• Обновено
Тема Допрете M3 M4 M4 M5 M6 M8 M8 M10 Metric Spiral Machine Tap Metricth Threathing Thread Nitride обложена завртка за чешма за чешма бит 1 парчиња

Тема Допрете M3 M4 M4 M5 M6 M8 M8 M10 Metric Spiral Machine Tap Metricth Threathing Thread Nitride обложена завртка за чешма за чешма бит 1 парчиња

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Сетови за бит од дрво Примената на нитрирање ги подобрува перформансите на абразијата, цврстината на површината, границата на замор, способноста за анти -ерозија на прислушувањето. Остра и издржлива, јачината на работ на работ е голема. Мала отпорност, непречено отстранување на чипови, мазна површина за сечење, без остаток, со добра обработливост, може да допре до копчето на слепа дупка. Флексибилни за употреба, ефикасност на обработка, добра стабилност, безбедна и сигурна, широко користена, ниска цена за обработка, може да се примени на најразлични работни места. Дрво вежба бит поставување на допрете M3 M4 M4 M6 M6 M8 M10 Метричка спирална машина Допрете метричка алатка за навојување нитрид обложена завртка за чешма за чешма за чешма 1 PCSSpecification : Материјал : голема брзина челик : нитридингротација : десна рака флејта : спиралазирање вклучувајќи : M3x0.5 NOTE : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Пакувања вклучувајќи : 1 PC/6 PCS Thash Thap.

Основни карактеристики

Material:
High Speed Steel
Coating:
Nitriding
Rotation:
Right Hand
Flute:
Spiral
Size Including:
M3x0.5, M4x0.7,M5x0.8,M6x1.0,M8x1.25,M10x1.5
Note:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
Package Including:
1pc/6pcs Thread Tap :

Најдобри понуди

Планински мажи Трајни 2 парчиња 10мм единечен секач за мелење на флејта за алатки за алуминиум CNC алатки карбид алукобнд крајни мелници за

Професионални алатки изработени од висококвалитетни материјали, одлична изработка и издржлива Профес

DEN 1560.00

ВИДИЈА ХАНИТА 4А0103001 4а01 Кс Алуминиумска Крајна Мелница, Топчест Нос, 0,5 ЛОК, 0,125 Диа За Сечење, Карбид, Необложен, Рх Сече,

Централно сечење Способен за длабочини на дупчиња до 1 x D и странично мелење до 1,5 x D аксијално на 0,5 x D рад

DEN 2.67

Голема Брзина Хексадецимален Конус Вежба Малку Хсс Обложени Прислушување Алатка, Комбинација Вежба &засилувач; Тапсиндустриски Вежба Битови

Чекор Вежба ЧекорИзработен од челик со голема брзина, тврд, отпорен на абење и издржлив Вежба Малку ХССР

DEN 79.84

Сандвик Коромант, СНМГ 543-ЧАСОТ 4315, Т-Макс П Вметнете За Вртење, Карбид, Квадрат, Неутрален Крој, 4315 Одделение, Ти+Ал2о3+Калај,

Придобивки од семејството на овој производ : Посветени оценки и геометрии за сите апликации и материјал

DEN 3888.00

ВИДИЈА 206174 Сепаратор Жлеб и Држач За Алат За Отсекување, Челик, 0,375 Квадратно Стебло, Лева Рака, 2,63 Должина, 0,382 Максимална

Брзо, сигурно индексирање на вметнување Позитивно механичко стегање Цпу квадратно стебло, машина за за�

DEN 0.33

ВИДИЈА ХАНИТА 577706012МТ Варимил ВТОРИ 5777 Кс Крај Мил, 6 мм Сечење Диа, Карбид, Алтин Слој, Рх Сече, Директно Стебло, 6 мм Стебло Диа,

Нецентрично сечење 1 х Д дупчиња во титаниум и нерѓосувачки челици со пет нееднакво распоредени флејти..

DEN 2.33

SGS 30112 1b 4 Флејта Топката Крајот Општа Намена Крај Мил, Необложени, 3/32 Дијаметар На Сечење, 9/32 Должина На Сечење, 1/8 Дијаметар

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

DEN 0.33

Десна рака допрете вежба за вежбање на рака, метрички приклучок за метрички приклучок, метална алатка за навојување 2 парчиња

Продажба на дупки за дупчењеидлив и долг животен век голема цврстина, носете висока температура...

DEN 3.00

ВИДИЈА Круг ЦСБИ2505001255Р Цсби Мала Дупка Здодевен Бар За Вртење, -5° Агол, Челик Зачекори Здодевен Бар, 0,5 Дијаметар На Стеблото,

Достапно во стебла колку што е мало 157 "(4мм) за носење >.180 " (4,57 мм) дијаметар Позитивна геометрија на гребл

DEN 2.33

Sandvik Coromant DIA 0.433 -0.452, 2,331 Длабочина на вежба, кородрил 870 разменлива вежба за врвови, 0,625 диа цилиндричен Шанк, Кородрил 870-1140-8-ПМ,

Вметнете ја вежбата на врвот : Едноставна, точна и стабилна заменлива карбид вежба и вметнете го телото �

DEN 0.33

Алатки за обработка на дрво 1 парчиња поставени дрвени здодевни битови битови само центрирање на волфрам карбид дупка за пила,

1 Направено со напредна технологија, висококвалитетни материјали и долг животен век Дупчката дупка е ур

DEN 2.00

КЕО 40348 Челична Машина Со Голема Брзина Еднократен Мијалник, Обложен Со Калај, 4 Флејти, Агол На Точка Од 82 Степени, Тркалезно Стебло,

Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на

DEN 1.33

Koaius 360 степени топол и ладен миксер од чешма од не'рѓосувачки челик единечна лост вртливата шипка за кујнски чешми за кујна кујна

Акција со единечна лост, керамички кертриџ, нишка за влегување во G1 / 2 Долг искривен плукав 360 степени...

DEN 2.67

Комплет ЗА дупчење 16 парчиња Комплет За Сечење Дупки За Дупчење Комплет За Сечење 19-64мм Дрвен Лим Легура На Кружен Тркалезен Случај Дупчалки

Комплет алатки за дупчење пили од јаглероден челик, ви помагаат брзо и ефикасно да вежбате дупки со разл

DEN 2.00