• Обновено
Гринли термостатско контролирано ќебе за греење на ПВЦ за 1/2 до 1-1/2 ПВЦ спроводник, 120 волти, мерки 13 x 8,25, 200 вати

Гринли термостатско контролирано ќебе за греење на ПВЦ за 1/2 до 1-1/2 ПВЦ спроводник, 120 волти, мерки 13 x 8,25, 200 вати

DEN 4185.60

Залиха
Во магацинот.

PVC ќебе за греење : го прави брзо и едноставно да се создадат свиоци, неутрализирања или седла во 1/2-во Лесен за употреба : Едноставно завиткајте го ќебето околу PVC каналот и зацврстете го со каишот за кука и јамка, и извадете го ќебето и формирајте свиткање со рака. Термостатски контролиран систем : ќебето може да се постави на која било потребна температура до 300 степени F (149 степени Ц). Дури и загревањето : Вградените зацврстувачи помагаат да се задржи ќебето затегнување на површината на ПВЦ за рамномерно и контролирано греење за да се олесни униформата свиткување. Долг живот на алатки : Тешкиот екстра долг кабел и термостат обезбедуваат долготрајна издржливост за долг живот. PVC ќебе за греење : го прави брзо и едноставно да се создадат свиоци, неутрализирања или седла во 1/2-во. Лесен за употреба : Едноставно завиткајте го ќебето околу PVC каналот и зацврстете го со каишот за кука и јамка, и извадете го ќебето и формирајте свиткање со рака. Термостатски контролиран систем : ќебето може да се постави на која било потребна температура до 300 степени F (149 степени Ц). Дури и загревањето : Вградените зацврстувачи помагаат да се задржи ќебето затегнување на површината на ПВЦ за рамномерно и контролирано греење за да се олесни униформата свиткување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Прирачник за GPPZM Повлечете го екранот на проекторот 60/72/84/ 100 инчи 4: 3 повлекување на автоматско-заклучување мат сиво ткаенино

Матна бела површина : Матната бела ткаенина и црната гранична рамка на видеоекранот се спуштаат на екра�

DEN 8772.00

Дипломирањемал Дипломирањето На Националното Знаме Украде Вез Појас за Студирање На Меѓународни Студенти 72 Во Должина

Полиестер, Сатен Миење Раце Само ? Висок Квалитет : Нашите Дипломирањето Украде Се Произведени Од Врвот �

DEN 319.84

Држач за Значка за ЛИЧНА Карта со Виножито и Мачка со Алигаторски Клип, Име Медицинска Сестра Декоративна Значка Ролна Клип На Држачите

Без ПресвртПомага Да Се Задржи Значката Свртена Напред клипот за алигатор на Пила Не ротира Уникатен д�

DEN 159.84

Рачен вентилатор на isисулифе, преносен мал вентилатор со 3 брзини, USB -вентилатор за полнење на рацете, батерија со личен

Jisulife fa21 рачен вентилатор * 1 кабел за полнење типc * 1 Вкусете го вашето лето со рачен вентилатор на isисули�

DEN 2.33

Вестмон Работи Замаглување Спреј Шише Вентилатор Personal Ладење Магла Преносни Рачни Овлажнител Напојува Вентилатори Со Магла, Во собата

Комплет од 2 од овие обожаватели по нарачка Боите ќе се разликуваат Користи 2a батерии кои се вклучени Пр�

DEN 0.33

ЛИ-ГЕЛИСИ големи клипови за булдог, метален клип за хартија, клипови за кучиња од бикови булдог/клип за хартија за шарки, канцелариски

Содржи 4 во пакет клип за материјал од не'рѓосувачки челик Тежок клип, капацитет од 2 инчи Тешки метални к

DEN 273.60

500 Мл Тркалезно Проѕирно Стакло Го Фаворизира Садот За Складирање Храна Во Тегла Со Капак Од Плута Совршен За Складирање На Житарки

Безбедно : изработено од стакло за храна Капацитет : 500 мл (17 фл оз); Големина : 10см / 3,93 инчи (висина)...

DEN 2.67

Фмојен 7х5фт Претседател На Белата Куќа Овална Канцеларија Фотографија Позадина Винил Фото Позадина Видео Фотосесија Студио Реквизити

♛ ГОЛЕМИНА : 7ft (W)x 5ft (H) Поголема големина.1pc x беспрекорна позадина крпа (штанд или стеги не се вклучени)...

