• Обновено
Компјутерски очила за читање сино светло блокирање - 2 пакувања модни кружни кругови против УВ сјај за очила за очила за очила очила жени мажи, 1,0

Компјутерски очила за читање сино светло блокирање - 2 пакувања модни кружни кругови против УВ сјај за очила за очила за очила очила

DEN 319.84

Залиха
Во магацинот.

【Леќи за филтрирање на сина светлина】-Сино светло блокатор Обезбедете целодневна заштита од Blu-ray и UV400, задолжително за долго време на дигитален екран на компјутер, таблет, видео игри, телефон или ТВ време за да мавтате со добар замор на очите, мигрена и главоболка! 【Поликарбонат HD леќи】 - анти -рефлексивни, не -рецепти јасни леќи. Нема разлика во боја, вратете ја вистинската боја. Покрај тоа, можете да ги отстраните леќите во секое време и да го замените со леќите што ги сакате. 【Удобно носење】 - лесен и издржлив. Оваа стилска очила за блокирање на сина светлина добро се вклопува и за мали лица и за големи глави со прилагодливи чувари на носот. Можете да ги носите нашите очила подолг временски период пред дигиталните екрани или за претстојното патување надвор од градот. 【Достапно】 - 2 пакувања за читање на компјутерски очила Одлична вредност за квалитетен производ. Одлично за дома, канцеларија или употреба во кревет. Купете пар на вашата работна маса, во вашата торба и во омилените места за читање. 【Задоволство на Аквано】- 100% одговорност за задоволството. Уверени сме дека нашиот производ ќе ги исполни или надмине вашите очекувања.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Lkeye Бифокални очила за читање за жени дизајнер мачка око преголема рамка 2 пакет 2.00 + беж правоаголник очила за сонце за

Пластична рамка не поларизирани Висока енергетска видлива обвивка за обложување 【Прогресивни леќи за

DEN 819.20

Tbiiexfl Популарна Кутија За Мини Контактни Леќи Симпатична Прекрасна Кутија За Контејнери За Леќи За Девојчиња Кутија За Лесно

Вградена двојна кутија , парче клип Во двојната кутија има гумен прстен отпорен на истекување за да се с�

DEN 1568.80

Очила За Очи Заштедете 10% на 2 Пакети Бифокални Очила За Сонце Читателите На Сонце Преголеми Тркалезни Мачкини Очи Црно Розово и Црвено +2.00

Очила 2 пакет бифокални очила за сонце еднакви 1 пакет пролетна шарка тркалезни црни розови очила плус 1 �

DEN 324.00

XCRUI10 Пакет Контактни Леќи Алатки Колекции, 5 Пакет Контактни Леќи Случај и 5 парчиња Преносни Контактни Леќи Стап Алатка Случај Во Собата

Безбеден Материјал : Нашата Кутија За Контактни Леќи е изработена од висококвалитетна абс пластика кој�

DEN 1073.60

4 Огледало Гониоскоп &засилувач; 90D 20D 78D Асферична Леќа Постави Најдобар Квалитет Оригинална Ставка На Бренд BEXCO DHL Забрзана испорака.

Двојната асферична стаклена оптика обезбедува Јасна слика Високото зголемување обезбедува одличен по�

DEN 2.33

Дуко Ретро Плоштад Сини Светлосни Очила За Жени Преголеми Очила За Блокирање На Сини Зраци Компјутерски Очила Тинејџери Модни Очила

Qually blocking Очила / Нашите очила обезбедуваат одлична заштита за сина светлина со користење на повеќе сло�

DEN 318.24

МАГИЈАТА Роуз Сина Светлина Блокирање Очила Деца, Компјутерски ИГРИ ТВ Очила За Момчиња Девојчиња Возраст 3-15 Анти Очила, Блокирање УВ

●ЗАШТИТА НА ОЧИТЕ, НАМАЛУВАЊЕ НА СТРЕСОТ и ЗАМОРОТ ● живееме во дигиталниот свет, а децата поминуваат м

DEN 255.84

Машина за чистење контактни Леќи-Пренослив Рачно Мијалник За Контактни Леќи со Врвка за Секојдневна Нега На Видот, Куќиште За Чистење

Прекрасен Изглед : Симпатичниот цртан кактус изглед со Макаронска боја го прави извонредна и практична

DEN 1512.00

Читателите на зелол Преголеми Квадратни Очила За Читање За Жени Со Стандардна Антирефлектирачка Обвивка Квин ЗОКС17439

Увезени Пластична рамка неполаризирани АнтиРефлектирачки слој слој Ширина на објективот : 57 милиметри.

DEN 479.84

Фотохромни Очила За Читање,Поларизирани Очила За Сонце Со Метални И Смолести Леќи Со Половина Раб, Очила За Очи Против Ув Против Напрегање

Големина на производотШирина На Објективот : 54мм / 212", Висина На Објективот : 33мм / 1.29", Мост : 18мм / 0.70", Вкуп

DEN 631.20