• Обновено
СОРОПАРТС ЗА ЛУГ Ореви M12X1,5 48мм Орев на отворено тркало, седиште за кисела желади, фалсификувани ореви за тркачки заклучувања 20 сет 2 парчиња вкупно 22 парчиња и 1 коп?

СОРОПАРТС ЗА ЛУГ Ореви M12X1,5 48мм Орев на отворено тркало, седиште за кисела желади, фалсификувани ореви за тркачки заклучувања 20 сет 2 парчиња

DEN 606.24

Залиха
Во магацинот.

? M12*1,5 Погоден модел : M12*15 е за Хонда, Тојота, Митсубиши, Мазда, Лексус (освен LX), Акура, Киа, Јагуар, Лотус, Форд [Фокус/ФОКЕКС/МОНДЕО/ЈИБО/ЈИБО/ВИНГ ТИГЕР/КАРИНАЛ ], ГМ Буик [Ангкола/Ангвеј/Јингланг/Јуланг/извонредност/Newregal/плови], [Avion/Cruze/Chuangku/Kopaqi/Corvette/Kovoz/Epic], Cadillac-Ats. ? M12*1,25 Погоден модел : M12*1.25 е компатибилен со Nissan, Subaru, Suzuki, Koleao, Jaguar. За други модели што не се наведени, PLS ги потврдувате спецификациите на LUG NUT пред да ги набавите. ? Должина и материјал : Висината на центниот орев е 1,89 "(48мм) .Сел 50bv30 фалсификуван челик, боја енодизиран за подобрување на јачината и издржливоста.? Бои и перформанси : Оревот е обработен со алуминиум отпорен на киселина, а бојата е навлезе во малата дупка и бојата е директно обоена. Постојат црвена, златна, сина, виолетова, титаниум, виножито, црвена и сина и црна опција. Делот за завртки на навртката е исто така цврсто фиксиран на бојата, а облогата не е Лесно за паѓање, намалување на 'рѓата во долгорочна употреба. Оревот е потрошен, ве молиме затегнете го за 100 километри. Различните серии може да имаат хроматска аберација.? и направете го тоа естетски пријатно, додека обезбедувате безбедно возење во споредба со другите дводелни дизајн.5 Погоден модел : M12*1.5 е за Хонда, Тојота, Митсубиши, Мазда, Лексус (освен LX), Acura, Hyuandai, Kia, Jaguar , Lotus, Ford [Focus/Forex/Mondeo/Yibo/Wing Tiger/Carnival], GM Buick [Angkola/Angkway/Yinglang/Yulang/Excementence/Newregal/Sail], [Avion/Cruze/Chuangku/Kopaqi/Corvette/Kovoz/Kovoz Еп], кадилац-ат. ? M12*1,25 Погоден модел : M12*1.25 е компатибилен со Nissan, Subaru, Suzuki, Koleao, Jaguar. За други модели што не се наведени, PLS ги потврдувате спецификациите на LUG NUT пред да ги набавите. ? Должина и материјал : Висината на центниот орев е 1,89 "(48мм) .Сел 50bv30 фалсификуван челик, боја енодизиран за подобрување на јачината и издржливоста.? Бои и перформанси : Оревот е обработен со алуминиум отпорен на киселина, а бојата е навлезе во малата дупка и бојата е директно обоена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

2023 Систем за набудување на притисокот на гумите за надградба 【Одделен заграда】 Безжичен соларен TPMS монитор за монитор на притисок на гумите

【2023 година Систем за надградба на притисокот на гумите】 Заштита на безбедноста на возењето со најнова�

DEN 3.00

20 парчиња 1,87 Црна 1/2 -20 UNF тркала Ореви одговараат 1989 година во градот Линколн град може да одговара на ОЕМ, купувачот треба да ги разгледа

Вкупна должина : 1,87 " Големина на низата : 1 / 2" 20 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7 / 8

DEN 1.33

Систем за следење на притисокот на гумите EaseSuper, безжични TPM со 6 сензори и повторувач на сигнали, мониторинг во реално време и 7 потсетници

【Мерач на гума во реално време】 EASESUPER безжичен систем за набудување на притисокот на гумите во реално в

DEN 2222.08

КАНДБОЛЕН ЕЛ-50448 АВТОМОТИВНИ ГОЛЕМИ МОНИТЕР Сензор TPMS RESET RELEARN Алатка за активирање компатибилна со возилото на ГМ серии

Инсталирани нови сензори на TPMS, оставајќи воздух или додавање на воздух во гумата не може да го натера с�

DEN 1.33

Систем за следење на притисокот на гумите на Tymate со соларно полнење, M7-3 Pro TPM со 5 режими на аларм, автоматско осветлување

? Повеќе методи за полнење? Системот за набудување на притисокот на гумите на тимат M73 PRO е соларна автома

DEN 0.67

Wykdd TPMS Цигари Полесен од типот на автомобили во гума на гума и систем за следење на температурата со 4 надворешни/внатрешни

Уредите можат директно да бидат вклучени во запалката за цигари со автомобил со USB порта за полнење и 4 с�

DEN 736.00

20 парчиња/поставени тркачки алуминиумски алуминиумски легури навртки навртки за завртки M12x1.5/1.25 должина 40мм за повеќето

Спецификација : M12 X P1 Ова е кратко орев, тоа е 40мм Инсталацијата е едноставна и удобна Совршена замена : О�

DEN 1.00

Комплет за животна животна средина од 4 17inch не'рѓосувачки челик двојно симулатори на тркалото, убав изглед на капакот на

Подготовка на возилото : Симулаторите на тркалото се совршено погодни за 20032019 Dodge RAM 3500, Triple Chrome позлатен

DEN 2.33

Гвадалупе девствени гуми ги опфаќа заштитниците за заштита на сонцето за заштита на сонцето за заштитник на гуми за камиони

Овој гуми го покрива изработено од дишење и издржливо полиестерско влакно, со водоотпорна сончање и ант

DEN 3.33

Tallew гуми вентил матични капачиња за капаци на гума во гума за гума, покриваат флуоресцентни вентили, матични капаци на моторцикли,

Луминисцентен дизајн : Внатрешниот слој на капачето на вентилот е дизајниран со луминисцентен материја

DEN 95.84