• Обновено
Цевка за црева за полнење на наизменична струја, 60 црево за полнење со ладење 1/4 SAE нишка се вклопува за R12 R22 R502 КАРТИВНИ КАРТИРА

Цевка за црева за полнење на наизменична струја, 60 црево за полнење со ладење 1/4 SAE нишка се вклопува за R12 R22 R502 КАРТИВНИ

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

[Апликација] - Професионално црево за мерачи на AC погодно за ладилници R12 R22 R502 R404 A на климатизација на возило или домашно климатизација со високо работни перформанси [Постави за црева за квалитет на премиум] - HVAC црева се изработени од висококвалитетна легура на месинг и гума, лесни за ракување и инсталирање, силно запечатување за издржливост и безбедност. [Параметар на производот] - Дополнителни долги црева 60 ". Боја кодирана во црвена, жолта и сина. - А/Ц црева за полнење со агол од 45 степени на страницата за сервисно пристаниште за полесен пристап. Силна шестстрана крим обезбедува сигурна врска помеѓу цревото и бод дури и при максимален притисок. Оркетите за спојување се длабоко згрчени за брз прст -Засилување. [Гаранција за услуга] - Ние нудиме 12-месечна гаранција. Ве молиме слободно контактирајте не, ќе одговориме во рок од 24 часа. Агол од 45 степени. Легура со месинг од тешки. Силно запечатување за издржливост и безбедност. Погодно за ладилници R12 R22 R502 R404 A на возило или климатизација на домот. Дополнителни долги црева 60 ". Боја кодирана во црвена, жолта и сина боја. 600 ПСИ работен притисок и 3000 psi пукна притисок.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

2 парчиња десни леви куки топлински третирани и оксидирани стапчиња за автоматско комплет за отстранување на боење на забивање на автоматски

Топлина третирана и оксидирана шипка Ефективна употреба во вдлабнатини со десна и лева употреба Обезбе

DEN 0.33

Комплет за поправка на публика на гуми за гума без капчиња за мотоцикли и автомобили со 15 приклучоци за печурки + 30 пакети за приклучоци

Компатибилен со сите гуми без цевки автомобили, мотоцикли Харли, Триумф, Дукати, Сузуки и други DIY, лесе�

DEN 2.67

Клуч за филтрирање на маслото за каиш, 12 -инчен појас тип на масло за филтрирање на нафта, отстранувач на моторот за отстранување

Функција : Третман на површинска слика на лента за филтрирање на нафта, добра 'рѓа и отпорност на корозиј

DEN 3.00

ARES 18023-23 -парчиња Калипер на сопирачките на сопирачките на сопирачките на сопирачките на сопирачките - Пневматски дизајн за лесна

Спецификации : Нашиот сет на алатки за ветер од 23парчиња сопирачки на сопирачките вклучува алатка за пн�

DEN 2112.32

SLSFJLKJ BM560 Тестер за тестирање на батерии за автомобили Тест за полнење на полнење 100-2000CCA 2AH-220AH 6V/12V Анализатор на батерии за

Внесете го номиналниот капацитет на батеријата, BM560 ќе започне со анализирање на вредноста на CCA на бате�

DEN 1.67

Алатка за отстранување на трим Gooacc 40PCS, алатка за автоматско отстранување на терминалот, алатка за автоматски клипови за стерео, алатки за

【MULTIPURPOSE USAGE】 The GOOACC car trimming removal toolset consists of 40pcs different tools,excellent for Automotive, Marine, Furniture or Aircraft Trim removal and installation, incl

DEN 3.33

Црево за полнење на ладилното ладење Walbest за автомобил, 134A/R12/R22 ладилник за полнење црево Професионално климатизација црево

Детали за големината : 100cm x 10cm x 3cm / 39,37 "x 3,94" x 1,18 "(приближно) Опремено со мерач на притисок, ова црево за ла�

DEN 366.88

Алатка за заграда за лифт за лифт на главата Camoo J-35641-A за заградување на главата за глава за мотори од 60 серии во Детроит Дизел

Апликација се вклопува за моторите на сериите во Детроит Дизел 60 Функција Оваа алатка е прикачена на г�

DEN 1.33

Заменски вентил за контрола на воздухот, вентил за контрола на вентилот за контрола на воздухот за вентил за менување на машината за менување

Се користат за овие се воздушни вентили за контрола на нозете што се користат за менувачите на гуми на Ra

DEN 218.72

Алатки за палење на палење на палење на палење на палење на автомобили, дијагностички скенер со прилагодлив анализатор на приклучоци за палење

Вклучете го прекинувачот за напојување и притиснете ги копчињата горе долу за да ја прилагодите работн�

DEN 1118.08

Прирачник за автомобилска пумпа за вакуумска пумпа за пумпање со двојна употреба со двојна употреба, алатка за замена на сопирачките

Вакуумската пумпа / крварењето на сопирачката е мултифункционална вакуумска пумпа што се користи за те�

DEN 3.33

Hilitchi 70pcs единечни прсти за црево за црево од не'рѓосувачки челик прстени прстени за прицврстувачи на црево за цевки за

? Прицврстувачи за црева со единечни уши изработени од 304 не'рѓосувачки челик, отпорен на корозија, нема �

DEN 271.84

Алатки за отстранување на каросерија за автомобили „Yawall Automotive Body“ - Алатка за метална метална метална плоча, алатка за лесно отстранување

Auto Pry Tool : Оваа табла работи одлично во отстранувањето на надворешноста и внатрешноста, погодна за отстр�

DEN 1.33

Клуч за филтрирање на нафта за алатка за филтрирање на филтрирање на маслото за масло, алатка за отстранување на капакот на капакот 64мм 14

Апликација : Клучот за филтрирање на маслото за Toyota е погон на 3 / 8 '', внатрешен дијаметар од 64,5 mm со 14 флеј

DEN 175.68

Автомобилска лесна фалсификување 6065 алуминиумска боја конус глава од железо орев Три во еден центар што ги пренасочува додатоците за

Алуминиумска глава на куршуми + Центар за челични ореви, засилена завртка против кражба Спецификација н

DEN 2.00

Сет за отстранување на сензори за кислород од 7 парчиња, 3/8 & 1/2 Погон за испраќање на единицата за испраќање на единицата за испраќање на маслото

7 сензор за компјутер и поставување на приклучок за испраќање на единици Chrome anadium Steel Construction Маслото ја н�

DEN 2.33

Комплет за вметнување за поправка на конец за фафери, приближно. 118g / 4.2oz 240pcs / Постави раб за ракави за навртки од не'рѓосувачки челик,

Сите додатоци се спакувани во кутија за лесно носење и складирање Вметнувањето на жицата на конецот мож

DEN 3.33

Sonax Yellow 6,5 Пол за полирање со двојно дејство со средно дејство, се вклопува во плоча за поддршка на 6 инчи, подлога за полирање на пена

За употреба со полиратори со двојно дејствување Дизајнот на PAD овозможува поконзистентна контрола за в�

DEN 335.84