• Обновено
Црн Horпски Коњ Бербер Кејп Професионална Фризура Престилка Симпатична Коса Сечење Кејп За Момчиња Девојки

Црн Horпски Коњ Бербер Кејп Професионална Фризура Престилка Симпатична Коса Сечење Кејп За Момчиња Девојки

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

полиестер Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен. Дизајн : вратот е дизајниран со тока, што е погодно за да ја прилагодите затегнатоста во секое време; престилка за фризура е дизајнирана со целосна покриеност за да ја заштити вашата облека. Големина : должина на престилка за Фризура : 47,6 инчи, ширина : 40,5 инчи, можете да го изберете стилот што сакате да го купите. Прилики : модерната берберска наметка е многу погодна за употреба дома, берберница итн., уникатен дизајн, покажете го вашиот стил. Можете исто така да го дадете на вашето семејство и пријатели како подарок. Услуга по продажбата : ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по добивањето на производот, слободно контактирајте не , нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен. Дизајн : вратот е дизајниран со тока, што е погодно за да ја прилагодите затегнатоста во секое време; престилка за фризура е дизајнирана со целосна покриеност за да ја заштити вашата облека. Големина : должина на престилка за Фризура : 47,6 инчи, ширина : 40,5 инчи, можете да го изберете стилот што сакате да го купите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Мед Русокоса Тело Бран Снопови Боја 27 Човечка Коса Снопови 14 14 14 Инчи Иста Должина 3 Снопови 27 Русокоса Човечка Коса Мека Реми

Колку Долго Трае Косата Зависи Од Тоа како ја ОдржуватеТретирајте ја Како Своја Коса и Грижете Се Многу

DEN 798.24

N/A розова коса чешел за коса Скалп Масажа Масажа со воздушна перница за коса, најлонски жени, влажна кадрава заплеткана коса четка

Материјал : ABS+најлон игла+TPR Air Pushion Тежина : околу 65 ~ 85 g Дизајн на кука за опашка : Поудовно е да се постави

DEN 3.33

Четка за зацрвстување на косата, четка за зацрвстување на топол воздух Fayrunod со прилагодување на температурата Брзо загревање на четката за

❤ Нашиот производ има уникатен овален дизајн за најразличен стил на коса и приказ на температура на ЛЦД

DEN 1.67

Јујеран 5 парчиња/Сет Шифон Цветни Скрунчи Ленти За Коса Сатенска Шамија За Коса Скринши За Коса Врски За Коса За Жени Девојки

Изработен од висококвалитетен свилен сатенски шифон материјал Сјајна удобност и мека Лесна за носење и

DEN 191.84

БИУДЕКО 4 парчиња Виткање Фиба Главата Парчиња За Жена Јапонски Коса Игла Коса Парчиња За Жени Коса Пунџа Носителот Ресел Коса Додатоци

ЖЕНСКА ИГЛА за КОСА Дрвениот стап за коса е совршено за жени или тинејџери, ја одржува вашата коса цврст�

DEN 3.33

8 Парчиња Без Метални Клипови За Коса Пресврт Фиба Барет француски Стил Пунџа Коса Барети Коса Слајд Фиба Пластични Црно Кафеави Викиншки

Цврсти и Сигурни : клиповите за коса за жени се изработени од квалитетна пластика, не се лесни за кршење �

DEN 143.84

Нежни мини Машинки За Коса И Комплет За Тример За Брада, Безжична Машинка За Бербер Со Т-Сечило, Професионален Комплет За Сечење Коса

Чувајте ја вашата коса да изгледа остра и негувана со нашиот професионален тример за коса дизајниран со

DEN 0.33

Женски Додатоци ЗА Коса 4 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Шноли Клип Сет, Боби Фиба Девојки Облека За Глава, мајмуни животински цртан филм

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

DEN 276.80

Нувавер Коса Треперење - Железо За Коса Што Создава Бранови На Плажа И Природна Коса Од Сирена-За Сите Типови Коса-Се Загрева за 1 Минута-Во

