• Обновено
Youper младински елитни бејзбол чорапи и комбо

Youper младински елитни бејзбол чорапи и комбо

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

55% најлон, 33% памук, 12% спандекс Совршени чорапи за бејзбол и мекобол : Овие цврсти бејзбол и мекобол чорапи за момчиња или девојчиња се идеална тежина и должина за бејзбол, мекобол, топка или брза цевка! Нашите чорапи обезбедуваат совршен состав помеѓу удобноста и зафатот. Со висок најлон процент, овие чорапи се дизајнирани да бидат најдобри меѓу пазарот, додека обезбедуваат поголема удобност со материјал за дишење и абсорбента на влага. Елита Baeball & Softball Belt : Големината на нашиот појас е прилагодлива за да одговара на сите големини. Тоа е во 41 "должина и 1,5" /3,8 см ширина. Цврстите легури нема да бидат 'рѓосани како што поминува времето. Материјали за изведба : Бејзбол чорапи : 55% најлон, 33% памук, 12% спандекс, материјали за појас : полиестер, 60% гума, врв на појас : 100% кожа. Карактеристики на перформансите на чорапите : Овие чорапи се конструирани со лесни, издржливи материјали што им овозможуваат на нозете да останат кул и да застанат на многу сезони на употреба. Тие се конструирани со дополнителна перница во нозете за да можете да останете удобни надвор од полето. Табела со големина : Големина на чорапите на Youper : Мала - Големина на младински чевли 10-1, Средна - Големина на младински чевли 2-5, Голема - Големина на младински чевли 6-10. Овие цврсти бејзбол и мекобол чорапи за момчиња или девојчиња се идеална тежина и должина за бејзбол, мекобол, топка или брза топка! Нашите чорапи обезбедуваат совршен состав помеѓу удобноста и зафатот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Детско дете Фланел кошула јакна цртани филмови со долги ракави лаппел копче надолу шекети бебешки момчиња девојки џебови кошула

100% полиестер Само миење на рацете Стилски унисекс, јакна од кошула од фланел, долг ракав, спуштете го јак

DEN 2.33

Детска аг Фудбал ги спојува момчињата девојчиња Фудбалски чевли Атлетска фирма за надворешни работи на фудбалски чевли за обука на фудбал

Гума ѓон Горниот отпорен на абразија : Овие детски фудбалски распрскувачи имаат висококвалитетни нагор

DEN 3.33

Детски момчиња девојчиња симпатични цртани филмови за печатење на качулки Детски случајни џемпери со долги ракави пулвер 3-7T

100% мешавина од памук Детска качулка со качулка, цртан филм, животински дуксери, активен качулка, лесен п�

DEN 1228.80

Блузи за жени фустани обични кратки ракави врвови цветни екипи на вратот лабава маица летни кошули за туника на блузи

【Информации за испорака】 Експедитирана испорака : 37 дена Стандард испорака : 715 дена Направени во САД и�

DEN 492.80