• Обновено
Виси куќа од кокосови птици со скала, природно кокосово влакна школка гнездо за папагал parakeet bубовница фина канари, кокос скриј птици замав играчки за хрчак, додато?

Виси куќа од кокосови птици со скала, природно кокосово влакна школка гнездо за папагал parakeet bубовница фина канари, кокос скриј

DEN 233.44

Залиха
Во магацинот.

Material Незгоден материјал од кокосово влакно - Куќата за птици е направена од еден од природните најсилни материјали за лушпа од кокос, обезбедувајќи ја неговата издржливост и безбедност Окружните кафези на птици лесно се поврзуваат со кафезот со додатоци за брзо поврзување - метална кука. И шармантните разнобојни мониста ќе ги привлечат птиците во далечина. ✔Bird Cage Size - Гнездото на кокосовите влакна има дијаметар на отвор од 3 инчи, дијаметарот на кокосовата обвивка е околу 5,1 инчи, а должината на скалата е околу 10,8 инчи, ширина е 3,9 инчи. Рачно е направено, така што вистинските скали за мерење им е дозволено да имаат грешка од 1-2 см. ✔Perfect за гнездо на птици - кафези за птици за loveубовни птици се стерилизираат 100% природен кокос и целосно безбедно за вашето домашно милениче. Погодно е за папагал, паракети, финч, канари, песни, колибри, bубовница и други мали птици. Освен овие, хрчаци, стаорци, пустини рак, ферет го сакаат овој производ. ✔ Perfect Habitat - кутија за гнездење птици може да складира храна и семе. Куќата за птици од кокосова школка никогаш нема да се мувла, за разлика од која било друга куќа за птици. Исто така, неговиот необработен и природен состав го прави многу привлечен за вашите миленици. Кога времето се лади, можете да ја ставите тревата во кокосовото гнездо, птицата ќе се чувствува многу топло. Active Платформа за реактивност - Играчката за птици од кокос е составена од груба скала од дрвена јаже, обезбедува солиден, богат, текстуриран пејзаж кој поттикнува вежба за стапало и клун на вашата птица. Исто така, помага да се задржат континуирано растечките канџи за да се одржат здрави. Дали ја знаете важноста на вежбањето на стапалото и клунот на птиците?. Особено е важно за здравјето на нозете на вашата птица. Птица која нема доволно вежбање, најверојатно, ќе заврши со проблеми со нозете. Бидејќи во дивината, птиците летаат стотици милји секој ден, бараат храна и се занимаваат со други активности поврзани со опстанокот што ги тера да се вклучат во интензивно физичко вежбање. Сепак, птиците за миленичиња во кафези имаат многу ограничени можности да се движат наоколу. Затоа, чуварите на птици треба да дадат се од себе за да им дадат на домашни миленици повеќе можности да се движат и да вежбаат. Куќата за птици со ЕЕАИВНМ со скала им помага да ги одржуваат нозете здрави со вежбање на помалата мускулна група.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Аируифенг Зимски Топол Птичји Гнездо Куќа Шатор Папагал Виси Хамак Играчка За Африкански Сиви Какаду Еклектус Амазонски Папагал Кокатиел

Кадифен ткаенина, мек допир, лесен за влакненца, не е лесен за вакуум; Светла боја и топло ќе го привлечат

DEN 191.84

Шинс Хрчак Импровизирана Лежалка, Топла Кадифен Гушкаат Среќен Колиба Шатор Миленичиња Птици Тунел И Цевка Виси Кревет За Папагали

Поврзан преден и Задендизајн на Тунел со две врати, може да го олесни шатлот на папагалот внатре и надво�

DEN 0.67

Играчка За Џвакање Птици зеродис, Играчка Со Природна Ballан Топка Разнобојна Папагалска Кафез Залак Сепак Такрау Играчка За Мали Папагали И

①Совршена Големина И Дијаметар : прибл9 инчи, Должина : прибл.Оваа големина ќе одговара за повеќето кафе�

DEN 0.67

WZHSDKL Домашно Милениче Кафез Хрчак Миленичиња Кревет Мека Куќа Мало Животинско Гнездо Зимско Топло По Гнездо Лесно За Носење

Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи, лесни по тежина и лесни за носење Модерен дизајн,

DEN 1339.20

Предиво Вода Кокошарник Фидер Челик Кафез Стојат Чаши Храна Чинии Дома Виси Птица Стегач Пркат Чаша Миленичиња Зајакот Слив Животните

САД ЗА ПТИЦИ По Услуга : Висококвалитетната пост услуга ви гарантира пријатно шопинг искуство Ако имат

