00
Оценка на клиентот:

Напредни формирани геометрии дизајнирани за супериорни перформанси на чешма во челик и не'рѓосувачки ч

Кео 55103-Калај 6флт Контра Мијалник, 0.3125 Дијаметар На Сечење, 120 Степен Агол На Сечење, 1.75 Должина На Сечење, 1/4 Дијаметар На Стеблото,

DEN 2797.60
Оценка на клиентот:

Пакет од 12 Кео 6флејта линија на шалтери се придружници на нашата единствена флејта контра и нашата 3 и 4�

Сандвик коромант 419-044Q16 - 14m Коромил 419 Лице Мелница Машина, Челик, Десната рака, 16mm Арбор, 29.4 Мм Сечење Дијаметар

DEN 8192.00
Оценка на клиентот:

Пет рабови за сечење по вметнување Широк спектар на оценки и геометрии Радиус вметнува и вметнува со па�

Алатка за карбид RPMT1204 RPMW1003 RPMT10T3MO E JS VP15TF Внатрешен карбид Вметнете RPMT 1204CNC Метална алатка за лет RPMW)

DEN 1.00
Оценка на клиентот:

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�

Алатка за вртење на алатката за карбид WNMG080404 MA VP15TF UE6020 US735 Надворешно алатка за вртење CNC Алатка за вклучување Вметна WNMG 080404)

DEN 2288.00
Оценка на клиентот:

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�

Алатка за карбид MMT 16IR AG60-S VP15TF MMT16IR печат за печат на конец за вртење CNC машина за вртење на делови 16IR AG60-S

DEN 1286.40
Оценка на клиентот:

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�

Алатка за карбид зацементирана карбид Вметнете CCMT060204 VP15TF UE6020 Алатка за метално вртење Надворешно алатка за вртење CNC

DEN 1441.60
Оценка на клиентот:

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�

Алатка за карбид 10 парчиња зацементиран карбид TPMN160308 NX2525 секач за мелење TPMN 160308 Алатка за вртење на мелење Алатка за надворешно

DEN 3.00
Оценка на клиентот:

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�

Алатка за карбид 10 парчиња зацементирана карбид CCMT09T304 VP15TF CNC Metal Blade LATHE LATHE TOLE TURNING ALATE CUTTRING MILLING CCMT 09T304

DEN 2.67
Оценка на клиентот:

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�

Алатка за карбид 490R 08T308M PM4240 Вметнете го секачот за мелење на алатки за алатки 490R 08T308 PM4240 обработка на челични делови

DEN 736.32
Оценка на клиентот:

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�

Алатка за карбид APMT1135 M2 VP15TF APMT1135 M2 Алатка за вртење на карбид Вметнете CNC струг Алатка за мелење Вметнете APMT 1135 Алатка)

DEN 1.33
Оценка на клиентот:

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�

Sandvik Coromant R217.15-060125AC12M 1620 COROMILL PLURA SOLID CARBIDE CAND MILL за мелење на навој, 0,2362 Дијаметар на сечење, 0,4921 Длабочина

DEN 0.67
Оценка на клиентот:

Мелница за цврста карбид Coromill Plura Алатки за навој Цврст карбид, стандард Секачи за навој цврст карбид Ме�

Карбид Мелење машина 1 MTQNR1616H16 MTQNR2020K16 MTQNR2525M16 Надворешно Вртење Алатка Носителот TNMG Карбид Вметнете Цпу Алатка

DEN 593.60
Оценка на клиентот:

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

Алатки за обработка на дрво 1 парчиња поставени дрвени здодевни битови битови само центрирање на волфрам карбид дупка за пила,

DEN 2.00
Оценка на клиентот:

1 Направено со напредна технологија, висококвалитетни материјали и долг животен век Дупчката дупка е ур

F&засилувач; Д Алатка Компанија 16144-BX442 Сечење Видов Со Странични Чип Дозвола, M42 Кобалт, 4 Дијаметар, 5/32 Ширина, 1 Големина Дупка

DEN 3420.00
Оценка на клиентот:

Пили За Сечење Со Страничен Клиренс На ЧиповиКобалт М42 Дијаметар : 4Ширина : 5 / 32Големина Дупка : 1...

Дупчалка За метално Јадро Прстенеста Дупчалка Од 35/55мм Отворач За Дупчалки За Отворање На Велдон Стебло За Метални Алатки за Дупчење

DEN 854.08
Оценка на клиентот:

Индустриски Дупчалки Тоа е велдон стебло дека постабилно стегање за стабилно сечење и завршна обработк

ВИДИЈА ХАНИТА 494016006лт 4940 КС Груба Крајна Мелница, 0,35 мм Шамфер, 16 мм Сечење Диа, Карбид, Тиалн Слој, Рх Сече, Директно Стебло,

DEN 3.00
Оценка на клиентот:

Централно сечење За сите материјали од црно работно парче Ниска потрошувачка на енергија при големи бр�

SGS 31875 1ел 4 Флејта Плоштад Крајот Општа Намена Крај Мил, Титаниум Карбонитрид Слој, 7/16 Дијаметар На Сечење, 3 Должина На Сечење, 7/16

DEN 3.00
Оценка на клиентот:

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

Отстранување На Завртки Против Лизгање На Завртки За Цевки Внатрешно Навојување Изработка На Цевки Алатки За Поправка На Навој Дупчалка 1 парчиња

DEN 1243.20
Оценка на клиентот:

Индустриски ДупчалкиМултифункционален, исто така погоден за обично отстранување на завртките.Се приме

20 парчиња Волфрам Карбид Брус Машина Волфрам Карбид Брус Машина Малку Конус Крајот Мелница Еден Двоен Модел 1/8 во Стеблото

DEN 1488.00
Оценка на клиентот:

БЕЗБЕДНО СКЛАДИРАНИ и ЗАШТИТЕНИ : целото парче е направено од термички обработен цврст волфрам карбид с

Јанси Шлагер Од Фејн-Хсс Нова Прстенест Секач Комплет Со Врвен Челик Со Голема Брзина М2-3/4 Директно Стебло, 2 Длабочина, 9/16 - 1-1/16 Дијаметар,

DEN 4128.80
Оценка на клиентот:

Индустрија Направенапрстенестиот секач на Феин има подобрена геометрија на сечење, висококвалитетен ч

WIDIA DSSNR2020K12KC04 DSSN Д-Стил Стегање Алатникот За Негативни Инсерти, 45° Агол, Челик, 20mm Квадратни Стебло, Десно, 134.58 Mm Должина

DEN 1261.92
Оценка на клиентот:

Се користи за влошки во негативен стил Склопот на стегачот содржи стегач, завртка и прстен за задржувањ