• Обновено
Алатка за карбид 10 парчиња зацементиран карбид TPMN160308 NX2525 секач за мелење TPMN 160308 Алатка за вртење на мелење Алатка за надворешно вртење на алатката за вртење на алат

Алатка за карбид 10 парчиња зацементиран карбид TPMN160308 NX2525 секач за мелење TPMN 160308 Алатка за вртење на мелење Алатка за надворешно

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на зафат, силна отпорност на влијание, очигледна предност на брзината при големо кастрење и обработка. Одржувајте тесни толеранции, неспоредливи перформанси. Практични и разновидни околини за обработка, дури и во многу валкани средини, како што е леано железо, имаат добри карактеристики. Додатоците имаат добра ригидност и долг животен век, што ја намалува цената на алатката на корисникот. Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум. Висока јачина на зафат, силна отпорност на влијание, очигледна предност на брзината при големо кастрење и обработка. Одржувајте тесни толеранции, неспоредливи перформанси. Практични и разновидни околини за обработка, дури и во многу валкани средини, како што е леано железо, имаат добри карактеристики. Додатоците имаат добра ригидност и долг животен век, што ја намалува цената на алатката на корисникот. Остри и издржливо, лесно отстранување на чипови и понатамошно подобрување Ironелезото имаат добри карактеристики Додатоците имаат добра ригидност и долг животен век, што ги намалува трошоците за алатката на корисникот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

uxcell Заострени Топката Носот Крајот Мелница, Тисин Обложени Цврст Карбид 2 Флејта Спирала Мелење Машина, 0.25 Мм Радиус, 0.5 Мм Дијаметар,

Заострена Топчеста Крајна Мелница За Нос : радиус На Сечење : 0,25 мм / 0,01"; сечење диа : 0,5 мм / 0,02"; должина �

DEN 1216.00

Џереј Направи Цврста Карбидна Топчеста Мелница За Нос, HRC55 Со Алтин Обложена, 4 Флејти, 1/4 Стебло, 1/2 Должина На Сечење, 2 Вкупна

Тип : Балноза Крајот Мелници / Бренд Име : Џереј Алатки Радиус На Сечење : 1 / 8 "Дијаметар На Стеблото : 1 / 4"

DEN 3.33

Сандвик Коромант Р390 - 17 04 04Е-ПМ 1130 Коро Мил 390 Вметнете За Мелење, Карбид, Сечење На Десната Рака, 1130 Одделение, Алтикрн, Бришач,

Придобивки од семејството на овој производ : коро мил 390 опфаќа многу апликации со голема разноврсна про

DEN 4308.00

1-5мм Комбинирана Централна Дупчалка Поставена 60 Степени Дупчалка За Дупчалка За Дупчалка Метална Дупчалка 4/5/6/7/8/10 парчиња

Конусна Точка Вежба БитовиВисока јачина и цврстина.Лесен за употреба.Издржлив во употреба Конусна Точк

DEN 612.48

ВИДИЈА 6337894 Општа Намена Сц Крајна Мелница Варимил Метричка Крајна Мелница 4ММ Диа, Длабочина На Сечење 19ММ, Должина 63ММ, Цилиндричен

ВИДИЈА 6337894 Општа Намена Сц Крајна Мелница Варимил Метричка Крајна Мелница 4ММ Диа, Длабочина На Сечење �

DEN 0.67

Унион Батерфилд 1528 Челична Рачна Чешма Со Голема Брзина, Необложена Завршница, Тркалезно Стебло Со Квадратен Крај, Заострена Шамија, 3

Допрете за навојување на рацете со прави флејти ги сече конците низ дупките и слепите дупки Машиназаврт

DEN 1.67

Бетомшин 1/2-инчен Стебло 3/4-инчен Рутер За Заоблување Бит Должина На Сечење Топчести Лежишта 45 Степени Заоблен Секач Алатки

●Димензија+ 1 / 2инчен индустриски рутер за стебло со должина на сечење од 45 степени 3 / 4инчи, битовите на

DEN 3.00

XMEIFEITS Сечење Алатки 5Pcs 4mm Четири Флејти Микро Цврст Карбид Лице Крајот Мелница Цпу Мелење Машина Битови За Челик Мелење

Професионален Индустриски Фреза со Висока Цврстина и Отпорност на Абење, Висока Отпорност на Топлина и

DEN 537.60

Ф&засилувач; Д Алатка Компанија 57140 Карбид Врвот Контра Дупки, Заострени Стебло, 1 15/16 Алатка Дијаметар Фракција, 0.489 Минимален Дијаметар

Карбид Врв КонтрабориЗаострени Стебло Заострен СтеблоАлатка Диа Дропка : 1 15 / 16Мин.489 Пилот Дупка Дијам

DEN 1160.00

ВИДИЈА 5873415 90° Рамо Мелници VSM490 - 15 Вметнете Мм Големина, 15,3 ММ Најсовремена, 16,1 Мм Должина Алтин Карбид .S.MM Правоаголник Мил

ВИДИЈА 5873415 90° Рамо Мелници VSM490 15 Вметнете Мм Големина, 15,3 ММ Најсовремена, 16,1 Мм Должина Алтин Карбид MM �

DEN 2.67

Полиран Вежба Дијамант Обложени Врвот Бруси Вежби 5 парчиња Издржлив Полирање Тркало Абразивни Монтирани Камен, Се Користи за полирање На

Добар Квалитет : Добар квалитет на обработка, висока завршница Може да се преработи во различни висока п

DEN 0.67