• Обновено
ZZHXSM 50pcs Прилагодлив прскалка за наводнување капка по капка со 1/4 инчи наводнување за капка за наводнување, градинарски материјали за наводнување капка попрскачи за

ZZHXSM 50pcs Прилагодлив прскалка за наводнување капка по капка со 1/4 инчи наводнување за капка за наводнување, градинарски материјали за

DEN 169.28

Залиха
Во магацинот.

Направено од висококвалитетна пластика, издржлив Прилагодливи 360 степени, 8 дупки за спреј, можат да го прилагодат волуменот на водата, а исто така може да го отсечат протокот на вода. Во исто време, големиот воден канал и автоматската функција за испирање помагаат да се спречи затнувањето. Погодно е за цвеќиња, дрвја, овошје, зеленчук, итн. Исто така, погоден за земјоделство, тревник, градинарски прскалки за прскање. Лесен за употреба, само вметнете го конекторот за мета во крајот на водната цевка за да ја поправите дрипчерот или млазницата, може да се задржи постојана или флуктуација на притисок и униформност на наводнување долго време. Пакетот содржи : 50pcs прилагодливи капери, 50 парчиња 4/7 капиларни маички. Совршено за вашата работа за наводнување. Направено од висококвалитетна пластика, издржлив. Прилагодливи 360 степени, 8 дупки за спреј, можат да го прилагодат волуменот на водата, а исто така може да го отсечат протокот на вода. Во исто време, големиот воден канал и автоматската функција за испирање помагаат да се спречи затнувањето. Погодно е за цвеќиња, дрвја, овошје, зеленчук, итн. Исто така, погоден за земјоделство, тревник, градинарски прскалки за прскање. Лесен за употреба, само вметнете го конекторот за мета во крајот на водната цевка за да ја поправите дрипчерот или млазницата, може да се задржи постојана или флуктуација на притисок и униформност на наводнување долго време.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

PRIVCUST Bluetooth Слушалки Преку Слушалки За Уши Слушалки За Поништување Бучава Слушалки Без Раце Лесни Слушалки Со Преклопување

[Удобно за носење [хифи квалитет на звукот] опремено со највисокиот чип QCC3034, декодирање СО ВИСОКА анализ

DEN 3666.08

GueROTKR 4 компјутери, рачки на кабинетот на флуоресценција, копчињата за кабинети, копчињата за фустани, рачки за ормани и фиоки,

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 600.00

Зеродеко 3 парчиња Кука За Ѕидно Палто Надворешни Куки за Закачување Јакна На Отворено Монтирање На Ѕид Решетка За Облека Крпи Решетка За

Шапка Ѕид Закачалка : ?? Оваа ставка е повеќенаменска кука за фиксирање Едноставен во структурата, лесен

DEN 0.33

1933 Пакард Автомобил, оскудни 1933 печати уметност. целосна илустрација во боја, оригинална Уметност На Списанието Фортун од

Ова е оригиналната уметност за печатење на Списанието Fortune (совршена за врамување) големина на страница

DEN 1385.60

Вино малку смеа многу дрво знак ретро изглед 5x10 инчи декорација уметност виси знак за дома бар кујна фарма градина градина гаража

? Големина : приближно 25 x 12,5 см / 5 x 10 инчи (Дебелината на таблата е околу 0,5 см ? Главен материјал : Вуд Печ

DEN 79.68

Четки за шминка N/A 9PCS поставени со торба за сенка за очи за очите на контурата во прав сочинете ја козметичката алатка за убавина

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

DEN 5617.60

Iphone 6s Случај, i-Blason Премиерот Kickstand, Исто Така, Се Вклопуваат Apple iPhone 6 Случај Двослоен Футрола Капак Со Заклучување Појас

Дизајниран Специјално за Apple i Phone 6s 47 Инчен 2015 Порака Или Iphone 6 2014 Порака Надворешно куќиште тврда обвивк�

