• Обновено
Алатка за карбид зацементирана карбид Вметнете CCMT060204 VP15TF UE6020 Алатка за метално вртење Надворешно алатка за вртење CNC алатка CNC CCMT 060204 Зацениран карбид)

Алатка за карбид зацементирана карбид Вметнете CCMT060204 VP15TF UE6020 Алатка за метално вртење Надворешно алатка за вртење CNC

DEN 1441.60

Залиха
Во магацинот.

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на зафат, силна отпорност на влијание, очигледна предност на брзината при големо кастрење и обработка. Одржувајте тесни толеранции, неспоредливи перформанси. Практични и разновидни околини за обработка, дури и во многу валкани средини, како што е леано железо, имаат добри карактеристики. Додатоците имаат добра ригидност и долг животен век, што ја намалува цената на алатката на корисникот. Остри и издржливо, лесно отстранување на чипови и понатамошно подобрување Ironелезото имаат добри карактеристики Додатоците имаат добра ригидност и долг животен век, што ги намалува трошоците за алатката на корисникот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Вомеко 6 Парче Челик Со Голема Брзина Титаниумски Спирален Жлеб Чекор Дупчалка Поставена Со Шестоаголник За Обработка на Дрво и Дупчење

[ПРОФЕСИОНАЛНО ОДДЕЛЕНИЕ] 6 парче сет на спирални жлебови чекор вежба битови се направени од висок квали

DEN 1.67

Кео Мелење 81521 Обичен Мелење Машина, Светлина-Должност, Лд Стил, 1-1/4 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 16 Заби, 3 Сечење Дијаметар, ХСС,

Голема брзина крадат Обичен мелење машина Земја на потекло : Сад Кео Мелење секачи е признат лидер на па�

DEN 3804.96

Басет Мсе-2 Серија Цврст Карбид Општа Намена Крај Мил, Тик Обложени, 2 Флејта, 30 Степени Хеликс, Радиус Агол Крајот, 0.625 Сечење Должина,

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

DEN 2.00

Union Butterfield 1785nr со голема брзина на челична спирална точка чешма, не-олеснет стил, неоткриен финиш, тркалезна шипка со квадратен

Спиралната точка чешма турка чипови пред алатката за да се намали затнувањето Спирална точка со директ�

DEN 70.40

Микро 100 Бб-2301400гр Здодевна Алатка-Десната рака.230 Мин Роден Диа, 1.400 Макс Создаден Длабочина.057 Проект.0738 Офсет.006 Радиус, 5/16 Шанк

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки 050 " и поголеми Полирано поделено лице за подобрен

DEN 775.36

Комбинирани чешми за вежбање, комплетно интегрирано вежбање на чешми Поставете подобро отстранување на чипови со хексадецимална лента

6 големини : Вкупно 6 славини со различни големини, од М3 до М10, може да се користат за допрете на разни ниш�

DEN 2.00

LRJSKWZC ROUTER BITS 1 пакет 6мм рачка Рутер од дрво, малку нож за чистење на чистење, за чистење машина за чистење машина за обработка

Висока прецизност, мазно сечење, специјална отпорност на влијание и добра отпорност на абење Материјал

DEN 777.60

Материјали Mitsubishi DS3SCD1/2 DS2SS серија карбид дијамантски starвездички плоштад нос, крајна мелница, 3 кратки флејти, центар за сечење,

3 Флејт квадратна мелница за општа намена Агол на хеликс 30 ° 0,5000 "Дијаметар на сечење Земја на потекло : С�

DEN 1972.64