DEN 151.84

Вонти Птица Нерѓосувачки Челик Фидер За Хранење Папагал Виси Кутија За Хранење За Африкански Сив Какаду Какадиел Кафез Амазон

Qustrash(Lx Wx H) 4 09x4, 09x3, 85inch; Вкупна должина : 6.29 инчи (Должина не со активност виси синџир) ❤【МАТЕРИЈАЛ】Израб�

DEN 3.33

Кафез За Птици Голем Кафез За Птици Голем Кафез За Птици Одгледување Гулаб Кафез Гнездо Гнездо Приврзок Акрилен Кафез За Птици Папагал

●Забавен парк на птичји птици ● овој кафез за папагали може да биде и сладок дом и игралиште за вашите п

DEN 1.67

Ултехново Птичји Костуми За Папагали, Папагал Л Мелење Птичји Костур за Стоечка Боја Стојат Канџи Случајно Мелење Кафез За Џвакање Природно

Додатоци за кафез : Погоден За папагали, папагали, жолти папагали, папагали од сонце и мали и средни птиц�

DEN 240.00

Кафез за птици Кафез За Птици Голем Замок Кафез За Птици Обоен Кафез Папагал Кафез За Птици Погоден За Тигарска Кожа Црн Феникс Канари Љубов

1 Дизајн : дизајн на рачка, затворен сад за храна од плексиглас за да се спречи истекување храна, да се зго

DEN 1484.80

Griendyami прстен за идентификација на птици 150 парчиња разнобојни птици нозе бендови пилешки гулаби нозе прстени пластични

Материјал за прстен за нозе на гулаби : пластични ленти за стапало со повеќе бои клип пластичен материја

DEN 779.20

2 парчиња Сад За Хранење Кафез За Птици Храна За Птици Преку Фидер За Птици Дебела Полукружна Кутија За Храна За Птици Додатоци За

КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛСадот За Храна За Птици За Кафез е изработен од безбеден и пластичен материјал, со �

DEN 191.84

Hamiledyi рачно изработено памучно јаже гнездо гнездо парент кревет од размножување на гнездо мало папагал кафез за влечење гнездење

❤ 【Одлично за зграда на гнездо】 Ова гнездо со душек, дајте му на вашиот сакан гулаб или птица во топол т

DEN 0.33

Птица Замав Скала Птица Играчки Миленичиња Птица Кафез Хамак Замав Качување Скали Играчка Дрвена Импровизирана Лежалка За Папагали,

Вкупната висина на скалата За замавнување На Птиците е околу 40 см (од дното до големината на куката), а до

DEN 175.84

ЗЛКСДП Ѕид Монтирани Мачка Скала Дрвени Мачки Качување Одбор Ѕид Монтирани Скалила Чекори Качување И Скокање Одбор Ѕид Мебел

1Оваа полица за монтирање на ѕид може да обезбеди пријатно опкружување за вашата мачка да скока, да се од

DEN 7983.36

Милагето Издржлив Кафез За Птици, Кафез За Држач За Папагали Во Куќата За Хранење Птици, Резерви За Миленичиња За Гнездо Со

Дизајн : постои фиока од типот на фиока што може непречено да се извлече и избрише Дојдете со стоечки сто

DEN 1345.60

Еже стол Мини пластично вртење седиште за мали животни играчки за живеалишта, кафез додатоци за еж, материјал за фото реквизити

Одлични реквизити за фотографии за фотографирање со вашите прекрасни миленичиња, особено погодни за еж

DEN 0.67

Ипетбум Папагал 1 Сет Брановидни Папагали Обука За Играње Финч Метал Колибри Папагал Кокатели Какаду Конурен Штанд Прстен Или

Висечка Играчка За Кафез за птици : Изненадете го вашето сакано милениче, ставете ја оваа играчка за зам�

DEN 2.33

Кутија За Гнездо Од Папагал хамиледи 2 парчиња Кутија За Одгледување Брановидни Папагали За Птици, Кутија За Парење Папагали

Дизајниран за птици, отворање на метални рабови, погодно за птици влезете и излезете Горниот капак може

DEN 399.84

Трева кафез за птици виси птици куќа рачно изработена слама птица гнездо куќа птица шракање пештера пештера пештера засолниште место

Засолниште на ткаење птици ги штити птиците од тешка зима, лето, дожд или ветрови Вештачко гнездо на пти�

DEN 1318.40

Ханабас Кафез Тркалезна Птица 2 парчиња Трки Гулаб Гулаб Кафези за размножување Гулаби Чинии за Гнездење сад 4 парчиња Птичја

Гулаб Инкубација Гнездо Отпорен На Абење И отпорен на гребење, удобен и безбеден, долг век на траење Гул�

DEN 511.84