• Обновено
Erioctrry 3PCS 100ml Празни преносни шишиња со есенцијално масло од амбер стакло со редуктор на отвори и црна капа за козметички есенцијални масла Хемија лабораторија Хеми?

Erioctrry 3PCS 100ml Празни преносни шишиња со есенцијално масло од амбер стакло со редуктор на отвори и црна капа за козметички

DEN 183.52

Залиха
Во магацинот.

Амбер стаклени шишиња со редуктори на отвори, зашрафете на капаците и капнување Амберското стакло обезбедува заштита од штетна светлина и совршена големина го прави одлично за патување и секојдневна употреба. Тие лесно ќе се вклопат во чанта, ќе сочинуваат торба или дури и џеб!. Совршен за употреба со есенцијални масла, парфеми, течности и ароматерапија. Пакет : 3 парчиња; боја : килибар; материјал; стакло. Амбер стаклени шишиња со редуктори на отвори, зашрафете на капаците и капнување. Амберското стакло обезбедува заштита од штетна светлина и совршена големина го прави одлично за патување и секојдневна употреба. Тие лесно ќе се вклопат во чанта, ќе сочинуваат торба или дури и џеб!. Совршен за употреба со есенцијални масла, парфеми, течности и ароматерапија. Пакет : 3 парчиња; боја : килибар; материјал; стакло. Спецификација : Боја : Амберматеријал : Glass Capacity : 100mlpackage : 3pcssize : 5ml големина : 2.1inch) (дијаметар*висина); Секое шише е со големина од 22g10ml : 2,5*6,1cm (1*2.4inch) (дијаметар *Висина); Секое шише е со големина од 27,5g30ml : 3,3*8,2 см (1,3*3.2inch) (дијаметар*висина); Секое шише е со големина од 48g50ml : 3,7*9,5cm (1,4*3,7inch) (дијаметар*висина) ; Секое шише е со големина од 55 G100ml : 4,5*11,5 см (1,8*4,5inch) (дијаметар*висина); Секое шише е околу 88gfeatures : *Нашите долготрајни шишиња за масла може да бидат повторно употребени, можете лесно да ги поправите тие назад во секое време! *Користете го шишето за да примените совршена количина на производ секој пат.

Основни карактеристики

Color:
Amber
Material:
Glass
Capacity:
100ml
Package:
3PCS
Size:
5ml size:
2.2*5.3cm(0.8*2.1Inch) (Diameter*Height) ;Each bottle is about 22g
10ml size:
2.5*6.1cm(1*2.4Inch) (Diameter*Height) ;Each bottle is about 27.5g
30ml size:
3.3*8.2cm(1.3*3.2Inch) (Diameter*Height) ;Each bottle is about 48g
50ml size:
3.7*9.5cm(1.4*3.7Inch) (Diameter*Height) ;Each bottle is about 55g
100ml size:
4.5*11.5cm(1.8*4.5Inch) (Diameter*Height) ;Each bottle is about 88g
Features:
*Our long lasting bottles for oils can be reusable, you can easily refill those back any time!:
*Use the bottle to apply the perfect amount of product each time. The bottles are simple to clean and fill! :
*Amber glass helps to protect against harmful UV rays from the sun.:
*Perfect size to make your own blends and seperate them for personal use or to share.:

Најдобри понуди

Хилитанд 10 парчиња Плоча За Спојување Алуминиумска Рамна Арматура За Поврзување Вертикална Алатка За Поврзување Рамни Прави Аголни Загради

Врвен Квалитет : главните делови на овие спојувачки плочи се изработени од алуминиумски метер со добар �

DEN 1.00

Опрема за напојување на надворешна моќност Xtreme Нова X0655-K PTO спојка w/жица за поправка на прицврстувањето Комплетитиран со/замена за Husqvarna

Пакет од 1 електричен спојката на сечилото PTO, 1 комплет за поправка на жицата за прицврстување Бесплатно

DEN 6671.20

Совети за реверзибилни спреј за распрскувачки спреј за спреј за спреј за спреј за распрскувач машина за распрскувач на шипки за распрскувач

Издржлив материјал Врвот на пиштолот за спреј е изработен од 304 рачка од не'рѓосувачки челик и квалитет�

DEN 2.33

Среќен Божиќ Венец Декор Матрица А5 А4 А3 11 &засилувач; Различни Големини Трајни Еднократно За Картички Бележник Декорација Подарок

