• Обновено
Алатка за карбид RPMT1204 RPMW1003 RPMT10T3MO E JS VP15TF Внатрешен карбид Вметнете RPMT 1204CNC Метална алатка за лет RPMW)

Алатка за карбид RPMT1204 RPMW1003 RPMT10T3MO E JS VP15TF Внатрешен карбид Вметнете RPMT 1204CNC Метална алатка за лет RPMW)

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на зафат, силна отпорност на влијание, очигледна предност на брзината при големо кастрење и обработка. Одржувајте тесни толеранции, неспоредливи перформанси. Практични и разновидни околини за обработка, дури и во многу валкани средини, како што е леано железо, имаат добри карактеристики. Додатоците имаат добра ригидност и долг животен век, што ја намалува цената на алатката на корисникот. Остри и издржливо, лесно отстранување на чипови и понатамошно подобрување Ironелезото имаат добри карактеристики Додатоците имаат добра ригидност и долг животен век, што ги намалува трошоците за алатката на корисникот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сојузничките Машина &засилувач; Инженеринг 154T-0200 Калај Обложени Супер Кобалт Оригинал Т-Вежба Вметнете, Серија 4, 2 Дијаметар

Преку течноста за ладење ја оптимизира евакуацијата на чипот и подобрените перформанси на алатката Аго

DEN 561.60

Mitsubishi Материјали DF2XLBR0020N010 СЕРИЈА DF2XLB Карбид Дијамант Обложени Крај Мил, 2 Долг Врат Флејта За Графит, Топката Носот Форма,

2 флејта долг врат топката носот крајот мелница со оригинален дијамант слој за графит обработка Лесен з�

DEN 1.33

Сандвик Коромант Р390-050К22-36Х Коромил 390 Квадратни Рамо Мелење Машина, Челик, Десната рака, 22мм Арбор, 50мм Сечење Дијаметар

Вметнете геометрија за лесно сечење за ниски сили на сечење и за да избегнете отклонување и вибрации Ма�

DEN 3.33

Мабуарн Држачи За Вртење 8 Комплети 5/16 Држачи За Алат За Вртење На Струг Со Индексирани Карбидни Влошки за Вртење Здодевно Жлебување

Вртење држачи за алат материјал : 40цр42црмо челик; 5 / 16 " (8мм) стебло Индексирани Инсерти материјал : волфр�

DEN 1.33

Кобра Карбид 10051 Микро Зрно Цврст Карбид Цилиндричен Брус Со Редовна Должина, Двојно Сечење, Обликувајте Са-14, 1/4 Дијаметар На Стеблото,

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

DEN 156.32

Ацетел 1 -16 УНС Допрете И Умрете Сет, 1 х 16 УНС Десна Рака Хсс Машина Нишка Допрете и 1 х 16 УНС Легура Алатка Челик Круг Умре

●Допрете Големина●Должина : 5,12 " / 130,00 мм, Глава На Конец : 0,98 " / 25,00 мм, Квадратна Глава : 14,0 мм х 14,0 мм( Л*В),

DEN 639.84

Bgtec Јадро Вежба Адаптер, 2 Парчиња М14 Нишка На Триаголен Стебло Дијамант Дупка Видов Вежба Мелење Прилог Копач Стебло Адаптер

2 парчиња м14 конец на триаголно вратило, вкупна должина 53 мм, должина на вратило 28 мм Висококвалитетен че

DEN 1.33