• Обновено
LED сигнал кула Светло, флексибилна стабилна индустриска машинска алатка за предупредување ламба со висока температура отпорна на апс -школка колона 2 слој за линии

LED сигнал кула Светло, флексибилна стабилна индустриска машинска алатка за предупредување ламба со висока температура отпорна на апс -школка колона

DEN 409.60

Залиха
Во магацинот.

Преклопување и флексибилно : LED сигнал кула за поддршка на кулата за сигнал Поддршка од 180 степени, флексибилно за употреба, може да биде рамен или странично поставено, многу удобен Стабилно и издржливо : Усвојување на LED со голема осветленост како извор на светлина, изворот на светлина има долг живот и силна стабилност на опрема со големи вибрации и влијание. Одлична пластична обвивка ABS : Школка го усвојува принципот на пластика за инженерство на ABS, со голема јачина, добра цврстина, отпорност на висока температура, отпорност на корозија и силна ретардност на пламенот. За склопување линии и работилница : Се користи за индустриски линии за склопување, машински алати за работилница како светла за предупредување, многу практични. Со зуи : LED сигнална светлина со голема јачина со мала потрошувачка на енергија, може лесно да се гледа на растојание, вграден во зуи, поудобно за предупредување. Преклопување и флексибилно : LED сигнал кула за поддршка на кулата за сигнал Поддршка од 180 степени, флексибилно за употреба, може да биде рамен или странично поставено, многу удобен. Стабилно и издржливо : Усвојување на LED со голема осветленост како извор на светлина, изворот на светлина има долг живот и силна стабилност на опрема со големи вибрации и влијание. Одлична пластична обвивка ABS : Школка го усвојува принципот на пластика за инженерство на ABS, со голема јачина, добра цврстина, отпорност на висока температура, отпорност на корозија и силна ретардност на пламенот. За склопување линии и работилница : Се користи за индустриски линии за склопување, машински алати за работилница како светла за предупредување, многу практични. Со зуи : LED сигнална светлина со голема јачина со мала потрошувачка на енергија, може лесно да се гледа на растојание, вграден во зуи, поудобно за предупредување. Преклопување и флексибилно : LED сигнал кула за поддршка на кулата за сигнал Поддршка од 180 степени, флексибилно за употреба, може да биде поставено со рамен или страничен, многу удобен2.

Основни карактеристики

Item Type:
LED Signal Tower Stack Light
Material:
ABS
Tube Outer Diameter:
Approx. 60mm / 2.36in
Overall Length:
Approx. 23cm / 9.1in
Lamp Color:
Two color (red, green)
Buzzer:
Yes
Lighting Method:
Steady
Package List:
1 x LED Signal Tower Stack Light:
Note:
Pay attention to electricity when using. :

Најдобри понуди

Четка За Чистење на жлебот На прозорецот | 2 Во 1 Двострано Гуменче За Врата Од Стакло За Туширање | Повеќенаменска Опрема За Перење Прозорци,

⇪€Мултифункционално Чистење Q Алатките За Чистење На Патеката на Прозорците може да се користат за пов

DEN 2.67

Кутија за боксер за ас Zenfone 3 - Елита кожна торбичка за гласник, синтетички кожен покрив куќиште дизајн на пликови за ас Zenfone 3 - Брегот

? [Елегантен дизајн] чист и колк современ стил на класичен дизајн на пликови, елитната торбичка за кожа н�

DEN 1.00

Пајак Ноќта на вештерките шема на глувчето подлога со зашиени работ на биро со не лизгање гумена база за компјутери лаптоп канцеларија

Гума Издржлива, силна адхезија, држете се до работната површина без деформација, ултратенок дизајн Подл

DEN 2.67

Kidsзебридал Деца Симпатична Коала Завеси Цртан Филм Коала Затемнување Завеси Ѕвездени Ноќ завеси &засилувач; Завеси 76Wx45L Кафеави Гранки

Вклучувајќикомплетот вклучува 2 панели, ПО 38 W x 45 L инчи Материјалот се пере во машина во нежен циклус и л�

DEN 559.84

Навојни инсерти, завртка за мебел во орев одвоено дрво Вметнувања за прицврстувач на завртки за прицврстувач за прицврстувач на прицврстувач

Овие вметнуваат ореви се направени од јаглероден челик со голема количина цинк за издржливост и заштит�

DEN 83.52

телефонска заштитна обвивка Компатибилна Со Врежана Шема Tecno Camon 17p Кожа Паричник Телефон Случај Картичка Слот Држач Флип Телефон

Спектар на бои и дизајни на располагање Одговара на различни модели на телефонот Издржлив и долготраен.

DEN 3.00

Организатор на држачи за молив со црвена роза со црвена роза Организатор за жени девојчиња, сад за чаша Пу, Организатор на кожа за канцеларија

СТП кожа 【Материјал】 Направен од висококвалитетен кожен материјал PU, големина : 10.3x 7,6 см / 4,12 x 3,1 инчи 【�

DEN 1.33