• Обновено
Н / Клип За Коса Со Камен За Мачкино Око Задниот Дел Од Главата Горниот Клип Клип Клип За Коса Клип За Коса Шамија Женски

Н / Клип За Коса Со Камен За Мачкино Око Задниот Дел Од Главата Горниот Клип Клип Клип За Коса Клип За Коса Шамија Женски

DEN 6021.28

Залиха
Во магацинот.

Едноставна форма, цветни елементи со поинаква елегантна великодушност Избор на синтетички камења од мачкино око во јасна, кристално јасна боја, со цветна форма, истакнувајќи го благородниот темперамент;. Боите со ниска заситеност се користат за создавање класичен и ретро изглед. Бакар позлата материјал, полиран и сјаен;. Пролетниот клип е лесен и удобен за носење и не се лизга;. Едноставна форма, цветни елементи со поинаква елегантна великодушност. Избор на синтетички камења од мачкино око во јасна, кристално јасна боја, со цветна форма, истакнувајќи го благородниот темперамент;. Боите со ниска заситеност се користат за создавање класичен и ретро изглед. Бакар позлата материјал, полиран и сјаен;. Пролетниот клип е лесен и удобен за носење и не се лизга;. Едноставна форма, цветни елементи со различна елегантна великодушност избор на синтетички камења од мачкино око во јасна, кристално јасна боја, со цветна форма, истакнувајќи го благородниот темперамент;боите со Ниска заситеност се користат за создавање класичен и ретро изглед.Материјал за позлата од бакар, полиран и сјаен;пружинскиот клип е лесен и удобен за носење и не се лизга;Материјал : Легура : 8,5*2,5 см, должина на основниот клип 5см пакетот вклучува : клип за коса*1 (други предмети за прикажување не се вклучени)Топли совети.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Флапер Кристал Коса Глава 1920 Тите Големиот Гетсби Инспириран Лист Медалјон Бисер Лента За Глава Свадба Невестински Партија Додатоци

рикање дваесетти додатоци жени Нараквица Прстен Во Собата 1920Тите Флапер затворање на главата на арт де�

DEN 254.08

Спирални Врски За Коса - 20 Парчиња Серпентина Врски За Коса-Еластични Врски За Коса-Ленти За Коса Од Кабел - телефонски награди

Пластични врски за коса пакет карактеристики 10 светли метални бои : розова, жолта, вар зелена, кралска си

DEN 127.84

Нежните глави за глава суперматски крем за скалпот против сјај | Бесплатен мат лосион за мат ќелав глава | Дифузен сјај без минерални

【Дифузира сјај и дава мат изглед] Намалете ја светлината што сјае од вашата купола со Supermatte со мазна гла

DEN 1510.40

55х66 Инчи Полиестер Коса Сечење Кејп Племенски-Стрели-Хипстер-Ацтеките Салон Бербер Кејп Со Прилагодливи Предвремени Затворање

Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина,

DEN 776.00

2 парчиња Широк Чешел За Заби За Кадрава Коса, Голем Чешел За Заби Од Ајкула Широк Чешел За Заби За Четкање Кадрици Алатка За Фризура

Производот Вклучува : ќе добиете 1 парче црн широк чешел за заби и 1 парче сребрен голем чешел за заби Гол�

DEN 2.33

Алаза Кактус Сукуленти Цвеќиња Водоотпорен Бербер Кејп За Мажи Жени Брада Бричење Лигавче Престилка Професионална Крпа За Сечење

Материјал : 190t полиестерска ткаенина и водоотпорна површина, со две проѕирни чаши за вшмукување на кука�

DEN 1.67

Трговија НА големо 8А 3 Дел Фронтална Чипка Затворање Со Снопови Директно Камбоџански Девствени Коса Пакет Се Занимава 3буџиња

Продавница за продавачи дајун, 100% Камбоџанска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена д�

DEN 1.67

100 парчиња Прилагодливи Дредови Коса Плетенка Мониста Прстени Метални Манжетни За Декорација На Коса Додатоци За Перики Жени Девојки

●МАТЕРИЈАЛ€Прилагодливи дредови плетенка за коса изработена е од алуминиум, кој е флексибилен и расте

DEN 1.33

Г Ѓа Алое Перика Капи За Жени HD Перика Капи Масовно HD Перика Капи за Чипка Пред Перики Порибување Перика Капи Кафеава Перика Капи Тенки

Опис На производот Количина : 8пакување (16 парчиња) / Боја : Кафеава 1Перика Капа Видови : HD Перика Капа, Не�

DEN 1.00

Откачени Чипка Предни Перики Човечка Коса HD Транспарентен 13x4 Чипка Предни Перики Човечка Коса 16 инчен LDYESTIM 180% Густина монголски

Како еден од водечките светски добавувачи на човечка коса, Косата LDYESTIM сега е во сопственост на нашиот с

