• Обновено
19.5V Power Cord TV Charger Fit for Sony Bravia TV KDL-50W700B KDL-50W800C KDL-48W650D KDL-48W600B KDL-50W800B KDL-48R470B KDL-50W650A KDL-50W790B KDL-48W580B KDL-48W590B KDL-42W700B AC Adapter Supply

19.5V Power Cord TV Charger Fit for Sony Bravia TV KDL-50W700B KDL-50W800C KDL-48W650D KDL-48W600B KDL-50W800B KDL-48R470B KDL-50W650A KDL-50W790B

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

☂ Безбедност : Оваа ставка зависи од национално признатите стандарди за електронска безбедност на високо ниво ❗Fit for Sony Bravia LED TV LCD HDTV KDL-50,KDL-48,KDL-42 Series : KDL-50 W700 B KDL-50 W800 C KDL-50 W800 B KDL-50 W650 A KDL-50 W790 B KDL-48 W650 D KDL-48 W600 B KDL-48 R470 B KDL-48 W590 B KDL -48 W580 B KDL-42 W700 B [Не купувајте ако вашиот лаптоп бара повеќе од 4,70а].70 A 90 W влез : 100-240 V. Пакетот вклучува : 1 x адаптер за напојување, 1 x кабел за напојување. ☂ Безбедност : Оваа ставка зависи од национално признатите стандарди за електронска безбедност на високо ниво. ❗Fit for Sony Bravia LED TV LCD HDTV KDL-50,KDL-48,KDL-42 Series : KDL-50 W700 B KDL-50 W800 C KDL-50 W800 B KDL-50 W650 A KDL-50 W790 B KDL-48 W650 D KDL-48 W600 B KDL-48 R470 B KDL-48 W590 B KDL -48 W580 B KDL-42 W700 B [Не купувајте ако вашиот лаптоп бара повеќе од 4,70а].70 A 90 W влез : 100-240 V. Пакетот вклучува : 1 x адаптер за напојување, 1 x кабел за напојување. Fit for Sony Bravia LED TV LCD HDTV KDL-50,KDL-48,KDL-42 Series : KDL-50 W700 B KDL-50 W800 C KDL-50 W800 B KDL-50 W650 A KDL-50 W790 B KDL-48 W650 D KDL-48 W600 B KDL-48 R470 B KDL-48 W590 B KDL- 48 W580 B KDL-42 W700 B.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Брок Замена Возачи Задниот Парк Сигнал Страна Маркер Светло Светилка Леќа Компатибилен со 2002-2008 Купер &засилувач; С 63147165871

Ги исполнува сите стандарди за безбедност и квалитет, печат СО ТОЧКИ Нова резервна замена Произведени з

DEN 1.33

Berrysun Микро Прекинувачи 5 ПАРЧИЊА Мини Микро Ограничување ПРЕКИНУВАЧ НЕ NC 3 Пинови Пхб Терминали SPDT 5A 125V 250V 29mm Ролери Лак

Микро Прекинувачи Се користи во домашни апарати, аудио, играчки, глушец, деловни машини, комуникациска о

DEN 1100.80

AMVR еластичен VR FACIAL FILL FINT мека заграда за интерфејс и анти-лежиште светло ПУ кожа пена за замена на лицето за замена на подлогата за

Може да го задржи воздухот внатре и надвор од VR очилата мазен, со што може да спречи магла на леќите, што �

DEN 1.00

Девствени Острови Знаме Божиќна Капа Дедо Мраз Капи Краток Кадифен Со Бели Манжетни За Мажи Божиќни Празнични Украси За Забави

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна божиќна капа е изработена од полиестер

DEN 0.33

Yokive 10 компјутери М2 растојанија, месинг хексадецимален парчиња ореви, чувајте ја висината конзистентна, одлична за матична плоча,

Повеќенаменски Нашите растојанија се користат во компјутери, компјутерски случаи, склопување на табли

