• Обновено
Smartop 18 x12 самостојно заздравување 3 слој склопување на склопување, не-рефлективен не-лизгачки, одлично за занаети, ватирање, шиење, стружење на моланди сина

Smartop 18 x12 самостојно заздравување 3 слој склопување на склопување, не-рефлективен не-лизгачки, одлично за занаети, ватирање,

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Склопување на сечење мат Единствената печатена ултра тенка TPU анти-лизгачка облога е супериорна во однос на другите материјали. Единствениот дизајн на блокирање обезбедува површината на матката останува рамна и мазна кога се отвора. Склопување на сечење мат. Единствената печатена ултра тенка TPU анти-лизгачка облога е супериорна во однос на другите материјали. Единствениот дизајн на блокирање обезбедува површината на матката останува рамна и мазна кога се отвора. Висок квалитет-3 слој за преклопување на склопување / дебелина од 1,6мм, добро за шиење, материјал за само-лекување на проекти за занаетчиство-нема да биде под влијание на претходните траги при сечење и пишување. Едната страна печатена со инчни решетки во две насоки и 5 различни агли 15 ° / 30 ° / 45 ° / 60 ° / 75 °. Не-лизгање и без рефлексивно-тоа е побезбедно и погодно за корисникот, креаторот да работи. Можете да изберете различни големини според вашите барања. A4 (12 x9 инчи), A3 (18 x12inch), A2 (24 x18inch), A1 (36x24 инчи).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Белиот сатен со црна шепа отпечатоци од 2,5 жична лента за печатење со шепа 10 јарди / 30 стапки од 2,5 инчи жица со лента за печатење шепа

Бела и црна шепа за печатење на печатење 2,5 "Широк од 10 јарди (во должина од 30 стапки) Вклучува жичен раб...

DEN 3.00

Мерење на каросеријата, мерна лента од 60инх/150 см за телото, двојна еднострана мерка за лента за каросерија за прилагодување за шиење, 2

Двојна еднострана печатена : 0 до 60 инчи и 0 до 150 сантиметри, со минимална мерна единица од 1 мм, мерката на

DEN 2.00

Абоофан свадбени декор топки полистирен круг и мазни занаетчиски топки за пена за божиќна свадба украс DIY уметност домашни работи

Овие бели полистирен топки од пена можат да бидат насликани, залепени, исечени, изшкуркани и закачени за

DEN 454.40

2 5 10 Двор 5/8 15мм Златна Фолија Печатење Преклопување Еластична Лента За Спандекс Лента Фустан За Вратоврска За Коса Самостојно

Материјал : 70% Чинлон И 30% Спандекс Добра еластичност : еластичната лента е издржлива и мека, има силна ел�

DEN 646.40

Aiex 3 Rolls Божиќни жични панделки, 2,5 ”x10 дворови црни црвени/црни бели биволи карирани панделки и природна лента за лапави

【Што добивате】 1 црна и црвена карирана лента + 1 црно и бело биволско карирано лента +1 природна лента за

DEN 0.33

Минијатурен фустан од минијатурна кукла од метална жица, кукла, облечена облека, наметка за поддршка на модел на манекенски модел штанд

Облека за маче, железо закачалка, миленичиња продавница за миленичиња, дисплеј решетката кученце палто,

DEN 1.33

Litoexpe 1/8 инчен ID Grommets Eyelets, 200 парчиња метална гримет комплет дупка само -поддршка за окуласта за поправка на платно, облека, кожа

Content Содржина на Производство : Постојат вкупно 200 парчиња Громити Олејти во еден пакет што можат да ги з�

DEN 159.84

Mystart 10 парчиња антички бронзена пеперутка безбедност иглички Бруши шамија лапел иглички DIY накит занаетчиски додатоци

Материјал Премиум легура Големина Околу 50мм / 1,97 "во должина Сребрена : античка бронза Употреба најчес�

DEN 159.68

Машина За Поправка на чевли Рачна Машина За Шиење Со Калдрма Машина за Шиење Со Двојна Памучна Најлонска Линија Рачна Машина

①Употреба Со повеќе Сценарија Оваа кожна машина за шиење може да шие различни материјали со најлонска �

DEN 3.00

1 двор 3Д цвет бисер чипка раб на работ на лента со ширина од 5 см ширина гроздобер стил зелена рабна облека ткаенина везена примена за шиење

Полиестер, шифон Боја : повеќебојно; Материјал : Шифон полиестер ширина : 5 см (2 инчи) Должина : 1 двор (1 дв�

DEN 1.00