• Обновено
Ингерсол-Ранд 36845303 Компатибилен Елемент На Филтерот За Воздух по Милениумски Филтри

Ингерсол-Ранд 36845303 Компатибилен Елемент На Филтерот За Воздух по Милениумски Филтри

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Компатибилен со оем производ Произведено во САД. Количина попусти на располагање. Ве молиме контактирајте ја услугата за клиенти за понуда. Трошоците за испорака може да варираат нагоре или надолу во зависност од географската локација и начинот на испорака. Клиентот секогаш ќе добие најниска реална стапка. Фотографиите може да бидат општи претстави на производите и периодично се ажурираат. Сите производи се загарантирани да бидат ослободени од производствени дефекти и да ги исполнуваат или надминуваат фабричките спецификации во однос на вклопувањето, формата и функционалноста. Компатибилен со оем производ. Произведено во САД. Количина попусти на располагање. Ве молиме контактирајте ја услугата за клиенти за понуда. Трошоците за испорака може да варираат нагоре или надолу во зависност од географската локација и начинот на испорака. Клиентот секогаш ќе добие најниска реална стапка. Фотографиите може да бидат општи претстави на производите и периодично се ажурираат. Сите производи се загарантирани да бидат ослободени од производствени дефекти и да ги исполнуваат или надминуваат фабричките спецификации во однос на вклопувањето, формата и функционалноста.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

24 см Квадрант-Преклопен Филтер Хартија, Претходно Преклопени дискови, Квалитативно одделение 2 - Зенпор Бавен Проток 240 мм

ОДДЕЛЕНИЕ 2 П : 24смЕквивалентно на Ватман квалитативно одделение 2 ФФ, квадрантна преклопена филтерхарт�

DEN 324.80

Милениум-Филтри Mn-DLD600T40B Филтрек Хидрауличен Филтер, Директна Размена, Должина Од 13,66, Големина на Задржување На Честички

Компатибилен СО оем производ И Обезбедува супериорна заштита од честички Произведено ВО МИЧИГЕН САД...

DEN 3.33