• Обновено
Suream 22oz/650ml Пополнување на пумпа за печатот, 24 парчиња водоотпорни етикети за пластични/стаклени шишиња, шише со празно бања од 3 пакети за шампон, сапун, лосион, балса

Suream 22oz/650ml Пополнување на пумпа за печатот, 24 парчиња водоотпорни етикети за пластични/стаклени шишиња, шише со празно бања

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Пакет со вредност - Доаѓа со 3 празни пластични шишиња со пумпи, држи капацитет од 22oz/650ml, 24 листови налепници за водоотпорни етикети за да означите шампон, миење на телото, балсам и сапун за рака, само залепете ги на шишето, што може да ви помогне брзо да ги идентификувате различни течности Издржливо и еднократно - празното шише за диспензерот за пумпа е направено од пластика за миленичиња, еколошки, безбедни, издржливи, Reua Sble. Тие се транспарентни што можете да ја видите преостанатата количина. Материјал со висок квалитет-празното шише за диспензерот за пумпа е изработено од миленичиња пластика, еколошки, нетоксични, издржливи, не лесни за кршење и еднократно. Lable има 5,5 x 6cm и 10,5 x 6cm, изработени од висококвалитетен леплив материјал, чист и привлечен фонт, површината е обложена со водоотпорен филм, водоотпорен, дамки-доказ, доказ за нафта, можете да го поставите внатре Секое влажно опкружување, како што се бања, мијалник, кујна. Лесен за употреба - Шишето има широка уста за лесно полнење на течноста во садот за пумпа. Пумпата за лосион за заклучување спречува лосион да протекува, притиснете и да се сврти во насока на стрелките на часовникот, свртете се спротивно од стрелките на часовникот за да се отвори и користите. Овие етикети за диспензери се изработени од квалитетен материјал за хартија со убава адхезија, може лесно да се залепат на разни мазни површини, лесно може да се откине без да остави траги. Мултифункционално - Нашите диспензери за шише со пумпа за полнење и водоотпорни налепници може да се користат за да се држат различни течности, како што се шампон, балсам, миење на телото, лосион, крем за тело, масло за масажа, масло за коса, течен сапун, рачен сапун, миење на лицето, лице Чистач, сапун за садови, итн. Тој е погоден за секојдневна употреба, бања, спална соба, канцеларија, мијалник за кујна, патување, одмор, исто така одлично за комерцијална употреба, перална, салон за убавина, хотел, ресторан, бањата. Пакет со вредност - Доаѓа со 3 празни пластични шишиња со пумпи, држи капацитет од 22oz/650ml, 24 листови налепници за водоотпорни етикети за да означите шампон, миење на телото, балсам и сапун за рака, само залепете ги на шишето, што може да ви помогне брзо да ги идентификувате различни течности. Издржливо и еднократно - празното шише за диспензерот за пумпа е направено од пластика за миленичиња, еколошки, безбедни, издржливи, Reua Sble.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Алатка Mobestech Електронска индустриска дигитална дигитална дефиниција Повеќе зголемување на преносна лабораторија за високо-дефиниција

Индустриска алатка за зголемување може да застане стабилно и цврсто, што не е лесно да се падне и, дозвол

DEN 1.67

Си ФАНГ Минијатурна Маса За Клупа, 1 парче Домашна Минијатурна Алуминиумска Мала Стегалка На Масата На Клупата Мини Алатка За Работа-Клупа

Оваа менгеме е издржлива, Мала тежина и е пренослива алатка Мини Стегач За Маса Заменик Хоби Накит Работ

DEN 216.00

2 Пакети Адаптер За Електрични Тркала За Риоби 18v Адаптер За Батерии Комплет За Конверзија На Батерии Со Осигурувачи &засилувач; Жични Терминали,

● Совршено компатибилен Со Батеријата Ryobi 18v, работи со P102, P103, P104, P105, P107, P108, P109, PBP002, PBP003, PBP004, PBP005, PBP006, P189, P

DEN 399.84

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Преносни Менструални Кеси За Патент За Повеќекратна Употреба, Торбичка За Складирање

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 143.84

Линџинкс Деца Девојки Со Долги Ракави Кристал Гимнастика Трико Унитард Цело Тело Едно Парче Фигура Уметничко Лизгање Комбинезон Боди

80% Полиестер, 20% Спандекс Мрежа Повлечете го затворањето Миење Раце Само Изработен од висококвалитетен �

DEN 3.33

Риланд Миг Заварувач, Миг Заварување Машина, Автоматски Заварувач Жица Храна, Флукс Јадро Заварување Машина СО САМ Дома Преносни Додатоци

Широк напон прилагодлив, 90140 V Компатибилен со 2lb жица калем Лесен 12 килограми, Пренослив со стапица за ра

DEN 0.67

LADGBP Притиснете На Ноктите Среден Ковчег Црн Жад Зелен Хром Целосно Покривање Лажен Огледало За Нокти Лажни Нокти Пред-дизајн За

1Огледало црн жад зелен хром целосна покривка лажен ноктите, тоа е пријателска заштита на животната сре�

DEN 2.67

ВЕНДОМ 6 ПАРЧИЊА Нож За Остриги Со Рачка За Нелизгање Рачка За Остриги Што Се Тресат Нож За Отворање Комплет Мида И Алатка За

●ЛЕСЕН ЗА РАБОТА, ЦВРСТ И ИЗДРЖЛИВ farged ОД врвен квалитет 3 CR13 Нерѓосувачки Челик И Професионално Изостр�

DEN 0.33

РАКАВИЦИ ЗА Вежбање ЈУСДИКИР, Црни Ракавици За Мажи Жени, Фитнес Ракавици За Вежбање Со Половина Прст Што Дишат, Ракавица Против Калус

●ЗАШТИТНИТЕ ракавици ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ и ПРОТИВ АБРАЗИЈА се одлични за држење во влажни или испотени усло

DEN 127.84

ОБЕЗМАСТЕНА Корпа За Отпадоци Пластична Корпа за Отпадоци во Бањата Со Капак, Правоаголна Корпа За Контејнери За Ѓубре За Бања,

Добро се вклопува во бањи или секаде каде што просторот е ограничен Заштедете простор во јазот...

DEN 1.00

Светилки За Спални Соби Комплет Од 2 Со 3 Режими На Бои-Ноќна Ламба СО USB C+Пристаништа за Полнење, 2700k-5000K Ноќни Светилки

●3 Режими На Бои И Прекинувач За Повлекување На Синџирот ● овие светилки за спални соби од 2 ја контроли�

DEN 639.84

30 парчиња Блуз Индиции Висечки Вител Поставете Блуз Индиции Тематски Украси За Забави За Роденден Сини Индиции За Кучиња Цртан Филм

ЗОШТО Е ЗАДОЛЖИТЕЛНО : овој сини кучиња индиции виси вител декорација сет е симпатична и окофаќање, тоа �

DEN 191.84

2 Дупки Бамбус Мокса Кутија, Ролери Стап Држач Моксибустија Алатка За Здравствена Заштита На Телото И Олеснување На Болката, Бамбус Мокса

Лесен за Употреба : Лесен за ракување, безбеден и сигурен, издржлив и има долго време на услугаПрироднот�

DEN 0.67

ВАЛИКЛУД Торба За Камера Мал Ранец За Лаптоп Ранец Ранци За Камера Мала Ранец За Камера Торба За Лаптоп Компјутерска Торбичка За Патување

Патување торба Погоден За плажа, забава, шопинг, пешачење, датира или само како дневна торба ТОРБА ЗА КАМ

DEN 744.64