Уметнички декоративни матрици за повеќекратна употреба и перење : Изработени од 125 / 190 микрони Миларни �

DEN 982.40

Тешки лепливи куки [4 пакувања] Трајни 304 закачалки од не'рѓосувачки челик, водоотпорен доказ за нафта од рѓа за кујна, бањи, врати, канцеларија,

Силна само лепетка е крајно силна леплива поддршка и штити од вода Максималниот капацитет на оптоварув

DEN 1390.40

Квакус дијамантско тркало за мелење, тркало за секач, мелница за мелница од типот X3, дијамантско тркало, агол на тркалото за мелење

Грит : 200 Број на модел : 75*12 Тип : Абразивен диск Е прилагодено : да Снабдувања на DIY : Метал Име : X3тип Дијам�

DEN 3.00

Свесност за рак на дојка розова лента дијамантски комплети за сликање за возрасни целосен квадрат вежба дијамантска слика wallидна уметност

Материјал : Направено од крпа од хемиско влакно, опремено со пенкало за дупчење од 1 точка + 1 плоча за дуп�

DEN 463.84

Шише со топла Вода Со Плетен Капак, Одлично За Ублажување На Болката, Топла И Ладна Терапија, Топло Шише Со Вбризгување Вода Од 2 Литри,

Материјал : Шишето Со Топла вода е изработено од пвц, задебелениот дизајн може да издржи повеќе од 1000 кил

DEN 1.67

Икариери 16х24 Сет На Рамки за Слики од 5, Рамки За Црни Постери Висока Проѕирна Ѕидна Галерија Десктоп Хоризонтална Вертикална За Постери

Повеќекратни КАДРИ има 5 пакувања рамки за слики во иста големина Рамката работи за фото платно сертифи�

DEN 320.00

Quul 5 слоеви Кабинет за складирање на облека Трајни фиоки за гардероба за плакари за канцеларија во спална соба организатор за складирање

1 Цврста и издржлива конструкција : Изграден од материјал обезбедува подобро оптоварување Мултифункцио

DEN 233.60

IIVVERR 10 Парчиња Жица Бакар Стегач Приклучок Терминал Изолирани Обрачот Сина Е25 - 16 4AWG 25mm2 (10 Unidades Кабел Конектор Де Crimpado Де Cobre

Име На Производот : Изолирана Ферула;Модел : Е2516;Дизајн : Тип На Цевка Материјал : Пластика, Калај Обложен

DEN 151.68

Своно Рачно Нацртан Ден На Мртвите Ноќни Светла Приклучете Се Во Ѕид Шарен Череп Со Цветен Украс Ноќно Светло Со Сензор ЗА Самрак ДО Зори LED

1 Сензори за светлина : Автоматско Сензорско Самрак До Зори Ноќно Светло, ова led сензорско ноќно светло е

DEN 191.84

МЕШАВИНА 11 Парчиња 1/2-Инчен Погон Сет За Длабок Удар, 10-24мм, ЦР-В, Метрички, 6 Поени, Длабоки, 11 Парчиња 1/2 Д-Р Длабок Метрички Приклучок

®Премиум ЦРВ Челик Е Направен Од капка фалсификуван и термички обработен хром ванадиум челик (50БВ30) со ц

DEN 383.52

Nkecxkj Дизајн За Samsung Galaxy A12 5G 2021 Телефонска Кутија Со Држач За Прстен За Заштитник На Екранот, Држач За Штанд Тежок Тенок Хибриден

●Компатибилен со q : овој случај е компатибилен само Со Samsung Galaxy A12 (5 G); не е компатибилен со други уреди €

DEN 95.84

Дупчалка Хсс Работник Должина 10 ПАРЧИЊА, 7/64 х 2-5/8 Титаниум Обложени Пресврт Вежба Битови, Метална Вежба, Идеален За Дупчење

Обложен со титаниум : Класична челична конструкција Со Голема Брзина 4241 со Титаниумска Обвивка за докаж

DEN 117.12

Крефелимас Црни Златни Ленти Игра Ноќна Позадина За Забава Луда Ноќ Видео Игра Позадина Роденденска Забава Позадина Украси Бакар Громови Банер

Големина : 180 х 120см (70,8 Х 47,2 инчи) Пакет : 1 ПАРЧИЊА Винил Позадина 4 Бакарни Шипки во агли со Врвка од 32,8 ста

DEN 222.40