• Обновено
Кео 55103-Калај 6флт Контра Мијалник, 0.3125 Дијаметар На Сечење, 120 Степен Агол На Сечење, 1.75 Должина На Сечење, 1/4 Дијаметар На Стеблото, 1.75 Должина, ХСС, Калај Слој, 5/16

Кео 55103-Калај 6флт Контра Мијалник, 0.3125 Дијаметар На Сечење, 120 Степен Агол На Сечење, 1.75 Должина На Сечење, 1/4 Дијаметар На Стеблото,

DEN 2797.60

Залиха
Во магацинот.

Пакет од 12 Кео 6-флејта линија на шалтери се придружници на нашата единствена флејта контра и нашата 3 - и 4-флејта центар reamer линија. Како по правило, колку повеќе рабови по револуција, толку е поголема количина на материјал што може да се отстрани. Ги дизајниравме 6-флејтните алатки со влечкави рабови за сечење. Кео 6-флејта линија на шалтери се придружници на нашата единствена флејта контра и нашата 3 - и 4-флејта центар reamer линија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Хардвер Мелење Машина 2 парчиња Волфрам Карбид 1/8 4мм 6мм 8мм 10мм 12мм Топката Носот Конус Крај Мил Вежба Малку Цпу Конус Дрво

Погоден за странично мелење, крајно мелење и завршна обработка на леано железо и титаниум Дијаметар на �

DEN 2.67

Завртка Допрете Вежба М2-М12 Навој Допрете Директно Флејта 90-150 Должина Метрички Машина Приклучок Допрете За Метални Завртки

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка Издржлив и долг работен век.Висока цврстина, носете висока

DEN 0.33

Luctool 3-48 UNC Спирала Флејта Допрете Дното GH2 Ограничување 2 Флејта HSS Необложени Светла Завршена Земјата Нишка. Луктул Обезбедува

Луктул обезбедува алатки за навој, вклучувајќи славини, умира и сродни производи Нашите алатки се широк

DEN 1240.00

Киоцера ОИК 100р177тмн Метрички Дијаметар На Отворот, Стандарден Чекор, 7 Флејта, Мелница За Лице Од 90 Степени со Дијаметар на Сечење

Ниска сила на сечење и намалено брборење за мелење со висока ефикасност Одлично за разни апликации за м�

DEN 1.67

Индексибилна мелница за лице 400R 50мм -22 Шанк 90 ° квадратни мелење на рамената за мелење CNC Индексот за мелење на карбид со APKT1604

Име : Индексибилна мелница за лице Teyapu Материјал : 40 хром молибден легура челик Секач за мелењеагол на се

DEN 1.67

Кео Мелење 80638 Сечење Видов, Директно Страна Заб, Мт Стил, 7/32 Ширина, 1-1/2 Арбор Дупка, 48 Заби, 8 Сечење Дијаметар, ХСС, Тиалн Слој,

Одлично За Дупчиња и Паѓање Целосно Земјени Површини Се препорачува За Тенки Ѕидови Делови Земја на пот

DEN 246.40

SGS 36715 Z1PCR Z-Carb-Ap Крајна Мелница Со Високи Перформанси, Титаниум Нитрид-X Слој Со Рамен, 3/4 Дијаметар На Сечење, 1-1/2 Должина На Сечење,

Супериорен брборења потиснување преку напредни патентиран дизајн Зголемете ја продуктивноста со сече�

DEN 2.33

Волтер АГ - F2334.B27.063.Z05.08 - Индексибилна мелница за лице, Макс. Сечење диа. 63,00мм, Арбор Дија. 27,00 мм, длабочина на сечење 8,00 мм

Индексибилна ставка за техничка спецификација, мелница за лице Макс Индексибилна ставка за техничка сп

DEN 0.67

Кео Мелење 84679 Директно Заб Мелење Машина, Б Стил, 1/2 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 34 Заби, 8 Сечење Дијаметар, ХСС, Тик Слој, Стандард Намалување

Општа Намена Дополнителни заби за подобрена завршница Одлично за тенки ѕидови делови, прекинати намалу

DEN 11410.40

Планински мажи Трајни 10 парчиња 3.1751.48.5мм карбид крајно мелење гравура за гравура на работ на сечење CNC PCB рутер битови за

Професионални алатки изработени од висококвалитетни материјали, одлична изработка и издржлива Профес

DEN 2.33

Согудио Полиран Вежба Дијамант Обложени Врвот Бруси Вежби 100 парчиња Избрани Монтирани Точка Мелење Камен Главата Тркало Гума

Добар Квалитет : Добар квалитет на обработка, висока завршница Може да се преработи во различни висока п

DEN 967.52

Мелин Алатка Р Кобалт Челик Агол Заокружување Крај Мил, Велдон Стебло, Необложен Финиш, Нецентрично Сечење, 30 Степени Спирала, 3 Флејти,

Алатите од кобалт челик се слични на челикот со голема брзина, но со повеќе кобалт за подобрени перформа

DEN 419.68