ЛЕСНИ БРАНОВИ на ПЛАЖА : Добијте плажа, природни бранови за неколку минути со Нувавер За најлесниот изгл

DEN 1.00

Камил Роуз | Навивам Љубов Млеко За Влага | Регенератор За Оставање За Кадрава Коса-Хидрира, Го Намалува Разлетувањето, Ја Поправа Оштетената

Омекнувачки крем за кондиционирање со свилени лесни ноти на орев макадамија и ванила Специјално израбо

DEN 192.00

Гроздобер Кристал Свадба Коса Клип Кристал Цз Коса Барети Пурпурна Кристално Барет Цз Фризура Декоративни Шамии Кристално Свадба

5 Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Секое Време Ние Ќе Се Потрудиме Да Ви По

DEN 0.33

Заштедете Повеќе Купете Заедно: 1 Од 14 Инчи 1000 Клип Во Екстензии За Коса и 1 Од 20 Инчи 800 Продолжувања На Косата На Опашката Човечка

Производ за коса : 1 Од 14 Инчи #1000 Клип Во Екстензии За Коса и 1 Од 20 Инчи #800 Екстензии За Коса Со Опашка што

DEN 1417.60

Г -дин Грејн шуплива за четка за коса Масажа за масажа на стилизирање на косата, detangler Брз удар за сушење алатка за зачувување

Новиот концепт дизајн на четката за коса од шуплива масажа има различни функционални предности за да ви

DEN 0.67

Минлија Сини Елегантни Пролетни Клипови Облека За Глава Лак Алатка За Стилизирање Коса Фиба Накит Жени Додатоци За Коса

Изработен од висококвалитетни материјали, тој е убав и стилски, и е лесен и нема да врши притисок врз ваш

DEN 0.33

НВЕНФ Рајнестоун Обложени Ленти За Глава За Жени Виножито Кристално Украсени Ленти За Коса Деликатна Лента За Глава Со Накит

ღ Прекрасни Ленти За Глава Од Кристал Сјај светло како дијамант со нашите модни кристални ленти за гла�

DEN 255.84

JSDshine Долго Обурн Брановидни Перики За Жени Среден Дел Бакар Црвена Перика 26 Инчен Природен Кадрава Синтетичка Перика Отпорни На Топлина

●Премиум Материјал● долгите перики од костенливоста се направени од висококвалитетни синтетички вла�

DEN 0.67

55х66 Инчен Полиестер За Сечење Коса Кејп Пчела-Саќе-Симпатична Салонска Берберска Наметка Со Прилагодливо Предвремено Затворање

Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина,

DEN 916.80

Дајун Коса 7А 3 Снопови За Коса Со Затворачи од Чипка од Средината на Дел монголска Девица Реми Човечка Коса Бран На Телото Природна

Продавница за продавачи дајун, 100% Монголска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена дол�

DEN 3104.00

RXY Чипка Предни Перики Бран На Телото Човечка Коса Претходно Откинати 13x4 Без Лепак 180% Густина Бразилска Девица Коса Чипка

Претходно Извадена Со Бебешка Коса Наоколу Може да се направи среден дел, страничен дел, длабок дел, пол�

DEN 1213.60

Канадско Знаме Канада Јавор Фризура Престилка Салон За Сечење Коса Кејп 55 х 66 Инчи, Водоотпорен Прилагодлив Предвремени Коса

Полиестер ● ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Мека и лесна деликатна полиестерска ткаенина, пријателска за кожата, су

DEN 0.67

Yiylunneo Шампон берберница мек шампон шампон шампон Контрола на маслото од масло од масло од антипроритично меки 洗发 水理 发店 洗 发 露 洗头 膏 控 油去

Шампон берберница мек шампон шампон Шампон Контрола на масло од масло од првут Антипуритичен меки 洗发 �

DEN 744.00