DEN 177.60

Томас ЕКОМ ФХБСО-ЦР-ЦФ-РГ-Ф42 Ткаенина Висока Висина На Клупата Столче Со Хромирана Основа И Прстен За Стапала И Лизгалки, Црна

Црно Достапни се изборни тркалца и додадете 2 инчи висина на Столицата Секоја ergономска Столица е поддрж

DEN 0.67

Лунарна Ретро Торба За Перење, Живописен Живописен Дизајн Гроздобер Точки Геометриски 70-ти 60-ти Инспириран Модел, Корпа За Попречување

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 191.84

Zsblxhhjd Абразивна шкурка 10 парчиња од 9 инчи 220 мм решетката за зафаќање на мрежата без прашина Абразивна мрежа за пескарење, шкурка

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распоре

DEN 905.28

Визионис фпц-5643 Контрола На Пристап До Една Врата во Занишана Врата 600 фунти Маглок + Надворешна Тастатура За Допир Со Тенок Метал/Читач

(1) VISML600 LED : 600lb Внатрешна Електрична Брава со LED Сензор, (1) VISZL600 : L и Z заграда за 600lbs електромагнетна брава

DEN 4741.92

Мини Мултифункционален Рачен Електричен Вентилатор Супер Брзински Вентилатори За Воздух За Домашни Студенти Канцеларија Домашна Спална

Нискиот шум не влијае на работата студијата одморот и не влијае на другите ЈП меки вентилатор ножеви пр�

DEN 1663.20

Грејач на Шпорет на Керозин, Пренослив Неелектричен Грејач За Кампување Со Заштита Од Паѓање и Автоматско Гаснење, За Внатрешен

БЕЗБЕДНОСТ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА овој грејач на шпорет на керозин, има ефект на гориво од трупци, без г�

DEN 0.67

Clax Metal H2C-200 јака за прицврстување на завртки за завртки, две парчиња, црни оксидни позлатени, челик, големина од 2 , 3-1/4 OD,

Јака на вратило за прицврстување на две парчиња за апликации кои бараат посилна моќност на задржување и

DEN 289.92

еверлендинг Женски Целосни Дуксери Со Патент Со Долги Ракави Дуксери Со Качулка Пеперутки Џебови Од Кристал Јакна Палто За Жени

Затворање на копчето женски блузи маици за жени тинејџерски девојки тенкови за жени тенкови за жени кош

DEN 496.00

Килми 2 Парче Мрежа За Перење Кеси,Мексикански Талавера Керамички Плочки Шема Фина Торба За Перење За Долна Облека, Чорапи,

☞ ВИСОК КВАЛИТЕТ : оваа мрежеста торба за перење е изработена од висококвалитетна полиестерска ткаенин

DEN 728.00

Кхко Опрема За Вежбање, Фитнес Опрема, Опрема За Вежбање За Домашни Тренинзи, Мајстор За Бутови, Опрема За Вежбање На Рацете, Тренер

Мала тежина : само спакувајте ја опремата за Вежбање, фитнес опрема, мајстор за бутови, опрема за вежбање

DEN 705.60

Проширете го оган стакло за огнена јама - 1/2 инчен оган јама стакло | Рефлективно оган стакло за оган од пропан и камин |

【Безбеден и прекрасен квалитет】 1 / 2 ”калено пожарно стакло, доволно квалитетно и доволно густо Без то�

DEN 719.52

4 јули Украси За Трчање На Маса, Тркачи на Маса 70 *13 инчи Долга Патриотска Декорација За Домашна Трпезариска Маса Во Кујна На

Постелнина ●4 јули Украси Маса Тркач Големина : оваа маса тркач е 13 х 72 инчи Тркач на долга маса доволно з

DEN 2.67

3 пакувања со броеви за деца на возраст од 8-12, 10*8 боја по број за деца врамени платно со 15 садови со акрилни бои и 6 четки,

? Може да му помогне на вашето дете да научи повеќе за растенијата и животните, како и за океанот и да го п

DEN 255.68