DEN 1.67

1 Парчиња Полнети Кученце Куче Теди Играчка, 20 СМ Животни Кадифен Кутре Партија Фаворизира Меки Кученца Фрли Перница Спална Соба Декорација

Извонредно Лице : Оваа кадифен играчка има прекрасен и нежен дизајн на изгледот Ја прифаќа сликата на жи

DEN 3.00

XZGDEN Супериорен Ролна 4 Парчиња Многу Вртливата 2 Инчен Дијаметар Ролна Црна Полиуретан Тркала Количка Мебел Тркалце Тешки 616 фунти DIY Резервни

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

DEN 2.67

Телефон Клип Футрола Кожа Ремен Случај Компатибилен со iPhone 11 Pro max/XS Max, Ремен Футрола Случај Торбичка Компатибилен Со Samsung Galaxy

1Компатибилен со повеќе модели на телефони.Обезбедува сигурна заштита.Магнетни или појасклип прилог за

DEN 216.64

Лекс Алтернативен Тврд Случај Компатибилен Со Macbook Air 13 Mac Pro 15 инчна Мрежница 12 11 2020 2019 2018 2017 Печатена Пластика Капакот На

КОМПАТИБИЛЕН со : Macbook Air 13" 2020 (A2179 A2337 M1) Macbook Air 13" 2018 / 2019 (A1931 A1932) Macbook Air 13" стар (a1369 A1466) Macbook Air 11" (A1370 A1465) Mac Book

DEN 639.84

Тешки термометар за термометар инфрацрвен сензор со висок калибар Нема контакт со ЛЦД -приказ за медицински канцеларии, болници

Тешки професионален термометар за неконтактни чело со копчиња LCD дисплеј Овој термометар е класифицира

DEN 479.84

Klkcms Добредојдовте знак за декор од влезната врата, фарма куќа венец, знак за добредојде за домашна декорација на затворен простор

* Ова специјално добредојде совршено за семејства со кучиња Тоа е симпатичен и смешен начин да го потсет

DEN 0.67

3 Нивоа Десерт Штанд Cupcake Овошје Плоча Пластични Служат Држач За Прикажување За Свадба Роденден Бебе Туш Чај Партија Украси

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно

DEN 0.33

црвен грашок вакууми странична четка за четка за четка за главна четка за четка филтер-крпа, компатибилен со Viomi V2 Pro V-RVCLM21B

Лесно за инсталирање, нема потреба да потрошите дополнителна енергија и време Пловечка структура за да

DEN 1.67

Неродеко Вода Бокал Вода Бокал Вода Бокал Чај Тенџере Пластични Стомна Со Капак И Излив Фрижидер Бокал Со Рачка Пијалок Контејнер За Лимонада

и не е лесно да се скрие , погоден за хотел, ресторан и семејна секојдневна употреба На повеќенаменски и �

DEN 260.64

Yubnlvae шорцеви за жени лабави се вклопуваат со висока половината еластична со џебови кои влегуваат обични летни цврсти трендовски панталони

100% полиестер Направени во САД или увезени Затворање на влечење Машина за машина и рака ✈✈ 【За транспор

DEN 111.84

Студиото на Josephозеф од римска - обоена фигура на Марија за 27 „Колекција за рожби на скала, 16“ ч, смола и камен, декоративна, колекција,

Исклучителни детали : Од студиото колекција на Јосиф, оваа фигура на Марија е убаво детална со богато бо�

DEN 1727.84

Заграда За Полица ПАТКАВ Магнетна Основа 20 парчиња Керамички Шестоаголни Корални Бази Аквариум Држачи За Корални Фрагменти Држачи За Корални

Оваа корална керамичка основа може да се користи за одгледување и репродукција на разни корали и растен

DEN 325.60

20 Парчиња Топла автомобили Роденден Покана Картички,тркачки автомобили Роденден Покана Картички За Деца Тркала Роденден Материјали.

Содржината вклучува : секој сет има 20 картички за покана09 во, и со акварел моливи Добар материјал : ние ко

DEN 143.84