• Обновено
Електронска контрола на температурата, отворено/затворено со пораст, SPDT, 24VAC

Електронска контрола на температурата, отворено/затворено со пораст, SPDT, 24VAC

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

✔item : Електронска контрола на температурата ✔Voltage : 24 Vac. ✔ Контролен опсег : -30 степени до 220 степени F. ✔item : Електронска контрола на температурата. ✔Voltage : 24 Vac. ✔ Контролен опсег : -30 степени до 220 степени F. ETC-112100-000 Електронска контрола на температурата, тип на прекинувач SPDT, прекинувач Акција Отворено/Затворање на пораст, опсег на напон 24 V AC, контролен опсег -30 степени до 220 степени F, диференцијални 1 степени до 30 степени F, број на влезови влезови 1, Број на реле излези 1, целосен оптоварен засилувач @ 120vac 5.8 A (NC), 16 A (NO), Amps со целосен товар @ 240 VAC 2.9 A (NC), 8 A (NO), Термистор од типот на сензорот, сензори на сијалицата. 1/4 во, сензори на сијалицата 2 во, Тип на куќиште NEMA 1, висина 6 1/2 во, ширина 2 3/4 во, длабочина 2 1/2 во, сива боја.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Возила за рециклирање LXX, количка за салони за убавина на тркала со фиока, медицинска количка за тркалање со 3 полици со дизајн на сопирачките,

▷ ▷ ▶ ● ▶ Универзален дизајн на макара, лесен за движење ▷ ▶ ● ▶ Дизајнот на фиоките заштедува просто

DEN 1.00

Bincoo Фрижидер Врати во вода стомна, 1,8 литар/60oz стаклен стомна, стомна за мраз чај за фрижидер, стомна за пијалоци пиење карафе за домашен

Заштедете простор ширина од 9 см е погодна за повеќето врати за фрижидер Атрактивно стакло од чекан пра

DEN 463.84

Пмујбхф Пловечки Полици Со Куки Полица За Туширање Организатор За Бања Кујна Решетка За Складирање Спална Соба Клучеви Од Дневната

Метален Материјал Метални Полици, Задебелени И Тврди Ковано Железо, Мазни Жичани Линии, Високо Прецизно

DEN 0.33

Мини Капи За Вештерки и Мини Метла Украси За Ноќта На Вештерките Волшебник Додаток За Додатоци ЗА Роденденски Свадби ЗА Забави За Ноќта

Дојдете со 6 парчиња Црни капи за вештерки и 6 парчиња стапчиња за метла Погоден за различни прилики, как�

DEN 1.33

Огледала поставени со ларро wallидови, огледала за шминка од 8 инчи злато, двострано месинг огледало, бања што може да се преклопи 360

Огледала за шминка Ова е добра алатка за вашата шминка и бричење, е најдобриот избор за бањата Исто така

DEN 1096.00

Оливин автоматски далечински управувач со клуч за автомобили за BMW 3 5 серии BMW X5 BMW X6 BMW Z4 клуч за капакот на копчето со копчиња

Оваа ставка не е оддалечена, тоа е само замена за далечински клуч за школка Внатре не постои внатрешна (д

DEN 0.67

Божиќни носии за жени Снежен човек Графички вафли плетени џемпери за пуловер, асиметричен скокач на копчињата на копчето

?? Нормално време на испорака : 710 работни дена Пакувајте ситни џемпери женски кабел плетени кардиган дам

DEN 2.00

Шишиња со топла вода со покривка векторска апстрактна точка торба за топла вода за олеснување на болката, спортски повреди, торба

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

DEN 1.33

ВАЛИКЛУД Багажник За Облека За Мали Деца Новороденчиња Реквизити Закачалки За Облека За Новороденчиња Дрвен Плакар Делител Закачалка

Преферирани материјали, добар квалитет, безбеден, издржлив и практичен Едноставно и разноврсно, едност�

DEN 322.72

Завртка База 8мм А2 Нерѓосувачки Челик Прирабница Шестоаголна Глава Завртки Прирабница Шестоаголни Завртки ДИН 6921 М8 х 50-2

Отпорен На Корозија А270 Нерѓосувачки Челик Прирабнички ЗаврткиДИН 6921 8мм Метричка Нишка, М81,25 мм Теренот

DEN 2.33

Teeker 6 Нивоа Агол Полица, Прилагодлив Метал За Складирање Жица Полици Единица Агол Решетката Агол Полици, Слободен Стои Агол

Изработена од силна метална цевка обложена со прав и висококвалитетен пластичен конектор, оваа решетка

DEN 735.84

Jardwe 2 парчиња корпи леб Декоративни бонбони клуч ткаени играчки во форма на декорирање вода за плетенка за перење алишта креативно

Слама Кошница за сервирање на ткиво закуска за сервирање Трева трева плех, канти за чување трева за овош

DEN 596.80

Широки панталони со палацо во Гуфесф, женски летни исечени памучни постелнини Каприс панталони, буги харем панталони со џебови

? Најдобри подароци за жени / мама / девојки? Топла продажба големи зделки? Купете 3 Добијте 5% попуст, купе�

DEN 2.33

Санитарна торба за складирање на салфетка, торбичка за подлога, торбичка за подлога, мала торба за шминка, сини лисја цвеќиња на

Оксфордска крпа, сунѓер Material Материјал за торба со период : Оксфордска ткаенина, сунѓер Материјалот е си

DEN 563.20

INOOMP 2 парчиња Кошарка Надувување Мини Воздушна Пумпа За Надувување Јога Топки Фудбалска Пумпа Кошаркарска Пумпа Фудбал Пумпа За Надувување

Пластика ПУМПА за НАДУВУВАЊЕ користи Стилски дизајн и извонредна изработка КОШАРКА ТОПКАТА пумпа Мате�

DEN 127.52