• Обновено
Прекинувач на колото Eaton Corporation GFCB260

Прекинувач на колото Eaton Corporation GFCB260

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Тежина на артикалот : 0,85 lb Земја на потекло : Доминиканска Република. Име на бренд : корпорација Етон. Димензии на артикалот : 4,8 "L x 7. Тежина на артикалот : 0,85 lb. Земја на потекло : Доминиканска Република. Овој производ ги чувствува грешките со топла жица до земја во опсег од 4 до 6 мили-ампере и ја исклучува моќта. Потребни се и два простори од 1 инчи, исто така. Тоа е погодно и работи ефикасно. Дефинитивно е производ со одличен квалитет.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

AEXIT 2PCS црно електрично тестирање 1000V 32A тестирање Работа изолирана клип на алигатор W напон тестери за банана конектор

Име на производот : мултиметарски алигаторски клип; Апликација : Електрична тест работа; алигаторска кл�

DEN 186.24

Покрив за светло за печатење на метални метални 3 банда Трикратен превртување декоративен wallиден плоча Декорирање на обвивка

Декоративно покритие со светло за прекинувач : Едно празно / излез покритие / 1 ГОДИНА ЗА ГОДИНА / ЕДИНСКА

DEN 270.08

ЖЕЛЕЗНИЧКА ТЕРЕТАНА 9 1P MCB Со Автоматски Уред За Затворање Автоматско Ресетирање Прекинувач Паметен Дом Mcb Автоматско Затворање1 Парчиња

Прекинувачи / Минијатурни Прекинувачи Прекинувачи / Минијатурни Прекинувачи Прекинувачи / Минијату�

DEN 3.33

КУТАВИЛАР Стандарден Приклучок За Сијалица Е26 / Е27 Го Претвора Излезот Во Адаптер За Приклучок За Светилки, ПРИКЛУЧОК ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА

Повеќе Осветлување, Додадете светло каде приклучоците за светилки се ограничени со адаптерот за штекер

DEN 3.00

Qwork Водоотпорен водоотпорен IP65 ABS пластична рубрика кутија 4 x 4 x 2,8 , 4 пакет Универзален куќиште за електричен проект, бело

Материјал со висок квалитет : АБС, гума Монтиран тип : Површинска монтажа Широка употреба : Погодно за ел�

DEN 0.33

Техничка Прецизност Т12 Замена На Баласт За Универзална 546-Б-ТЦ-П Флуоресцентна Светилка Баласт Работи НА Ф15Т8 / Ф14Т12 / Ф15Т12 / Ф20Т12 Светилки-Т12

20 Моќност, 120 Влезен Напон, 0,17 Ампер Оваа светилка за баласт т12 1 се мери на 6,45" должина и 2" ширина Овој бал�

DEN 1115.84

SDFGH Дигитален мултиметар 6000 брои Автоматски опсег на напон на напон на AC/DC, трепкање на светло светло со голем екран со парови

Мултифункционално, може да мери напон на AC / DC, струја AC / DC, отпорност, капацитивност, температура на фрек

DEN 2956.48

Кутија за електричен спој од не'рѓосувачки челик, DIY IP64 водоотпорен метален проект за излез, кутија за внатрешни/надворешни контролни системи

【IP65 одделение】 Водоотпорен и временски дизајн, со гумен заптивка за заштита на електрични врски за врз

DEN 1521.60

Мерач на напон на напон на напон Knacro AC, мерач LCD дигитален дисплеј амперметар мултиметар со сплит јадрото на струјата на струјата

Дигитален мултиметар : Овој мерач на енергија на енергија може да ја мери и прикаже активната фреквенци�

DEN 319.84