DEN 335.84

SOIMISS 2pcs Кафе Машина Приврзок За Клучеви Автомобил Клуч Прстен Гроздобер Кафе Чаши Приврзоци За Клучеви За Автомобил Симпатична Клуч

легура Приврзоци за Прстен за Клучеви за кафе : има прстен на синџирот на клучеви за да го закачите на ва�

DEN 1.67

Гном елф на цвеќиња држач за тенџере со јаже 2 парчиња за топли садови, пласмати отпорни на топлина, топли влошки за кујнски ткаени тенџере

Големина со две пакувања : дијаметар 7 инчи, 9,5 инчи, дебелина : 0,7 см (0,27in) Една голема и една мала ткаени ду

DEN 486.40

Работи со Мобилен Ултра Тенок Преклопен Безжичен Bluetooth Тастатура Компатибилен СО ZTE NX508J Со Држач За Телефон - Тастатура Со Целосна Големина

⌨Целата црна тастатура Компатибилна со ВАШИОТ ZTE NX508 J се вклопува и добро се надополнува со речиси секо�

DEN 1.67

Нехомер Перење Го Попречува Патот Знак Склопувачки Корпи За Перење Цврста Корпа За Перење Облека Организација За Складирање Бања Спална

Голема големина : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40, 5 см, околу 60Л Оваа пречка за перење е доста голема, можете да став�

DEN 1.33

N/A Персонализирана книга за гости за венчавки алтернативна геометриска книга за гости за венчавки цветни свадбени албуми свадба Фото знак

Празна хартија : Нема линии, можете да нацртате мапи на умот, да скицирате идеи или да пишувате белешки с�

DEN 3.00

ЗИМ116 50гр 5-8мм Природен Бисер Кварцен Кристал Груб Полиран Чакал Примерок Тибет Ф212 Природни Камења И Минерали Домаќинство

Функција : камен генератор, енери генератор, реики стапче духовност раст Апликација : фенг шуи,куќа бога�

DEN 2.33

BYBYCD Циркон Украси За Уметност За Нокти Модни Додатоци ЗА МАНИКИР САМОСТОЈНИ Додатоци Украси За Лак Кристали Приврзоци Синџир Жени Во корејски

Стил : Мода, луксуз Количина : 1 компјутер Материјал : циркон, легура,бисер Содржина на пакетот : 1 парчиња �

DEN 969.60

црн извор маски за еднократна употреба за возрасни маски за брада маски за возрасни маски за лице_маска во боја _медицински_ маски

3 Слоја Материјал50пакувања маската е изработена од 3 слоја висококвалитетна неткаена ткаенина УдобноЕк

DEN 294.40

Bestonzon 4 парчиња угостителски капацитет Студената торта за функција за кампување торбички за кампување склопувачки потопли торбички

Торба за храна за земање со патент : Погодна за какво било испорака и складирање на пијалоци со храна, со

DEN 0.33

Зачудувачки куќиште за антички молив, дизајн на мозаик цветни плочки, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, крем кафеава сина

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

DEN 884.80

2 парчиња 2,5'''inch топки со лежишта 63,5 мм челични топки 2-1/2 Прецизни топка за индустриски лежишта за велосипеди за велосипеди

[Материјал]Направено од висококвалитетен челик, кој е тврд, антирист и издржлив Висока тврдост и висока

DEN 495.84

Ip67 Водоотпорен Граничен Прекинувач БР+NC 250VAC 30vdc Ролери Тркала Клипот Патување Прекинувач SPDT Масло Доказ 3m Жица Кабел

Ip67 Водоотпорен Граничен Прекинувач БР+NC 250 VAC 30vdc Ролери Тркала Клипот Патување Прекинувач SPDT масло дока�

DEN 362.24

HONMEET 1 КОМПЈУТЕР Симпатична Изведба Облека За Глава Нов Декоративен Кадифен Смешен Роденден Ски Карневал Креативна Удобна Година

кадифен Капа За Роденден За Мали Деца : Услуга За Вселенска Забава Кадифен Капак За Глава Облечете Го Ре�

DEN 2.00

Светилки За Светилки Со Хартиени Лампиони Со Светла, 10 Разнобојни Кинески Фенери, Дијаметар Од 3 Инчи, Спална Соба Со Жици Од 7 Стапки, Приклучок

ВИСЕЧКИ СВЕТЛА ЗА ФЕНЕРИ оваа влакно од шарени светла изгледа како традиционални кинески хартиени фен�

DEN 1393.60

ТИЗОРАКС Шарени-Јаболко-Полигон Оксфорд Крпа Преклопување Кошница за перење Прашина Кофа Кошница За Перење Играчка Валкана Облека Организатор

Слатки Корпи за Перење Со многу простор Торба за перење изгледа издржливо можете да ги носите насекаде �

DEN 671.68