• Обновено
Челмакс См-АЦ-ТЦ-23750-2 Тцт Прстенест Секач, Вклучува Пилот Игла, 2-3/8 х 2

Челмакс См-АЦ-ТЦ-23750-2 Тцт Прстенест Секач, Вклучува Пилот Игла, 2-3/8 х 2

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Направени со највисок квалитет волфрам карбиди на располагање Индустриски Стандард 3/4 " Велдон Шенк. Сите челични прстенести секачи испраќаат со инсталирани пилот иглички. Идеален за дупчење дупки во материјали со висока цврстина на истегнување. Челик макс ТКТ секачите се направени со највисок квалитет на карбид на располагање и се исклучително добро прилагодени за работа на потешки материјали и апликации со поголема брзина. Ткт секачите се најисплатливи за поголеми дупки (над 1-1/2" во дијаметар) и во подебели материјали (2" и повеќе).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Киоцера ОИК 050Р175ТМ Метрички Дијаметар На Отворот, Фин Чекор, 5 Флејта, 90 Степени Мелница За Лице со Дијаметар на Сечење од 50,00 мм За Рамо,

Ниска сила на сечење и намалено брборење за мелење со висока ефикасност Одлично за разни апликации за м�

DEN 536.00

Пикис 4-39мм чекори бит директно жлеб обложена чекори за вежбање дрво метална дупка јадро алатки за дупчење поставени 1 парчиња

Битови за вежбање на топење Карактеристики : Ова е HSS челик со голема чекори за вежбање, секачи за дупчењ

DEN 2.00

Хардвер Мелење Машина 3 Парчиња/серија НА HRC55 Обложени Карбид 3.175 мм 4mm 6mm Топката Носот Конус Крајот Мелење Машина Главата Цпу Конус

Погоден за странично мелење, крајно мелење и завршна обработка на леано железо и титаниум Дијаметар на �

DEN 779.84

Сандвик Коромант, Р390-050К22ЛВ-11Л, Титаниум, Коро Мил 390 Квадратни Рамо мелење Машина, Десната Рака, Внатрешна Течност За Ладење

Придобивки од семејството на овој производ : Коромил 390 опфаќа многу апликации со голема разноврсна про�

DEN 1.33

Магафор 431 Серија Кобалт Челик Еднократен Мијалник, Необложена Завршница, 3 Флејти, 90 Степени, Тркалезно Стебло, 0,158 Стебло Диа., 0.197 Телесна

Создава контрамијалник од 90 степени што прифаќа прицврстувач со рамна глава, така што седи рамно со пов�

DEN 0.67

Машки Кошули Со Пруги Со Долги Ракави Класични Карирани Кошули Со Копчиња Надолу Тенок Фит Вртење Надолу Јака Кошула Врвот

? НЕГА НА ОБЛЕКА : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода / Закачете Или Исушете Ја Линијата / Без Белило / Б�

DEN 81.76

F&засилувач; Д Алатка Компанија 17613-T612 Две Флејта Крајот Мелница, Еден Крај, Директно Флејта, Со Голема Брзина Челик, 3/8 Дијаметар Мелница,

Две Флејта Крај Мил Еден КрајСо Голема Брзина ЧеликДиректно Флејта Дијаметар На Мелницата : 3 / 8 Дијамет

DEN 360.64

Заштеда на труд за заштеда на карбид, брзо дупчење, директно флејта, универзален чак ремиер, дијаметар на сечилото од 38мм за сечење

Брзо заштеда и заштеда на труд : фино мелење, ефикасно и флексибилно, директно преиспитување Сфатете го �

DEN 657.60

Mitsubishi Материјали GY2M0500H030N-GS VP20RT GY Серија Карбид Жлеб Вметнете За Жлеб/Отсекување И Ниски Гасови 2 Заби, H Седиште, 0.197 Жлеб Ширина,

Тежина на пакетот : 1 фунти Земја на Потекло : Сад Дел Број : GY2 M0500 H030 NGS VP20 RT Mitsubishi Материјали САД корпораци

DEN 3697.76