• Обновено
Компанија за алатки F&D 28032 Shell Reamer со голема брзина на челик директно флејта, дијаметар 2 1/16 , 3 3/4 целосна должина, 1 1/4 Подвлечена дупка LG End, 9 Arbor број

Компанија за алатки F&D 28032 Shell Reamer со голема брзина на челик директно флејта, дијаметар 2 1/16 , 3 3/4 целосна должина,

DEN 4756.48

Залиха
Во магацинот.

Преостанувачи на школка - челик со голема брзина - директен флејта Директен флејта - Дијаметар : 2 1/16 - Дија. Целосна должина : 3 3/4 - фитинг дупка LG Крај : 1 1/4 - Арбор # : 9. Дупките во овие пренасочувачи се затегнати, 1/8 инчи по стапало. Направено во САД. Преостанувачи на школка - челик со голема брзина - директен флејта. Директен флејта - Дијаметар : 2 1/16 - Дија. Целосна должина : 3 3/4 - фитинг дупка LG Крај : 1 1/4 - Арбор # : 9. Дупките во овие пренасочувачи се затегнати, 1/8 инчи по стапало. Направено во САД. Преостанатите флитирани школки се дизајнирани како пренасочувач на големина или завршна обработка и се држат на арбор обезбеден со прицврстувачи за возење. Флејците се расчистуваат на работ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сандвик Коромант, 870-1420-14-КМ 3334, кородрил 870 вежба врв, Карбид, Десна Рака, 3334 Одделение, ПВД Алтикрн, Зертиво Технологија

Придобивки од семејството на овој производ : Безбеден и сигурен процес на сечење Високи стапки на пенет�

DEN 3744.00

Сандвик Коромант Р331. 32С - 160к40км Коромил 331 Прилагодлив Секач За мелење дискови Од Целосна Страна И лице, Десно Сечење, Внатрешна

Придобивките од овој производ семејство : широк спектар на опции за монтирање Отворени џебови Добар чип

DEN 1438.40

Чекор Вежба Малку, 4-22мм Конус Битови За Метал, Со Голема Брзина Челик Вежба Hss Спирала Жлеб Конус Битови Влијание Вежба Чекор Малку

[Хсс Облога] : чекор вежба користи челичен материјал со голема брзина за да има подолг работен векТитани�

DEN 3.33

Кео 55091 Челик Со Голема Брзина Еднократен Мијалник, Необложена Завршница, 6 Флејти, Агол На Точка Од 110 Степени, Тркалезно

Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на

DEN 1148.00

F&засилувач; Д Алатка Компанија 12923 Инволутна Опрема Мелење Машина, Со Голема Брзина Челик, Форма Ослободен, 14 1/2 Степен Притисок Агол,

Инволутни Секачи За Мелење Опрема Челик Со Голема Брзина 14 Агол На Притисок Од 1 / 2 СтепениФорма Ослобо�

DEN 0.67

Планински мажи трајни 5 парчиња надолу намалување на 6мм цврст карбид CNC рутер Endmill Компресија Дрво волфрам крај на мелење

Професионални алатки изработени од висококвалитетни материјали, одлична изработка и издржлива Профес

DEN 1661.92

Дормер А3508. 5 Вежба За Тапершанк, Долга Серија, Челик Со Голема Брзина, Дијаметар На Главата Од 0,3346 Инчи, Должина На Флејта од 100 мм

Пареа оксид слој Стандардна форма на спирална вежба Дин 341 вежба стандард Хсс (челик со голема брзина) ма

DEN 341.76

Карбид Мелење МАШИНА 10 ПАРЧИЊА Карбид Сечилото DNMG150404 МА VP15TF Надворешна Алатка За Вртење DNMG 150404 Оригинална Алатка ЗА Вртење

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 3.00

Widia TDM0472R5SS050 Врвна вежба М1 Модуларна вежба за вежбање, 0,4724 Дијаметар на сечење, 5xD, 0,5 Директно Шанк, големина на седиштето W18

Универзална точка (UP) геометрија дизајнирана за разноврсност и продуктивност Лесна промена на вметнува

DEN 3248.32