• Обновено
Адаптерот за AC/DC адаптер 19.5V AC/DC компатибилен со Sony Bravia W800B W800D KDL-50W800B KDL-50W800D KDL-55W800D Smart LED TV VGP-PRZ20 VGP-PRZ20C VGP-PRZ-PRZ20B VGP-PRZ20A VGP-ACH19V15 DC19.5

Адаптерот за AC/DC адаптер 19.5V AC/DC компатибилен со Sony Bravia W800B W800D KDL-50W800B KDL-50W800D KDL-55W800D Smart LED TV VGP-PRZ20

DEN 255.52

Залиха
Во магацинот.

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Поднесена поврат од 30 дена. 24 месеци размена. Up Bright New Global 19.5 V AC / DC Adapter Compatible with Sony Bravia W800 B W800 D Series KDL-50 W800 B KDL-50 W800 D KDL-55 W800 D KDL50 W800 B KDL50 W800 D KDL55 W800 D Smart LED TV VGP-PRZ20 Series VGP-PRZ20 C VGP-PRZ20 B VGP-PRZ20 A VGPPRZ20 19.5 V 6150 MA 6200 MA 19,5 V 6.2 Кабел за напојување со кабел за напојување PS PS Charger Mains PSU. Компатибилен со : Sony VGP-PRZ20 серија VGP-PRZ20 C VGP-PRZ20 B VGP-PRZ20 A VGPPRZ20 Серија VGPPRZ20 C VGPPRZ20 B VGPPRZ20 A Power Media Docing Station. Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Поднесена поврат од 30 дена. 24 месеци размена. Up Bright New Global 19.5 V AC / DC Adapter Compatible with Sony Bravia W800 B W800 D Series KDL-50 W800 B KDL-50 W800 D KDL-55 W800 D KDL50 W800 B KDL50 W800 D KDL55 W800 D Smart LED TV VGP-PRZ20 Series VGP-PRZ20 C VGP-PRZ20 B VGP-PRZ20 A VGPPRZ20 19.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Зулај 6 -пакувања држачи за тенџере за кујна отпорен на памук - 7x7 инчен топол тенџере сет - ватирана териска ткаенина за кујни - Подлога

Мек памучен материјал : Направено од 100% дебела памучна ткаенина зашиена со тесна дијагонална шема и доб�

DEN 287.84

Телефонски фиксен телефон со антички стил, телефон со антички биро за западен стил, фиксна дигитална гроздобер декоративен телефон

1 Материјал за квалитетна смола за премија, класичен рачно врежан образец, што го прави совршена декорац

DEN 639.84

Фулиео резервоарот за жени лесен резервоар за мускули плус големина решетка без бек -бек -бек -тркачки атлетски камизол брза суво спортска

✅ 【Материјал】 : Супер мека ткаенина, дишење, лесен за грижа, удобно и симпатично, одлично за спортска об

DEN 2.00

Полирање, пескарење шкурка 100 парчиња 6 инчи 150 мм 15 дупки кука и јамка шкурка за шкурка за шкурка од дрво за пескарење на дрво за

Полирањето и пескањето може да обезбеди долготраен ефект на пескарење, со што вашата работа е помазна П�

DEN 1181.92

Груни низок центар на тркала со тркала со двојни редови 1,6 инчи за тешко машко оптоварување со лого на носење отпорен на абење,

Кастри / тркала од топка Казани / топка за кастри со ниски центри / тркала што носат оптоварувачи, за гол�

DEN 3.33

5 пакувања со екстра-ладење приклучок и игра со тивка верзија за замена на тивка верзија компатибилни за вентилаторот Dell 6224p

Состојба : Ново, најголемиот дел 5 Пакувајте ги вентилаторите за замена на екстраладење и игра за тивка в

DEN 428.80

Ловвенто симпатична 15,6 инчи лаптоп ранец, каваи гроздобер буги за жени за жени девојки отпорност на вода училишна чанта од колеџ

【Трајлив материјал】 Овој симпатичен ранец за жени е изработен од висококвалитетен водоотпорен најлон

DEN 639.84

Самброса слатки соништа Ноќен сируп - Не -навика Формирање помош за спиење - Сите природни органски додатоци за спиење - 10 дози по шише - 30

✅ Добијте го ZZZ што го заслужувате : Конечно, не навика формирање и поздраво решение за да добиете соврше

DEN 2.67

Кутија за складирање на рутерот, WiFi рутер заграда поставен на лебдечки wallид монтиран полици рутер опрема wallидна полица за дневна

【Краток опис】 Ова е направено од безбедни материјали, здрави, цврсти и издржливи и не лесно деформиран�

DEN 1247.68

Алатка за накит 12 Тешка тапа точка пинцети | Конструкција од не'рѓосувачки челик | Текстурирана рачка зафат | Одлично за ракување со

Екстра долги и издржливи : Овие пинцети се во должина од 12 инчи, што ги прави идеални за ракување со погол

DEN 2.67

Boss Audio Systems MG150W.6 Морски брод Стерео звучен систем на звук - Вграден 2 единица за глава за засилувач на канали, IPX6 водоотпорен,

Приемник Bluetooth Вградениот Bluetooth автоматски се поврзува со последниот уред Пренесувајте ја вашата музи�

DEN 1263.84

Обединетите држави и Германија знамиња Смешна спиење маска за очи меко слепило око со прилагодлива лента за ноќни очила за мажи за жени

Полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна маска за очи за спиење е изработена од по�

DEN 3.33

Надворешни светла со излез на GFCI, самрак до зори wallид фенер тремот светлосни тела за водоотпорен надворешен wallид, автоматски/исклучени

? 20 A Влезна жица со максимум 1080 W оптоварување, доволно за да го напојувате вашиот двигател на тревникот,

DEN 1439.84

Денот На благодарноста Есенски Цвеќиња Сончоглед Торба За Перење Тешки Ранец За Перење со Ремени За Рамо Рачки за Патување Торба За Перење

●ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ● оваа кеса за перење е со димензии 14,5"(дијаметар) x 29,3 " (37cm€74,5 cm) Капацитетот е ОКОЛУ 80

DEN 3.00

Памук пресврт трева санитарна торба за складирање на салфетка, преносен период, торбички торбички за период за менструална чаша

Заштитете ја приватноста : Санитарната торба за салфетка може да ја заштити вашата приватност за време �

DEN 2.00

Божиќен снежен глобус на Јукул, гроздобер Божиќни украси со Дедо Мраз возејќи стилски воз, празнични украси за подароци или празници

? Исклучителски дизајн на возот : Снежниот глобус е составен од дното на прекрасниот воз Секој дел е вним

DEN 3.33

Зеродеко мини ѓубре конзерва, пластична биро за отпадоци со капак, ѓубре во облик на кабина може да се складираат корпа за отпадоци

Mini Desktop Trash Con : Мал во големина, мал отпечаток и обилен капацитет, овој ѓубре ви помага да ги чувате и орга�

DEN 1.00

WSZJJ чевли решетката метална чевли кула трајна и стабилна организатор за складирање на чевли единица за влегување чевли полица

★ Чист и едноставен изглед со трајна конструкција, оваа решетка за чевли ги задржува чевлите од подот и

DEN 6191.68

Фустани за тениски фустани во Мофиз за женски фустан без ракави со вградени шорцеви и 4 џебови со екипаж на атлетски фустан за вежбање

84% најлон, 16% спандекс Затворање на патент [Вградени одделни шорцеви] : Овој фустан за голф за жени доаѓа с

DEN 527.84