• Обновено
Седона A21B -47011+10S Sano Beadlock Wheel - 14x7-5+7 Offset - 4/110

Седона A21B -47011+10S Sano Beadlock Wheel - 14x7-5+7 Offset - 4/110

DEN 672.00

Залиха
Во магацинот.

Предупредување за безбедност : При изборот на сопствени тркала, гумите што се користат за вашата апликација мора да имаат индекс на оптоварување и оценка на брзината еднаква или поголема од гумите поставени како оригинална опрема Консултирајте се со објавување на производители (и) и/или веб -страница (и) за целосни информации за гуми. Конструиран од алуминиум со хи-одделение. Прстенот за заклучување на мушка, направен со нова технологија за кастинг, обезбедува супериорна Streangth. Достапно во големина од 14 инчи. Предупредување за безбедност : При изборот на сопствени тркала, гумите што се користат за вашата апликација мора да имаат индекс на оптоварување и оценка на брзината еднаква или поголема од гумите поставени како оригинална опрема. Консултирајте се со објавување на производители (и) и/или веб -страница (и) за целосни информации за гуми. Конструиран од алуминиум со хи-одделение. Прстенот за заклучување на мушка, направен со нова технологија за кастинг, обезбедува супериорна Streangth. Достапно во големина од 14 инчи. Модел на завртки : 4/110marketing Боја : Black Position : Front/Rurerim Offset : 5+2 Wheel Rim Големина : 14x7safety ПРЕДУПРЕДУВАЕ : При изборот на сопствени тркала, гумите што се користат за вашата апликација мора да имаат индекс на оптоварување и оценка за брзина еднаква или поголема од гумите Опремена како оригинална опрема. Консултирајте се со публикација (и) на производителите и/или веб-страница (и) за целосни информации за гуми . Изграден од алуминиум за хи-одделение. Прстенот за заклучување на мушка, направен со нова технологија за кастинг, обезбедува супериорна Streangth. Достапно во големина од 14 инчи. 4/110, 4/115, 4/137 и 4/156 обрасци на завртки. 4+3 и 5+2 неутрализира. Завртки за прстен од мониста на шалтер за избегнување на карпи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сензор за притисок на гумите TPMS за мониторинг на притисок на гуми во Форд Линколн, пред-програмиран систем 315MHz DE8T-1A180-AA 9L3Z-1A189-A

Телото на сензорот и алуминиумската обвивка се изработени од материјал за отпорност на висока температ

DEN 2.33

4PCS Вентила за вентил во тркала за автомобили, матични капаци, модификација на личноста, модификација на капакот за моделирање Додатоци

Материјал : капакот на вентилот е изработен од алуминиумска легура, отпорна на корозија и издржлив Коли�

DEN 351.84

Yosoo Health Gear Lug Орев Орев покритие на тркалото Орев, покривка од пластична центри 17мм, капаци на завртки за тркала, капакот на

[Fitment] : Овие навртки на орев се вклопуваат во секое тркало од 17мм завртки или орев [Материјал] : Изработен�

DEN 1.33

Синџири за гуми за автомобили со автомобили синџири за гуми за гуми поставени флексибилни најлон анти-лизгачки гуми за итни случаи, снежен ланец

Прилагодливи за да одговараат на сите големини на гуми до 22 за легури и алуминиумски венчиња Не за челич

DEN 1273.60

Офродски снежни ланци алтернатива за SUV, камиони од 1/2 тони, 1 тон камиони Лесно поставување кал, ланец за мраз и снег за комплет

Зафатете се од каде било : Никогаш нема да се грижите за заглавување во кал, мраз или снег часови на чека�

DEN 3.33

Капчиња за матични капаци на вентили за автомобили, 4 метални цевки за гуми за гуми за гуми, капачиња од прашина, компатибилни со Jaguar XE XEL

Компатибилни модели : Компатибилен со сите наведени брендови / модели, овој матични капаци на вентилот з

DEN 0.33

Смешно слатко животинско мрзливо музичко резервоар за резервни гуми заложници водоотпорен водоотпорен капакот на воланите за воланот 14 15

Супер квалитетен материјал : Нашата резервна обвивка за гуми е изработено од висококвалитетен полиесте

DEN 811.20

Зизмх соларна TPMS аларм мотоцикл LCD дигитален приказ на гумите монитор за притисок со висока прецизност Електричен детектор со надворешни

360 ° целосно затворен прстен за запечатување, доказ за 'рѓа и издржлив ЛЦД екранот на екранот, јасно видл�

DEN 2688.00

4 Сензори за притисок на гумата на гуми TPMS, препрограмиран компатибилен со Chrysler 2007-2014 | Dodge 2010, OEM дел број 56029526AA, фреквенција

Компатибилен со 20072014 Крајслер 2010 модели на бренд Dodge ; 100% сосема ново никогаш не се обновува, лесен за ин

DEN 2.00

APL-N011 сет од 32 парчиња мал дијаметар хромирана сплинска лавче затворена крај 9/16-18 со 1 клуч 2 '' Долготрајно вклопување Доџ Дакота

Белешка : Ве молиме, проверете го типот на тркалото, нашиот производ одговара само на тркалата за заднио�

DEN 415.84

Faotup 12pcs црвена алуминиумска легура гума матични вентили, капаци на вентили на тркала, капаци на матични вентили на тркала,

Содржина на пакетот : 12 парчиња x алуминиумски легури гуми на матични вентили Големина : 0,36*0,40*0,62inch Добар

DEN 113.44

Систем за мониторирање на притисок во гумите, систем за набудување на притисок на гумите во гуми, запалка со 4 надворешни сензори

Податоците за четири гуми и температура се јасни на прв поглед Заштеда на енергија : Интелигентниот реж�

DEN 3.00