• Обновено
SANDVIK COROMANT QS-RF123E11 - 1616bhp Челик Корокут 41641 QS Стебло Алатка За Разделба И Жлебот Носителот, 0.43 Максимална Длабочина На Намалување

SANDVIK COROMANT QS-RF123E11 - 1616bhp Челик Корокут 41641 QS Стебло Алатка За Разделба И Жлебот Носителот, 0.43 Максимална Длабочина На Намалување

DEN 4592.00

Залиха
Во магацинот.

Корокут 1-2 16 мм квадратни стебло надворешна обработка-алатки за стебло Надворешна обработка-алатки за стебло. Краток држач ЗА QS HP холдинг Систем Coro Cut QS HP носителот. Надворешна десна рака алатка ОАЛ 2. Стегач завртка : 3212012-259 Клуч 5680049-02 млазница за течноста за ладење 5692033-05 дополнителни резервни делови. Максимална длабочина на сечење : 0,43. Корокут 1-2 16 мм квадратни стебло надворешна обработка-алатки за стебло. Надворешна обработка-алатки за стебло. Краток држач ЗА QS HP холдинг Систем Coro Cut QS HP носителот. Надворешна десна рака алатка ОАЛ 2. Стегач завртка : 3212012-259 Клуч 5680049-02 млазница за течноста за ладење 5692033-05 дополнителни резервни делови. Максимална длабочина на сечење : 0,43. СИСТЕМОТ ЗА ДРЖЕЊЕ QS е држач за алатка за брза промена за да се максимизира ефективното време на производство во машините за лизгање на главата. Конвенционалните клинови можат лесно да се заменат без да се направи никаква модификација на машината и се достапни Во Coro Turn 107, COROCUT XS, Coro Cut 1-2, Coro Cut 3 и T-Max U-Lock. Користете QS HP со напредна технологија за ладење за уште подобра безбедност на процесот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Џереј Направи Цврста Карбидна Топчеста Мелница За Нос, HRC55 Со Алтин Обложена, 4 Флејти, 1/4 Стебло, 1/2 Должина На Сечење, 2 Вкупна

Тип : Балноза Крајот Мелници / Бренд Име : Џереј Алатки Радиус На Сечење : 1 / 8 "Дијаметар На Стеблото : 1 / 4"

DEN 3.33

Алатки за сечење XMeifeits 2pcs 6x22mm единечни секачи за мелење на флејта за алатки за алуминиум CNC Цврст карбид, алуминиумски композитни

Професионална секач за индустриско мелење со голема цврстина и отпорност на абење, голема отпорност на

DEN 0.67

Површина Мелење Машина 1 Парче 6мм Стебло Директно Вежба Битови Со Лого Рутер Битови Дрво Волфрам Карбид Дрво Кастри И Дупчиња Мелници

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

DEN 381.92

Мелин Алатка ЦРФП Кобалт Челик Квадратни Носот Крајот Мелница, Необложени Финиш, Не-Центар За Сечење, 30 Степени Хеликс, 4 Флејти, 3.8750 Вкупна

Алатите од кобалт челик се слични на челикот со голема брзина, но со повеќе кобалт за подобрени перформа

DEN 3.33

1сет Дрво Резба Датотека Rapp Вежба Малку, 1/4 Круг Стебло Длето Во Облик Врежана Мелење Главата, Дрво Ротациона Датотека Во Собата

Висок Квалитет : Изработен од # 45 челичен материјал, преку третман на црна површина натопена со оган, обе�

DEN 3.33

Keo Milling 83940 Запрепастен секач за мелење на заби, S Стил, 1-1/8 Ширина, 1-1/4 Арбор дупка, 24 заби, 6 Дијаметар на сечење, HSS, облога на

Општа намена Идеално за длабоко склопување Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстран

DEN 0.33

Uxcell Tap and Die Sets, m16 x 2 метричка лева рака завртка за завртка за завртка исправен флејта Допрете со тркалезно навојување, допрете

Допрете свинско железо суво масло; Алуминиум керозин; не'рѓосувачки челик мешан керозин; тврда пласти�

DEN 295.84

Мелин Алатка Е-ЛБ Кобалт Челик Топката Нос Крај Мил, Долг Дострел, Велдон Стебло, Необложени Финиш, 30 Степени Хеликс, 3 Флејти, 3.0625 Вкупна

Алатите од кобалт челик се слични на челикот со голема брзина, но со повеќе кобалт за подобрени перформа

DEN 320.00

Микро 100 ББ-4903000СХ Здодевна Алатка-Десната Рака-Остар.490 Мин Роди Диа, 3 Макс Носеше Длабочина.122 Прој.240 Офсет, 1/2 Шенк Диа, 6 ОАЛ, Алтин

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки Полирано поделено лице за подобрено задржување �

DEN 0.33

Мелин Алатка CCMG-M-M Карбид Квадратни Носот Крајот Мелница, Метрички, Необложени Финиш, 30 Степени Хеликс, 4 Флејти, 100mm Целокупната

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

DEN 1.00

1 S25S-MWLNR08 +1PC WNMG431 Држач За Алатки За Сечење На Десната Рака Струг Внатрешен Индексиран Држач За Алат За Вртење Карбид Bit Set Mwlnr

Материјал : 40цр42црмо, ХРЦ4246 Отпорност на корозија добра отпорност на удари За инсерти : WNMG08 Вметнете за д

DEN 0.33

Комбинирана Чешма И Комплет За Дупчење Метричка Чешма За Шестоаголник Приклучок За Машина Допрете Навој Допрете Рачни Алатки За Вежбање

Микро Вежба Битови 1 / 4 хексадецимален Шанк хсс метрички десен конец допрете и конус вежба Дупка прислу�

DEN 1.00