• Обновено
Xixian кабел Отстранете го капакот, жицата заштитени кабел за заштитен ид A/C Отстранете го додатокот за капакот на автомобилот

Xixian кабел Отстранете го капакот, жицата заштитени кабел за заштитен ид A/C Отстранете го додатокот за капакот на автомобилот

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Сосема ново со добри перформанси Направено од алуминиумски материјали со врвен квалитет, екстремно светлина и е со голема цврстина. Користејќи ја напредната технологија за CNC, може да се обезбеди точност на секој дел за сечење за лесно монтирање. Подложени на врвна анодична оксидација, отпорност на 'рѓа и одржува совршен изглед. Наменето да го замени стариот и ефикасно да обезбеди нормално работење на автомобилскиот систем. За автомобили автоматски возила. Сосема ново со добри перформанси. Направено од алуминиумски материјали со врвен квалитет, екстремно светлина и е со голема цврстина. Користејќи ја напредната технологија за CNC, може да се обезбеди точност на секој дел за сечење за лесно монтирање. Подложени на врвна анодична оксидација, отпорност на 'рѓа и одржува совршен изглед. Наменето да го замени стариот и ефикасно да обезбеди нормално работење на автомобилскиот систем. За автомобили автоматски возила. Спецификации : Боја : Црна, сребрена (по избор) Материјал : Алуминиумски пакет Тежина : 210g Големина на пакетот : 3 * 6 * 15см Список на пакети : 2 * парчиња заштитен ид A/C капакот (вклучувајќи го и целиот неопходен хардвер за монтирање).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Caps Caps Stem Capve Cast Car Tire, 4 пакувања рачно изработени круни кристал ринестон, капаци на воздухот, капаци на воздухот, атрактивни

Капаците на вентилот можат да го заштитат вентилот, да спречат вода, прашина или песок во гумата; Спречу�

DEN 1.00

Компанија за безбедносен ланец TA2069 легура радијален камион со тешки камиони Супер синглови и широк ланец на влечење на гуми - пакет од 1

Кабли со скалила на радијален ланец за апликации за единечни гуми со тешки и полукамиони Членовите на в�

DEN 1948.48

VMBQRTI 19,5 10 симулатори на тркала од не'рѓосувачки челик HUBCAP комплет сет од 2 задни и 2 предни симулатори на полиран тркала со комплет

2 * Симулатор на предните тркала 2 * Симулатор на задно тркало 1 Алатка за затегнување на орев 8 Останувач�

DEN 0.33

Фердинг 20925924 Сензори за притисок на гумите 315MHz Замена на системот за мониторинг на притисок на автомобили во гума за мониторинг на

? Сензор за замена на TPMS】 : TPMS сензорот е совршен компатибилен со Cadillac CTS / DTS / Escalade, Buick Lacrosse Allure Entlave, Chevy

DEN 815.84

16-парчиња алуминиумски легури на тркалото на легури на тркалото + 4 x заклучување навртка + 1 x копче за заклучување на орев

▶ ️ Алуминиумска конструкција на авиони ▶ ️ M12 x 1,25 нишка; 21мм надворешен дијаметар / висина од 50мм; Теж

DEN 398.08