• Обновено
Детектор на метал BWWNBY, преносен болнички индустриски брзо откривање 180 степени Додатоци за алатки за детектор на метал

Детектор на метал BWWNBY, преносен болнички индустриски брзо откривање 180 степени Додатоци за алатки за детектор на метал

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Применливо опкружување : голема брзина железница/аеродром/болница/место за транспорт Големина (L*W) : околу 394x140mm/15. Растојание за откривање на објекти : Интелигентно прилагодете го растојанието за откривање за различни предмети. Брзо откривање : Вграден индукциски калем (ако има метален материјал) е откриен во опсегот за откривање, веднаш ќе се алармира. Погодно работење : Започнете го тестот, едно копче за тестирање, лесна за употреба. Промена на загодување : Ротација на сондата 180 степени, погоден за повеќе мерење на сцената. Долг век на траење на батеријата : Користејќи интелигентна технологија за заштеда на електрична енергија, може да се користи едно полнење долго време (ако зуењето или алармната светлина е континуирано вклучена, батеријата треба да се замени). Карактеристики : Применливо опкружување : Брза железничка железница/аеродром/болница/место за транспорт. , веднаш ќе се алармира. Покана за работа : Започнете го тестот, операција со едно копче за тестирање, лесна за употреба. да се користи долго време (ако зуењето или алармната светлина е континуирано вклучена, батеријата треба да се замени) Спецификации : Тип : Метал Детекторматеријал : ПластичнаКолор : Black Size (L*W) : Околу 394x140mm/15.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Jeanoko 5-32A 110-130V 60Hz Енергетски мерач LCD Задното осветлување Едно фаза Енергија KWH Метар Дин Дин за монтирање на електрична

【Технологија за дигитална обработка】 Овој мерач на енергија користи микроелектроника и технологија з

DEN 260.64

EVTSCAN дигитален LCD двоен режим паметен тестер за фреквенција на фреквенција на фреквенција на фреквенција на фреквенција на

Компактна големина, лесна за носење и лесен за работа, мултиметарот е погоден за ракување со автомобилс�

DEN 591.84

Aniai Pack SPT-2 машки вампирски приклучок, додаток за лизгање и лизгање, додаток на кабелот за продолжување, машки и женски, замена

Количина : Можете да направите свои мали идеи за DIY и не грижете се за купување премногу материјали, биде�

DEN 867.20

Мол ВФД 220В 5.5 KW 7.5 КС Еднофазен Или Трифазен Влез до 3 Фаза 0-3000 Hz Излез Променлива Фреквенција Диск Вектор Контрола Инвертер

€Високи Перформанси●Моќност : 5,5 kw; Влезен напон : AC 220 V (qu15%); Излезен напон : AC 220 V; влезна фреквенција : 50 /

DEN 1.67

Klein Tools MM600 Мултиметар, дигитален автоматски опсег, напон на AC/DC и струја, температура, фреквенција, континуитет, повеќе,

Производ 1 : Мултиметарски мерки до 1000 V AC / DC напон, 10 A AC / DC струја и отпорност на 40mohms плус температура, ка�

DEN 0.67

Wallидна плоча на уредот за менување на левитон 86011 3-банда, стандардна големина, термосет, монтирање на уредот, слонова коска

Висина на пакетот на артикалот : 0,762 сантиметри Должина на пакетот на артикалот : 16,51 сантиметри Ширина н�

DEN 2.33

RuiLing 72-Пакет 6x30mm Брзо-Удар Стакло Цевка Осигурувачи Брзо Удар Стакло Осигурувачи Избрани Колекции Со Пластична Кутија Брзо

Име на производот : Стаклени Осигурувачи Со Брз Удар; Напон : 250 Волти; Вредности На Ампер : 0,5 А, 1а, 2А, 3А, 5А,

DEN 2.00

[10 Пакет] Облачен Залив 3-Насочен/Еднополски Затемнувач Електричен Прекинувач ЗА Светло ЗА 150W LED/CFL, 600W Блескаво/Халоген, Вклучена

Напон : 120 V AC Еден Пол / 3 начин инсталација.(ве молиме погледнете ја кратката инструкција за ожичување по�

DEN 3.00

Држач за Светилки фадаре Е27, Едисон Завртки ES E27 Држач За Светилки За Светилки Приклучок За Приврзоци Гроздобер Држачи За Сијалица

Изработен од специјален материјал за отпорен на оган, отпорен на топлина Стандардниот дизајн На Завртк�

DEN 1.00

Етикети со кутии за прекинувачи со жолти кола, налепници за кутии со осигурувачи 0,5 x 1,5 инчи приклучоци и светла за прекин на

Етикети за прекинувачи на колото 144 налепници за винил за прекинувачи, совршени за вашите кутии за преки

DEN 127.84

30 СТАПКИ+9,5 СТАПКИ Ролна За Продолжен Кабел Што Може Да Се Повлече, Ролна За Кабел За Напојување На Таванот/Ѕидот, Ролна За

●АВТОМАТСКО повлекување ● оваа ролна за продолжен кабел што може да се повлече 30 стапки може автоматск

DEN 959.84

Водоотпорна Електрична Кутија, Нинелефна Пластична Разводна Кутија На Отворено со Капак, 3 1/4 x2 3/4 x2 1/4 IP66,Водоотпорна Терминална Npt

2 Бои За Избор : Сива / Бела Монтиран Тип : Монтиран На Површина ●ОТПОРЕН на ВРЕМЕНСКИ услови ● разводнат�

DEN 191.20

Аексит 20 Парчиња Дистрибуција електричен НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 500V 32A RT14 RT18 R015 Керамички Осигурувач Со Брзо дејство 10mm x 38mm

Име на производот : Керамички Осигурувач;Модел : Model14 R18 Р015 Номинален Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 500 V;Номин

DEN 3.00

TRAOVIEN T5 T8 LED жица конектор за напојување на кабелот за напојување LED цевка за напојување со вклучен/исклучен приклучок

Оваа жица за продолжување на цевката LED цевка, приклучок за напојување во САД до три пински T5 T8 конектор �

DEN 201.44

Кабел за продолжување на рамен приклучок од 10 стапки, 16 AWG 3 заземјен бел кабел за продолжување на бел профил за затворен, UL наведен

UL наведен 3 жица заземјен продолжен кабел, 16 / 3 SJTW, 13 A, 125 V, 1625 W Опсег на температура : 40 ° F до +140 ° F Рамен пр

DEN 191.84

1x дигитален мултиметар откривање на бројач на инструменти M118A мултифункции-дигитални и-алатка за мерење на NCV-алатка за мерење

M118 A е 5 / 6 дигитален бројач за дигитални примероци со автоматско земање мостри и 6000 бројачи M118 A открива и

DEN 1438.40