• Обновено
WLL-DP 3D рачно изработена хартиена мувла Три-димензионална хартија занаети Геометриски неправилни картони животни DIY оригами макав дома

WLL-DP 3D рачно изработена хартиена мувла Три-димензионална хартија занаети Геометриски неправилни картони животни DIY оригами макав дома

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

* Развијте ја когнитивната функција на вашето дете, логично размислување, фини моторни вештини и донесување одлуки, научете го него/нејзината трпеливост, култивирајте ја можноста за дизајнирање модели и вметнете архитектонско разбирање со нашите 3Д комплети за креативност кои се создаваат специјално за да додадат забава во здодевна игра времиња * Изградете време, 5-6 часа забавно време. * Направено со силен, здрав висок квалитет на картон, нашата игра за 3Д животински играчки се нетоксични без хемиски. * Слики, уметнички парчиња wallидни висини се досадни-нашите симпатични 3-димензионални играчки за креативност ви даваат радост задоволство од создавање дизајнерско парче за вашиот дом што ќе додаде едноставен, но благодатн шарм на вашите ентериери, истовремено докажувајќи дека е вреден предмет на фотографии - Едноставен, минималистички модерен декор. * Можете да го креирате вашиот трофеј за хартија од папагал, тој е совршен декор за 3Д-простории за животни, DIY подароци за тинејџери (Белешка : Не-завршените производи треба да бидат направени сами од себе, ова ќе биде интересен процес). Активност за DIY за да поминете некое квалитетно време со партнерот, пријателите или тинејџерите и да имате зачудувачки краен производ на рака - дизајнирајте свој уникатен украс за дома, да го подигнете шармот на кој било простор за внатрешни работи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Комплети за ножици за везови во Kdafio, гроздобер ножици за шиење на европски стил со ножици за вез, шиење AWL, кутија за игла

Исклучителна комбинација : getе добиете убаво сет за ножици за везови, вклучувајќи гроздобер шиење AWL, гро

DEN 2.33

Pretyzoom Детска занаетчиска хартија 180 листови јапонски оригами хартија занаети оригами хартија квадратни преклопни хартија

Погодно за споделување на вашите креации со пријатели и најблиски Направено од врвен материјал, кој не �

DEN 207.68

109 парчиња смола исушени цвеќиња, младило, вистински природни суви цвеќиња со пинцети за DIY накит занаетчиски цвеќиња од цвеќиња, виолетова

3 Во 1 пакет Младибро сушени цвеќиња од три различни теми во боја (Тема во боја : Виолетова сина црвена) Па

DEN 0.33

Брзо суво лепило пенкало, пенкало за лепило од лепило од 6 парчиња лепило за лепило за лепило за лепило за лепило, пенкало,

[Брзо суво лепило за лепак] : Брзо суво лепило пенкало Тоа ви дава леснотија на пишување на пенкало со леп

DEN 159.84

Копчиња за занаетчиски ремени SOIMISS 100PCS DIY обувки со легура во форма на starвезда во облик на соодветна шила за шиење за шиење куче

Декорација на облекаstarвездените занитки и базата се изработени од легура, и, не'рѓосувачки и анти Панкс�

DEN 165.28

Welliestr 1 Постави мултифункционален кожен раб на облик на острилка за заострување на строгиот алатка Полски нож за мелење со широк лопата

✔material : Алуминиумска легура, површина оксидиран црн третман ✔ Тежина : 260g / Спецификации : 18,3 см*7,2 см*0,75 с

DEN 3.33

Големи дијамантски сликарство модерни зачини по комплети со број, DIY 5D дијамантски точки со целосна тркалезна вежба крст -бод кристал

【Додадете повеќе забава во животот】 : Сликарството со дијаманти на DIY може да доживее чувство за достиг

DEN 943.84

Stobok втиснување на уредот за запишување хартија за занаетчиски занаети за занаетчиски хартија хартија цветна дупка дупка занаетчиска

Декоративен удар на дупкатаПогоден за правење рака на деца, правење честитки, активност за дизајн на ум�

DEN 1.00

Декорација на домашен дом 1 торбички мозаични плочки парчиња неправилни вазни со слики рамки со цвеќиња од мозаик чипови за украсување

Погодно е за лепење на мозаични плочки на фото рамки, чинии, чаши, цвеќиња, садови за вечера, опрема за пи�

DEN 344.96

Пакет за хартија за модели - Божиќна бонбони за бонбони - Колекцијата за специјализирана хартија за записи за еднострана хартија од 12 x12

За убави креации : Со овој премиум специјализирана хартиена пакет, добивате листови хартија од 16 12 "x12", с

DEN 271.84

Утломарт кожен резба чекан, професионален најлонски кожен трговски центар, чекан од кожа со дрвена рачка, кожни алатки за печат Шие кожа,

【Материјал】 Материјал за глава на чекан : Најлон; Рачка материјал : Дрвена 【Висок квалитет】 Hammer Head на�

DEN 1.00

Didiseaon 3pcs Embosser Детска хартија Панч рачно изработена дупка за дупки DIY рачно изработени занаети за занаети ABS детска хартија

Алатка за удирање на DIY : Одличната изработка на нашиот производ ќе ви донесе добро користејќи искуство �

DEN 2.33

Розово злато Гилтер декоративни комплети за сликање на дијаманти, смешни 5д DIY, целосна вежба дијамантски точки слики дома декор 8 x12

Комплетите за сликање со дијаманти вклучуваат 1 Пенка за вежбање на Фулкром + 1 Диск за вежбање + 1 парче к�

DEN 255.84

DIY дијамантски везови тркалезна дијамантска дневна соба спална соба праска цвет круг целосен дијамантски сликарство крст-бод-полн 70x70 дијамант-

Користете : слики, надворешно пакување : кутија во боја Образец : единечен, материјал : смола Област за за�

DEN 1.67

Ножици за везење од виножито од виножито од Youguom 5in и 4in виножито гроздобер занаетчиски ножици за занаетчиски производи за уметнички дела

5in Гроздобер форма на паун од виножито Малите ножици е лесна за држење, фалсификувани трајни сечила од н�

DEN 348.64