• Обновено
Birllaid прозорецот на климатик странични панели за инсталација на код за инсталација од пена, странични панели на прозорецот, заптивка за прозорецот на прозорецот AC 17

Birllaid прозорецот на климатик странични панели за инсталација на код за инсталација од пена, странични панели на прозорецот, заптивка

DEN 335.84

Залиха
Во магацинот.

2 парчиња панели од пена 2 силни двострани лепливи ленти. 2 пластични канали. Мерки 17инх h x 9inch w x 7/8inch T. [Универзален дизајн] : Дизајн на изолациони панели на климатик за да ги изолира или заменува постојните странични панели, изолира јазот помеѓу единиците за климатизација и рамките за прозорци, зачувајте енергија и блокирајте ја светлината од прозорецот , исто така, може да помогне во намалувањето на бучавата и вибрациите. [Лесно за сечење и инсталирање] : Панелот за пена може да биде капакот на оригиналниот страничен панел или да ги замени постојните странични панели. Покрај тоа, може да се намали слободно за да се исполни вашиот услов за големина, лесен за инсталација. [Мултифункционален материјал] : Страничните панели на климатизерот од Birllaid се направени од мека и порозна пена, апсорбираат вибрации и бучава, запечатете ја прашината и мирисот, заштедете енергија и ја блокираат светлината од прозорецот. [Пакет од 2 бели] : Пакетот вклучува 2 парчиња панели од пена, 2 силни двострани лепливи ленти, 2 пластични канали. Мерки 17инх h x 9inch w x 7/8inch T. [1 OO% гаранција за враќање на поврат] : Ако секое прашање за страничните панели на прозорецот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви помогнеме да го решиме секој проблем. [Универзален дизајн] : Дизајн на изолациони панели на климатик за да ги изолира или заменува постојните странични панели, изолира јазот помеѓу единиците за климатизација и рамките за прозорци, заштедете енергија и да ја блокира светлината од прозорецот, исто така може да помогне во намалувањето на бучавата и вибрациите. [Лесно за сечење и инсталирање] : Панелот за пена може да биде капакот на оригиналниот страничен панел или да ги замени постојните странични панели.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Дорит Фуг Портрет На Хајленд Крава Патување Приказни Хард Назад Случај Компатибилен Со Apple

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран дорит фухг производ Стилски, отпорен на гребење, печатена

DEN 1512.00

Виножито маргаритка маска за спиење маска за жени мажи меки и удобни маски за очи, блокирајќи го слепите прилагодливи ноќни око

Премиум материјали Нашата обвивка за сенка на очите изработена од квалитетен полиестер, ткаенината е л

DEN 1065.60

Jiueut Flamless Flickering Ноќта на вештерките декор свеќи 4 пакувања батерии управувани со предводени столбови со далечински управувач, за

【4 сет на пакувања】 Овој непламен сет на свеќи се состои од 4 LED свеќи со различни големини Вклучувајќи 2,

DEN 479.84

Тарзе Женски Капри Панталони Со Висок Струк Секојдневни Јога Панталони Со Широки Нозе Лабави Меки Пижами Со Џебови Спортски Панталони

Растеглив Еластичен Струк Два Странични Џебови Растеглив Кросовер Еластичен Струк Два Странични Џебов

DEN 383.84

Амбесон Куче Љубовник Подлога Сет од 4, Шема За Печатење На Шепа Дијамантски Облици На Ромб Дизајн Геометриски Аранжман, Квадратни

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 2.00

Тркала За Тркала За Тркала Со Тешки Тркала За Замена На Мебел За Тркала За Колички, 360 Степени Вртливи Тркала Со Навој М12х30мм, За Работна

Карактеристики : тешките тркалца имаат вградени прецизни топчести лежишта Лежиштата се силни и носечки

DEN 1.67

Дрво база Харли девојче за девојчиња за ламба за кревет во кревет ноќна лесна соба декорација или одлични идеи за подароци

Мерења 11 x 5,5 x 5,5 инчи, за да ја украсите вашата спална соба, облеката, дневната соба, бебешката соба, студе

DEN 400.00

Еванс1nism дрво знаци Ангели не секогаш имаат крилја понекогаш имаат шепи wallид знак крал Чарлс Спаниел куче животно класичен декоративен

Големина : 8x8in боја : како што е прикажано на сликата Висок материјал : Направено од синтетичко дрво Висок

DEN 3.33

Торта Штанд Постави 3 Ниво Кекси Стои Еднократно Тесто За Пециво За Свадба Роденден Чај Партија Украси, Цртан Филм Океан Едрење Остров

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

DEN 0.67

Филтертек СВ - 200 1/4 инчи 1/4 инчи Еднаква Цевка За Лактот Брз Конектор за Систем За Обратна Осмоза И Фитинг За Филтер За Вода,

1 / 4" х 1 / 4 " Цевка Притисни Одговара Еднакви Лактот Брзо Конектор Може да се Користи за сите прочистувачи

DEN 2.33

30 парчиња овошје стрес топка играчки црвено -зелено овошје Ослободување од стрес топки овошје фид стрес топки за Божиќна декорација

Количина на пакување : getе добиете 30 парчиња топки со овошен стрес со црвени и зелени бои, а секоја боја и�

DEN 0.33

DTGN 18mm Две Дупка Ремен-16Pack-Добро За Индустриски 25mm Dia Фиксирање На Цевки - 201 Нерѓосувачки Челик Цврста Цевка Ремен Стегач - Сребрен

[Ремен Со две Дупки] : пакетот доаѓа со 16 парчиња ремен за цевки со сребрен тон погоден за цевка со надвор�

DEN 0.67

Комплет за цртање на Da Vinci Eye 40PC - молив, маркер, бел јаглен, графит и многу повеќе. Подарок сет совршен за почетници, професионални

Куриран комплет за цртање од 40 парчиња : Овој уметнички сет вклучува разновидни маркери, моливи, стапчињ

DEN 319.84

Тбуобт Козметички Кеси За Жени, Торба За Шминка Организатор На Додатоци За Тоалетна Торба, Подводна Желка Делфин Корален Океан

Големина19х7, 5х3, 8см / 7, 5х3х1, 5ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од микрофибер кож

DEN 1.00

Потпис Фитнес Леано Железо Олимписки Плочи Со Тежина Од 2 Инчи, Вклучувајќи Олимписка Мрена ОД 7 СТАПКИ, Сет Од 130 Фунти, 300 Фунти Или

325 фунти поставени : 1x 7 стапки Олимписка Мрена( 45 фунти), 4x 25 фунти, 4x 5lb, 4x 10lb, 2x 25lb, 2x 35lb, 2x 45lb леано железо пл

DEN 0.33

Футрола За Футрола Од ФУТРОЛА За Самсунг Галакси С20 5Г, Рачно Изработена Футрола За Телефон Од Вистинска Кожа, Кожна Торбичка По Нарачка Со Јамка

Изработени од највисок квалитет потресена природна кожарустикален стил Кожата потемнува Во Рустикале�

DEN 926.40