• Обновено
ZLXDP JY06 MODEL BILLIARD Pool Cue Stick 13mm 11,5 mm 10 mm Големина на врски за лента за обвивка црна 58 '' Должина

ZLXDP JY06 MODEL BILLIARD Pool Cue Stick 13mm 11,5 mm 10 mm Големина на врски за лента за обвивка црна 58 '' Должина

DEN 15441.44

Залиха
Во магацинот.

Секој знак на базен доаѓа со врв и браник За играчи кои го ценат квалитетот и перформансите. Тој е дизајниран за удобност и одлична контрола. Антисеизмичка мулти-густина молекуларна пена и композитни цевки од воздушно вселенско влакно. Направи дека секој предниот дел има помал трансфер на маса и кинетичка енергија. Се одликува со најновата технологија за зафаќање со високи перформанси за патување и удобност без напнатост и удобност. /Вклучен базен со базен : 1 * Подготвување на базенот Разберете дека поради разликите во осветлувањето или компјутерските монитори, не можам да гарантирам дека фотографијата и реалните бои се 100% исти. Да се ​​биде на различни методи за мерење, може да има отстапување од 1-2 цм.

Основни карактеристики

Connector:
Stainless Steel
Butt socket:
other
Category:
Nine Balls
Ball arm length:
58''
Weight:
19oz-20oz
Forearm :
Maple
Usage:
billiard cue/pool cue
Package Included:
1 * Pool cue:
Please understand that due to differences in lighting or computer monitors, I cannot guarantee that the photo and actual colors are 100% the same.:
Due to different measurement methods, there may be a deviation of 1-2 cm. :

Најдобри понуди

Есенска кошула на Nokmopo за жени 2022 мода обичен лабав околу вратот печати долг ракав патент половината тенок маица врвови

75% полиестер, 25% памук Карактеристики : Кошули за модни копче за жени Лабава фитинг; Стилски високо ниско

DEN 0.67

Облека за лекување на мали деца, Велигденски симпатични девојки облекуваат облека за забава со облека за коса летни облеки

Бебе момче Велигденска облека 69 месеци девојче бебе облека бебе бебе Велигденска облека момче велигден

DEN 1.00

Детско дете бебе девојки пролетно лето цветен памук со краток ракав, принцеза фустан, облечена облека, облечена дете, ноќен фустан

✿ 【Големина】 : Облека за фустани за девојчиња се вклопува за фустан од рафле од дете 03 месеци, 36 месеци,

DEN 1.33

Маиифу-ЏЕЈ Менс Маици Со Еднобојни Маици Со Долги Ракави Обични Памучни Копчиња Надолу Кошули На Плажа Обични Летни Блузи Со Ракави

? дизајн : Кошула Со Копчиња Лесна, Мека и Удобна, Секојдневна, пријатна За Кожата, Опуштено Вклопување Уж

DEN 0.33

Фрела Детска Маска За Нуркање за 6-14, Очила Со Капак На Носот, Без Истекување Против Магла За Пливање, Нуркање, Нуркање, Нуркање

Пластика, Силикон Затворање на бравата Силиконска рамка Калено Стакло леќа АнтиМагла Слој слој ?●Меко �

DEN 2.00

Марион Мотли Потпиша Глац Гол Линија Уметничка Картичка Фудбалски Автограм Браунс ХОФ ЈСА 2-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Мак Автограм Фудбал Ка�

DEN 3671.84

MDG дизајнира дискови голф пешкир - високо апсорбирачки брз сув микрофибер со гром и клип за торби и колички за голф на дискови. 15x23in. Оригинален

Силноста за голф на дискови Најдобар квалитет Висока продажба Многу претпочитано Диск за голф пешкир В

DEN 207.20