DEN 1.00

Космополитски Целосна Големина Јонски Фен, Насловна &засилувач; Патување Фен Со Преклопување Рачка, 2 Поставувања Брзина, Моќен

КОСМОПОЛИТСКИ ФЕН за КОСА : овој елегантен иконски фен со целосна моќност и целосна големина со 2 постав�

DEN 3.33

Хкиндпро Леопард Печатење И Цветни Јазли Ленти За Глава За Жени И Девојки 10 Пакет Комплет Ткаенина Завиткана Пластична Модна Лента За

Како да бидете поелегантни и помодерни? Нашите ленти за коса обезбедуваат различни избори, заврзани лен

DEN 1.67

13х4 Кратки Боб Перики Човечка Коса Перики За Црни Жени Чипка Предни Перики Права Човечка Коса Боб Перика ХД Фронтални Перики

2 Надградба на технологијатаПоприродно, Поудобно и Дише,Ви Овозможува Да се Опуштите во секоја Пригода �

DEN 1215.84

Професионална керамичка виткар за коса LED дигитална температура на дигитална температура, виткање железо ролери, стапчиња за

Брзо виткање, користејќи ја најновата ротирачка шипка за да се ротира 374 °, заштедувајќи половина од вре�

DEN 1254.40

ЛИЖУМИЛ 26 Инчни Длабоки Бранови Фронтални Перики, Кадрава Чипка Предни Перики 180% Густина Длабоки Бранови Чипка Предни Перики, Влажни

?●Материјал За Перика Од Чипка Предна Перика Од Чипка, изработен од влакна отпорни на висока температур

DEN 3.33

ВАЛИКЛУД Шамија 100 парчиња Невидливи Мрежи За Коса За Жени Лесни Еластични Мрежести Мрежи За Перики За Коса Пунџа Перика Капа Нето

Можете Да Добиетепакетот вклучува 100 парчиња црни мрежи за коса за жени Нашите мрежи за коса за сервисир

DEN 1.67

ТОРТА Златен Лист Елф Лента За Глава Самовила Кралица Глава Елвен Круна Дијадема Бохо Венец Свадба Круна Коса Додатоци Косплеј Ренесансен

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 0.67

СУРКЕР Електрични Про Коса Машинка Коса Тример Коса Сечење Коса Чешлање Комплет Блиску Сечење Тример Коса Бричење За Мажи Глава Машинка

ЗА ваша погодност, СУРКЕР клипер доаѓа со 8 додатоци Пакетот вклучува машинка, 4 чешли за прицврстување, �

DEN 1590.40

Прилагодливо капаче за маскирна змеј, капа за коса со капа со торбичка за конска опашка, мека буфантна хируршка медицинска

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

DEN 223.68

Имеја 22 Инчен Перика Т4/27 Кафеава Русокоса Нагласи Чипка Предна Човечка Коса Перика 13х6 ХД Транспарентна Чипка Без Лепак Длабока

Материјал : Изработен од девствена човечка коса непречено и без заплеткување и погоден за долготрајна у

DEN 5279.84

РИЧО Клип Во Екстензии За Коса, Екстензии За Коса Дебела Долга Чипка Лесни Синтетички Фризури За Жени, Пепел Кафеава Со Русокоса

15 Години Искуство Во Производството 8 Години Коса Бизнис На Над 1 Милион Клиенти ширум светот 7 Дена / 24 Ч�

DEN 739.20

НАРУВИ Врвка За Влечење Меур Конска Опашка 90-Тите Ретро Опашка Опашка Косплеј Продолжување На Косата За Црни Жени, 24 Инчен Долг Ткаат

€2022 Модна Фризура ● Ова продолжување на опашката за црни жени е сериозно прекрасно и ќе ги има вашите д�

DEN 2.67

Изрази 16 парчиња Големи Еластични Врски За Коса Со Колекција На Топки, Еластични Ленти За Коса Во Неонска Боја За Девојчиња Додатоци За Коса,

Комплет За Вратоврска За Коса од 16 ПарчињаИзрази слатки додатоци за коса за девојчиња пакетот вредност

DEN 3.00

Стп Кожни Фризерски Ножици Багсалон Чиста Боја Навивам Ножици Држач За Смолкнување Торбичка За Чување На Случај Алатки За Убавина

Мека Густа СТП Кожа, издржлива и лесна за чистење Супер удобен и материјалот останува долготраен, водоо�

DEN 948.80

Вечно Во Килибарни Корални Ленти Со Потпис Повеќенаменски Чешел, 1 Броење, Избор На Коса, Фини И Курсни Заби, Чешел За Патување,

Овој чешел за коса беше исклучиво дизајниран и произведен од основачот, Амбер Рандел, а продаден Од Вечн

DEN 3.00