• Обновено
GTD 1 1/2 11 1/2 NPT L3 HS Прекината Цевка ЗА Заби ДОПРЕТЕ 7 Директно Флејта 1.5-DW23507CT2

GTD 1 1/2 11 1/2 NPT L3 HS Прекината Цевка ЗА Заби ДОПРЕТЕ 7 Директно Флејта 1.5-DW23507CT2

DEN 475.20

Залиха
Во магацинот.

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА ДЕСНА ЧЕШМА ЗА ЦЕВКИПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : КОРИСТЕНМОДИФИЦИРАНА СПИРАЛНА ТОЧКАМАТЕРИЈАЛСОАТИНГНЕТАПИРАЊЕ ГОЛЕМИНА : 1 1/2 - 11 1/2 НПТ Л3 ПРЕКИНАТ ЗАБ# И ТИП НА ФЛЕЈТИ : 7 ПРАВИ ФЛЕЈТИПРОИЗВОДИТЕЛ / БРЕНД : ГТД ВИ БЛАГОДАРИМЕ за ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 3-2-Х-3.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Мелин Алатка Ccmg Карбид Агол Радиус Крај Мил, Необложени Финиш, 30 Степени Хеликс, 4 Флејти, 4 Вкупната Должина, 1 Сечење Дијаметар, 1 Стебло

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

DEN 2.00

Магафор С436 5-Парче Кобалт Челик Еднократен Асортиман На Контра-Мијалник, Необложена Завршница, 3 Флејти, 90 Степени, Тркалезно

Асортиман од пет контрамијалници во дијаметар од 10,4 мм, 16,5 мм, 20,5 мм, 25,0 мм, 31,0 мм за создавање контрамија�

DEN 0.67

Прецизен Пресврт Eb3302 Карбид Топката Носот Крајот Мелница, Необложени Финиш, Не-Центар За Сечење, 30 Степени Хеликс, 2 Флејти,

Погоден за обработка на челик, стврднат челик, легури на челик, нерѓосувачки челик, леано железо, бакар, �

DEN 2.00

ВИДИЈА Метал Отстранување Бур М34890 ЦРТФ-НЕ, Мајстор Пресечен Раб, Цилиндрично, Не Крајно Сечење, 0,25 Дијаметар На Сечење, Карбид, Десна

Некрај сечење Целосен избор на форми и стилови на сечење за сите материјали и апликации Цврсто стебло и

DEN 3.33

SGS 38023 1cr 4 Флејта Агол Радиус Општа Намена Крајна Мелница, Необложени, 1/4 Дијаметар На Сечење, 3/4 Должина На Сечење, 1/4 Дијаметар На

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

DEN 400.32

Кобра Карбид 1 Микро Зрно Цврст Карбид Долга Должина Општа Крајна Мелница, Необложена Завршница, 2 Флејта, 30 Степени Спирала,

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

DEN 166.40

Сандвик Коромант 392.45520-50 25 100 КАТ-В До Велдон Адаптер, Метрички Создаден Со Прирабница, V Дизајн На Машина, 50 Конус/Странична Спојка

Крај мелница носителите, Велдон Алатки Системи, стандард Цврсти Алатки За Држење / VПрирабница Крај мелн

DEN 2.33

Површинска мелење на мелење на мелење волфрам карбид секач за пченка 3,175 mm 4 mm 6 mm 8 mm PCB мелење за мелење Крај на мелење за мелење

Погодно за цврсто дрво, фиберборд со средна густина, ламинат, табла за честички, компактен табла од ивер�

DEN 3.00

Титан ТЦ29864 Погруб, Редовна Должина, 4 Флејта, Аголен Радиус, Аголна Спирала Од 40 Степени, Обложена СО АЛТИН, 1 Големина, 1* Дијаметар

Премиум СубМикрограм Цврст Карбид Произведено во САД 4 Флејта Погруб / Финишер Прекинувачите на чипови �

DEN 6777.60

S&засилувач; F STEAD &засилувач; Брз Маг Вежба Битови 2 Дијаметар 2 Сечење Длабочина, 1Pc, Прстенест Машина Со Пилот Игла За Магнетни

3 / 4 инчен велдон шенк 2 рамни лица за сигурно стегање подобрено сечење отстранување на чип Го означува ц�

DEN 1.67

Кео 55534 Кобалт Челик Еднократен Мијалник, Калај Обложен, 6 Флејти, Агол На Точка Од 82 Степени, Тркалезно Стебло, 3/4 Дијаметар На Стеблото,

Алатите од кобалт челик се слични на челикот со голема брзина, но со повеќе кобалт за подобрени перформа

DEN 3588.80

КЕО 10110-Калај 1 RH Комбинирана Вежба И Мијалник, 0,125 Дијаметар На Сечење, Агол На Сечење Од 18 Степени, Должина На Сечење Од 1,25, Должина

Пакет од 12 Кео радиус комбинирана вежба и контра мијалник се достапни во американските стандардни голе�

DEN 3.00

SGS 36389 Z1PCR Z-Carb-Ap Крајна Мелница Со Високи Перформанси, Титаниум Нитрид-X Слој, 3/4 Дијаметар На Сечење, 1-1/2 Должина На Сечење,

Супериорен брборења потиснување преку напредни патентиран дизајн Зголемете ја продуктивноста со сече�

DEN 3556.48

Аексит 6мм Дија Крај Мелници Тркалезна Нога Двојни Флејти Карбид Спирала Крај Мил Квадратни Нос Крај Мелници машина 6ммх28мм

Тежина : 22гр; Содржина На Пакетот : 1 Х Крајна Мелница, 1 х Пластична Кутија Име На Производот : Крајна Мелн�

DEN 205.28

Aexit 5pcs 3. 175x2, 4x10, 5mm Крај Мелници Пченка Заби Калај Обложени Гравирање Машина ЦПУ Пхб Квадратни Носот Крајот Мелници Рутер Битови

Име на производ : Пхб Вежба Рутер Битови; Карактеристики : Директно Стебло Материјал : Цврст Карбид (Волф�

DEN 270.56

Аексит 35мм Долги Славини М1. 7 ХСС 3 Флејти Машина Завртка Навој Приклучок Допрете Дупчење Цевка Славини Алатка 10 парчиња

Вкупна Должина : 35мм / 1,4"; Вкупна Тежина : 16гр; Дијаметар На Стеблото : 2мм / 0,08" Име На Производот : Машина Пр

DEN 2.67