• Обновено
Алатка за карбид MMT 16IR AG60-S VP15TF MMT16IR печат за печат на конец за вртење CNC машина за вртење на делови 16IR AG60-S

Алатка за карбид MMT 16IR AG60-S VP15TF MMT16IR печат за печат на конец за вртење CNC машина за вртење на делови 16IR AG60-S

DEN 1286.40

Залиха
Во магацинот.

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на зафат, силна отпорност на влијание, очигледна предност на брзината при големо кастрење и обработка. Одржувајте тесни толеранции, неспоредливи перформанси. Практични и разновидни околини за обработка, дури и во многу валкани средини, како што е леано железо, имаат добри карактеристики. Додатоците имаат добра ригидност и долг животен век, што ја намалува цената на алатката на корисникот. Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум. Висока јачина на зафат, силна отпорност на влијание, очигледна предност на брзината при големо кастрење и обработка. Одржувајте тесни толеранции, неспоредливи перформанси. Практични и разновидни околини за обработка, дури и во многу валкани средини, како што е леано железо, имаат добри карактеристики. Додатоците имаат добра ригидност и долг животен век, што ја намалува цената на алатката на корисникот. Остри и издржливо, лесно отстранување на чипови и понатамошно подобрување Ironелезото имаат добри карактеристики Додатоците имаат добра ригидност и долг животен век, што ги намалува трошоците за алатката на корисникот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

КЕО 108828 РХ Комбинирана Вежба И Контра Мијалник, 0,75 Дијаметар На Сечење, 82 Степен Агол На Сечење, 3,5 Должина На Сечење, 3,5 Должина,

Пакет од 6 Кео обичен тип комбинирана вежба и шалтери се користат за производство на централни дупки во �

DEN 3.33

LRJSKWZC ROUTER BITS 1 пакет 6мм рачка Рутер од дрво, малку нож за чистење на чистење, за чистење машина за чистење машина за обработка

Висока прецизност, мазно сечење, специјална отпорност на влијание и добра отпорност на абење Материјал

DEN 777.60

Сандвик Коромант Корокут 3 Карбид Разделба Вметнете, GC1125 Одделение, Повеќеслоен Слој, CS Chipbreaker, 3 Сечење Рабови, R123U3-0200-1500-ЦС,

Ширина 0,079 инчи CS Отсечени Остар Раб Десна Рака Сече 15° Одделение GC1125 За сите материјали^Вметни Стил R123 U3

DEN 5425.76

Сандвик Коромант, Ц5-РФ151. 23-35067-40, Челик Т-Макс П-Намалување На Сечење Единица За Разделба и Жлеб, Десната Рака Сече, Со Течноста

Придобивки од семејството на овој производ : Одлична завршна површина поради технологијата на бришачи �

DEN 1.67

Допрете ја машината М3/М4/М5/М6/М8/М10/М12/М14 Спирален Жлеб Метрички Завртки Допрете Дин371 Засилена Нишка На Стеблото Допрете

Пиштол Вежба Битови Допрете ја машината М3 / М4 / М5 / М6 / М8 / М10 / М12 / М14 Спирален Жлеб Метрички Завртки Допр�

DEN 3.00

4-32мм HSS титаниум обложена чекори за вежбање, 1/4 хексадецимален метрик метрика метрика метрика со голема брзина на челик за вежбање за

【Метрички HSS Чекор за вежбање Бит големина】 432mm (4мм, 6мм, 8мм, 10мм, 12мм, 14мм, 16мм, 18мм, 20мм, 22мм, 24мм, 26мм, 28мм,

DEN 139.04

Кео 55511 Кобалтен Челик Еднократен Мијалник, Калај Обложен, 6 Флејти, Агол На Точка Од 60 Степени, Тркалезно Стебло, 1/2 Дијаметар На Стеблото,

Алатите од кобалт челик се слични на челикот со голема брзина, но со повеќе кобалт за подобрени перформа

DEN 976.00

ВИДИЈА 3704337 Ханита Варимил I Инчен Крај Мил 0.7500 Инчен Диа, 2.2500 Инчен Максимална Длабочина, 5.0000 Должина, Велдон Шанк Цилиндричен Карбид

ВИДИЈА 3704337 Ханита Варимил I Инчен Крај Мил 07500 Инчен Диа, 2.2500 Инчен Максимална Длабочина, 5.0000 " Должина, В�

DEN 1.00

Дупчалка Хексадецимална Шестоаголна Дупчалка Издолжена Дупчалка 16-35мм Карбидна Шарка Здодевна Дупка За Сечење Дрво Алатки за Дупчење 1

Комбинирана Вежба Употреба на напредно производство на технологија, висококвалитетни материјали, долг

DEN 495.68

Сандвик Коромант А490-125Ј38. 1-14л Коромил 490 Квадратни Рамо Мелење Машина, Челик, Завртка Стегач, Десната рака, 60мм Арбор, 125мм

Малите стебла за секачи со поголем дијаметар, користејќи влошки од 8 мм (0,315 инчи), овозможуваат овие да с�

DEN 0.33

SGS 35297 52 2 Флејта Висока Смолкнување Општа Намена Крајна Мелница, Необложена, 1 Дијаметар На Сечење, 1-1/2 Должина На Сечење, 1 Дијаметар

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

DEN 2.67

Исечете Ротирачки Брус, 5 парчиња Ротационен Брус Од Јаглероден Челик Поставете Дрвена Вежба Алатка за Резба на Дрво 6мм Комплет

Овие бруси се изработени од јаглероден челик за висока цврстина и отпорност на триење Има вкупно 5 парчи

DEN 735.84