• Обновено
Hansber Kids Boys Boys постави фудбалски голман Jerseyерси со панталони фудбалска облека постави 2 парчиња тренерки

Hansber Kids Boys Boys постави фудбалски голман Jerseyерси со панталони фудбалска облека постави 2 парчиња тренерки

DEN 212.80

Залиха
Во магацинот.

100% полиестер Табела со големина значи опсег на возрасни за момчиња, но тие се само за општо водство. Лесно за миење и грижа за. Влошни за сунѓер на градите, лактот и коленото на голманот одговараат за да го заштитат телото кога ќе нуркаат и заштедуваат. Фудбалските кошули имаат најразлични светли бои, што е привлечно и го прави голманот да се истакнува. Брза сув маица со долг ракав со стилски принт, совпаѓање со панталони, влечење еластична лента за половината за удобно вклопување. Совршен за голман, фудбалски тренинг, фудбалска игра, качување, џогирање, трчање или други тимски активности. Сет вклучува : 1x маица, 1x панталони Состојба : Ново без материјал за означување : 100% полиестерска ознака бр .- | - Препорачана големина - | - Биста -| - Должина на врвовите - | - панталони половината - | - должина на панталони-xxs - | - 9-10 години - | 31.5 ''/80cm - | - 21.3 ''/54cm - | - 18.9 ''/48cm - | 30.7 ' '/78cm - xs - | - 11-12 години | 33.9' '/86cm - |- -22.8 ''/58cm - | - 19.7 ''/50cm - | 33.1 ''/84cm - s | -13-14 години | 36.2 ''/92cm - | - 24.4 ''/62cm - | - 20,5 ''/52cm - | 35.4 ''/90cm - М | - 14-15 години | 38,6 '' /98cm-|-26.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

A2Z 4 Детска контрастна обична тренерка црна и сина качулка со џогери џемпери панталони спортски активни облеки поставени за момчиња

Руно Затворање на патент Само миење на рацете Носете цела година : Направено да се носи во сите услови, б�

DEN 719.84

Цврсти панталони за мали деца за момчиња се повлекуваат на панталони со еластична половината на атлетски спортови со џебови со џебови

100% полиестер ? Пријателски за животната средина : Девојки за момчиња Основни картони, кратки затегнати

DEN 3.00

Вистински основни 5 пакувања: Шорцеви за компресија на млади момчиња - Изведба на боксерски брифинзи за атлетски спандекс долна

83% полиестер, 13% спандекс, 4% други влакна Повлечете го затворањето Лесна, брза ткаенина за сушење на ткае�

DEN 399.84

4 Пакет: Младинска влага со суво влошување на влагата со активни атлетски перформанси со долги ракави момчиња и девојчиња

90% полиестер, 10% спандекс Повлечете го затворањето Технолошка ткаенина за миење машини Оваа маица со дол

DEN 1.67

Дете момчиња со долги ракави со долги ракави зимски есенски кошула врвови за излез за облека за бебиња, карирани кафеави активен краток

100% мешавина од памук Материјалите носат подобро искуство со носење Поминувајте дише и флексибилно за к�

DEN 135.84

Момци лесни врвни деца Детско момче момче со качулка со долги ракави копче надолу карирани кошули момчиња маичка со големина 10

100% полиестер Затворање на копчињата Прилики : унисекс бебе есен зимски пулвер кошула палто на врвот, пог

DEN 347.20

Бесплатно бебе момчиња девојчиња термички врвови основни цврста боја тешка маица памук исмејувачки врат на вратот долги ракави врвови

Полиестер+спандекс Деца девојчиња и момчиња цврста боја се потсмеваат на вратот со долги ракави, истегн

DEN 2.00

Jeke-dg кошула постелнина дното на хенли кошула цврста ласкава јога лежерна блуза со долги ракави со долги наклонети плочки гроздобер облека

【??????????? ? 】 Краток ракав, затворање на копчињата, скули, редовно вклопување, заоблен полите Внимателно �

DEN 159.84

Момци на Тербофин кои трчаат патики Детски тениски спортски чевли ултра лесна дишење меки големи деца обични чевли за одење плус големина

Гума ѓон Горниот дишење : Горниот е изработен од ткаенина од мрежа, ги задржува децата нозете суви кога о

DEN 2.33

Атлетски шорцеви на момчето TSLA 1 или 2 пакет, брзо суво влечење на шорцеви за водење кошарка, активен спортски тренинг салата за салата

100% полиестер Затворање на влечење TSLA Hyper Dri Mesh кратка серија дизајнирана за лесно движење и супериорна п�

DEN 271.68