• Обновено
Шкотска-брута 92998-случај Ex2 Deburring Wheel, 10 x 5 x 5 8-те перка, сива

Шкотска-брута 92998-случај Ex2 Deburring Wheel, 10 x 5 x 5 8-те перка, сива

DEN 9907.84

Залиха
Во магацинот.

Работ на тркалото може да биде облечен за ефикасно дебагирање, завршување и полирање на сите метални легури и многу пластика и композити Тешката, слоевит, единечна конструкција може да работи насоки во насока на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот. Густини и оценки кои се движат од мека и прилагодлива до тврда и агресивна понуда за алатка за широк спектар на апликации. Се спротивставува на размазнување за почисти површини и помалку подготовка. Го минимизира изградбата на топлина за да го намали влијанието врз материјалите чувствителни на топлина. Воланот за дебагирање на Scotch-Brite Ex2 е тркало конструирано конструирано, кое обезбедува агресивност и цврстина на средниот опсег за дебагирање, радиус на работ, мешање, полирање и завршна обработка. Нашето тркало за дебарирање се одвива најдобро кога постојано се претстави со остар раб или метални закопчиња.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Лсжз Удобен Артефакт За Чистење На Домаќинството, Четка За Перење Чаши, Мала Четка За Дамки Од Чај, Празнина Од Слама, Четка За Шишиња Од

Designономски дизајн на рачката : главата на четката може да се ротира 360°, што може ефикасно да ги исчисти и

DEN 520.00

Покритие За Поттикне Хартија бела 10-Та Генерација 2018 Ослободување Автоматско Спиење Будење, Стп Кожа Паметен Заштитен Капак

●Универзална Компатибилност● : овој случај За Поттикнување е дизајниран да одговара на сите модели На

DEN 1395.20

Пирамида 300 Вати Морски Високотонец Звучник-3.75 Алуминиум Куршум рог w/ 1 Титаниум Купола Високотонец, 2k-25kHz Фреквенција Одговор, 4 Om Импеданса,

2 K 25 KHZ ФРЕКВЕНТЕН ОДГОВОР : 375 "алуминиум куршум рог пирамида со 1" титаниум купола високотонец звучник им

DEN 529.28

Знаме На Босанската Мапа Маска За Спиење Лесна Маска За Очи Маска За Очи Покријте Ја Со Прилагодлив Ремен За Мажи Жени

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен Дизајн : Стилс�

DEN 2.67

Заштитна Обвивка За Заштитна Корица За Кобо Клара Хд Риадер-Стп Кожна Заштитна Обвивка Со Ремен За Раце/Магнетно Затворање И Случаи на е-Книга

Избраниот висококвалитетен синтетички стп материјал, површинскиот слој е отпорен на отпечатоци од прс�

DEN 1091.20

Кожен Камериер Послужавник, Коцки Послужавник Преклопен Квадратен Држач, Комода Организатор Плоча За Промена На Монета Клуч, Цртан

Големина 11, 5х11, 5х3 см (расклопена големина16х16 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микрофибер ко

DEN 159.84

ДВТЕЛ Прилагодено Секси Девојка Неонски Знак Предводена Од Моделирање Светло Прозрачни Букви Табла Акрилен Панел Неонски Декоративна

● Висококвалитетни неонски светла, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потрајни Може да

DEN 2356.80

Ханабас Крекери за Сирење 2 парчиња Керамичко Кафе Млеко Крем Стомна Порцелански Сад За Шеќер Сервирање Стомна Сос Стомна Сервер

Мултифункционален и практичен дизајн, што го прави готвењето поудобно и пријатно Усвојување на премиум

DEN 284.96

ОСВОЈУВАЊЕ Ф2 2022 Мини Солиден Паметен Телефон, Андроид 12 Отклучи Мобилен Телефон, Глобал 4G, 6+128GB, 3700mah Отстранлива Батерија,

● Mt6762 и Android 12®ОСВОЈУВАЊЕ F2 2022 мини солиден телефон е опремен со mt6762 чип, 20 GHz octacore, 12nm процес Исто така по�

DEN 4103.36

UliX Rider Жични Слушалки Во Уво Слушалки, Слушалки Со Микрофон, 5 Години Гаранција, Со Анти-Заплеткување, Засилен Кабел, 48 € Возач,

?●48 € ЖИЧНИ ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ПУПКИ за УШИ ● ние сме вашиот сон и најлошиот кошмар на нашите конкуренти

DEN 287.52

Женски Гроздобер Средновековен Ирски Над Фустан Фустан Со Висок Струк Крпеница Чипка Ноќта На Вештерките Секси Фустани Со Наметка Со Качулка

Големина : Треба Големина Нагоре! Ноќта На Вештерките Дозвола На Продажба Подароци За Жени : гроздобер с�

DEN 2.00

FunnyStar Симпатична Црвена Панда Печатени Торба Торба За Чување Нинтендо Прекинувач Лајт &засилувач; Додатоци Патување Преносни

Кутија за складирање За Нинтендо Прекинувач : Нашата торба за носење е за Nintendo Switch Lite и Nintendo Switch accessoriesIt е

DEN 1.33

КУЈУКС 8 Цифрен Ултра Тенок Калкулатор За Соларна Енергија Со Екран На Допир Дизајн На Кредитна Картичка Пренослив Мини Калкулатор За Деловно

Направено од премиум материјал, тој е сигурен и издржлив Соларна енергија, заштеда на енергија и еколош�

DEN 0.33

Организатор На Електроника, Торба За Шминка За Патувања, Организатор На Кабел За Патување, Технолошки Организатор, Беспрекорна

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

DEN 1483.20