• Обновено
зузмин ЦАТ40-ФМБ32-60Л Школка Држач За Мелница За Лице Држач За Крајна мелница За Мелење Фини Фрези За Лице Држач За Стебло За Продолжување На Прачка За Лице Арбор Висо

зузмин ЦАТ40-ФМБ32-60Л Школка Држач За Мелница За Лице Држач За Крајна мелница За Мелење Фини Фрези За Лице Држач За Стебло За Продолжување

DEN 892.80

Залиха
Во магацинот.

Пакетот вклучува CAT 1 PC CAT40 FMB32-60 L Mill arbor Материјал : 40црмнти челик. Апликација : За 100мм/3.93" Дијаметар Лице Мелница. CAT40 FMB22 Mill Arbor : Стврднат со калење, Цврстина и Издржливост : изработен е од добри материјали, а процесот на гаснење на површината ја зголемува цврстината на објектот. Не е лесно да се деформира дури и користени долго време, издржливи, точни и стабилни. Ако ви требаат инсерти APMT1604, можете да го пребарувате користете ГИ ОВИЕ АСИНИ : B09 KBRBHF8,09 HH8 JWFY,09 DCNJ33 B,B09 CYBWBMH. Пакетот вклучува CAT 1 PC CAT40 FMB32-60 L Mill Arbor Ако ви требаат apmt1604 инсерти, можете да го пребарувате користете ГИ ОВИЕ АСИНИ : B09 KBRBHF8 B09 HH8 JWFY B09 DCNJ33 B B09 CYBWBMH.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Нијагара Цуттер С545Р-1.000-Д1-Р045.0-З5 С545р Карбид Радиус Крај Мил, Алтин Финиш, 5 Флејти, 1 Сечење Дијаметар, 1 Дијаметар На Стеблото, 4 Вкупна

Крајните мелници со радиус на аголот имаат рабови за сечење со заоблени агли за да го намалат чипсување�

DEN 1.33

Оскарбид Карбид Крај Мелници Цпу Спирала Рутер Битови Топката Нос 7 Парчиња/Во Собата, Радиус Цпу Спирала Длабоко Дупчиња Рутер битови

Секој Еден Компјутери Топката Врвот Радиус0 ,75мм,1мм, 1,5 мм, 2мм, 3мм, 4мм Поради Големата цврстина На Матери

DEN 2.00

ВИДИЈА ХАНИТА ТМ4В0Т13015 Варимил и 4В0Т Кс Завршна Обработка/Груба Крајна Мелница, 0,02 Шамфер, 0,5 Дијаметар На Сечење, Карбид,

Нецентрично сечење Оптимизирана геометрија за обработка на титаниум Единствена алатка и за груби и за �

DEN 2134.88

Сандвик Коромант Ц4-ДСКНР-27050 - 12 Т-Макс П Единица За Сечење За Вртење, СНМГ 12 04 08 Мастер Вметни, Цх-ДСКНР/Л Алатка, Десна рака, 50

Коромант Капто сечење единици, надворешни Вртење Алатки, стандард Носители, Вртење Алатки За Негативни

DEN 1.00

Карбид Мелење Машина 2 Флејта HRC55 Топката Крајот Мелење Машина Волфрам Карбид Алатка Цпу Мелење Машина Рутер Вежба Малку Мелење Машина

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 3.00

Tehaux 1 сет 10 парчиња јачина песок, вклучително и правење епоксидни комплети за игла, кастинг хартии од челик мелење метална крпа со двојно

Волфрам челик Влажна сува шкурка Лесно се инсталира на мелница за умирање, мелење и полирање на нештата.

DEN 420.80

Секач за мелење со права мелење, отпорност на абразија, права мелница за завршна мелница добра издржливост единечна флејта спирална мелница

Наменето за висока јачина на работа и не е лесно да се пробие за време на континуираната обработка Со ак�

DEN 81.12

Алатки за сечење XMeifeits 2pcs 6x22mm единечни секачи за мелење на флејта за алатки за алуминиум CNC Цврст карбид, алуминиумски композитни

Професионална секач за индустриско мелење со голема цврстина и отпорност на абење, голема отпорност на

DEN 0.67

Ф&засилувач; Д Алатка Компанија 12702 Инволутна Опрема Мелење Машина, Со Голема Брзина Челик, Форма Ослободен, 14 1/2 Степен Притисок

Инволутни Секачи За Мелење Опрема Челик Со Голема Брзина 14 Агол На Притисок Од 1 / 2 СтепениФорма Ослобо�

DEN 721.60

Серија YG-1 D4 серија ванадиум легура HSS спирална флејта чешма, неконтролирана завршница, тркалезна шипка со квадратен крај,

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

DEN 3.00

Нешо Плоштад ЕР32 Колет Блок Чак Хард Челик Хексадецимален Пролет Чак Блок За Струг Гравирање Машина За Сечење Алат Држач 1 парчиња

Комбинирана Вежба За брзо поставување на цпу машини За паралелни, квадратни или шестоаголни форми, како

DEN 3.00

uxcell 1pcs Прилагодлив Допрете Клуч Рачка За Метрички М1-М8 Славини &засилувач; 5 парчиња Метрички Рака Допрете М2 Тема 0.4 Теренот

Големина На Рачката На Клучот За Допрете : Големина На Вклопување : Славини М1М8 / 2мм8мм; Вкупна Должина( �

DEN 639.84