• Обновено
ВИДИЈА Метал Отстранување Бур М40539 СД, Алуминиум Сече Работ, Топката Форма, 0.5 Сечење Дијаметар, Карбид, Десната Рака Намалување, 0.25 Стебло Дијаметар

ВИДИЈА Метал Отстранување Бур М40539 СД, Алуминиум Сече Работ, Топката Форма, 0.5 Сечење Дијаметар, Карбид, Десната Рака Намалување,

DEN 429.60

Залиха
Во магацинот.

Топката форма Целосен избор на форми и стилови на сечење за сите материјали и апликации. Цврсто стебло и стилови на челик со лемење. Најквалитетните материјали и конструкцијата обезбедуваат исклучителен век на траење на алатот. Широк спектар на големини и должини на стеблото. Целосен избор на форми и стилови на сечење за сите материјали и апликации. Цврсто стебло и стилови на челик со лемење. Најквалитетните материјали и конструкцијата обезбедуваат исклучителен век на траење на алатот. Широк спектар на големини и должини на стеблото. ВИДИЈА карбидните бруси се произведени во согласност со стандардите НА USCTI и се со највисок квалитет во индустријата, обезбедувајќи одлични перформанси и безбедност. Нашиот уникатен процес на производство обезбедува исклучителен век на траење на алатот со сигурност за безбедно работење при големи брзини. ВИДИЈА бурс нудат сеопфатно портфолио на големини и форми за сите апликации и материјали за работни парчиња.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Микро 100 Бб-230800сх Здодевна Алатка-Десната Рака-Остар.230 Мин Роди Диа.800 Макс Носеше Длабочина.057 Проект.0738 Офсет, 5/16 Шенк Диа,

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки Полирано поделено лице за подобрено задржување �

DEN 1.67

Нијагара Машина Н53823 Кобалт Челик Квадратни Носот Крај Мил, Инч, Велдон Стебло, Необложени Заврши, Груба Сече, 35 Степен Спирала,

5 дизајнот На Флејта обезбедува исклучителна способност за сечење во многу тешко машински легури и го о�

DEN 2686.08

Х-ДРИ Сребрен Тон Хсс Спирален Жлеб 4 Флејта 9мм Сечење Диа Крај Мил(Сребрен Тон Хсс Спирален Жлеб 4 Флејта 9мм Сечење Диа Крај Мил

Име на производот : Крајна Мелница;Материјал : ХСС Дијаметар на сечење : 9мм / 0,35"; Длабочина На Сечење : 27м�

DEN 2.00

Допрете Две Работ Завртка Допрете Метрички Допрете За Обработка На Алуминиум Обоени Метали Слепи Дупки М3 М4 М5 М6 М8 М10 М12 1 парчиња

Индустриски Дупчалки Издржлив и долг работен век Висока цврстина, носете висока температура Рачката из

DEN 573.44

Во Живо Центар Во Собата, Морс Конус Револвинг Висок Јаглероден Челик 0.0006 Точност Цпу Струг Алатка МТ3 За Голема Брзина Стругови

ДОБРО ЗАПЕЧАТУВАЊЕ : Изработена од висококвалитетен јаглероден челик, силна, главата е вградена со цеме

DEN 2.00

Mitsubishi Материјали VC3MBR0200 VC3MB Серија Карбид Чудо Крајот Мил, 3 Средни Флејти, Топката Облик На Носот, 4 мм Сечење Диа, 2 мм Агол Радиус,

3 флејта топката носот крајот мелница за ефикасна обработка Произведено во САД Мицубиши Материјали САД

DEN 1.33

ВИДИЈА 5873415 90° Рамо Мелници VSM490 - 15 Вметнете Мм Големина, 15,3 ММ Најсовремена, 16,1 Мм Должина Алтин Карбид .S.MM Правоаголник Мил

ВИДИЈА 5873415 90° Рамо Мелници VSM490 15 Вметнете Мм Големина, 15,3 ММ Најсовремена, 16,1 Мм Должина Алтин Карбид MM �

DEN 2.67

Микро 100 QRR-250-16 Жлеб Алатка - Задржување Прстен-Брза Промена, 1/4 Ширина.150 Проект.495 Мин Роди Диа, 1 Макс Носеше Длабочина.245 Офсет,

Дизајниран за генерирање жлебови на прстенот за задржување во дупки Полирано поделено лице за подобре�

DEN 1546.72

Ксијангла-рутер бит, 1pc 2/4 Флејти Цементирани Карбид Агол Заокружување Крајот Мелници, Топката Нос Конкавна Радиус Мелење Секачи, Сечење Работ

Име : Р Агол Заокружување Крајот мелници / Конкавна Мелење Машина Материјал : Цементиран Карбид Сечилото

DEN 3.33

XMEIFEITS Сечење Алатки 5Pcs 3.175 * 2 * 8mm Левата Рака Една Флејта Намалување Спирала Битови Сечење Дрво Акрилик Пластична Плоча

Професионален Индустриски Фреза со Висока Цврстина и Отпорност на Абење, Висока Отпорност на Топлина и

DEN 1531.20

VIDIA E16RSDQCR07 E-SDQC S-Стил Стегање Здодевен Бар За Позитивни Инсерти, 107,5° Агол, Карбид, 16mm Стебло Дијаметар, Десно, 200mm Должина

Завртка стегање систем за позитивни индекс можност инсерти Компактен дизајн за висока сигурност и ефик

DEN 2.67

Површина Мелење Машина 1 Парче 8мм Чист Кревет Нож Резба Малку Цврст Карбид Рутер Малку Дрво Алатка Цпу Мелење Крајот Мелница За Дрво

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

DEN 1228.80

Алатка за карбид зацементирана карбид Вметнете CCMT060204 VP15TF UE6020 Алатка за метално вртење Надворешно алатка за вртење CNC

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�

DEN 1441.60

Нијагара Машина N59681 Карбид Топката Носот Крај Мил, Инчи, Необложени Заврши, Груба И Завршна Сече, 30 Степен Хеликс, 2 Флејти,

Минијатурните крајни мелници создаваат сложени намалувања потребни за прецизни индустрии Две флејти н

DEN 180.80

ВИДИЈА Ханита TF4QN313025A 4qn3 КС Груба Крајна Мелница, 0.03 Радиус, 0.625 LOC, 0.5 Дијаметар На Сечење, Карбид, TiAlN Слој, RH Сече, 3-Флејта

Централно сечење За сите материјали од црно работно парче Ниска потрошувачка на енергија при големи бр�

DEN 2.00