• Обновено
DXMRWJ на салфетки прстени од 6, прстен за салфетка за свадба, вечера, банкет, сервис за Божиќ, роденден (боја: А, големина

DXMRWJ на салфетки прстени од 6, прстен за салфетка за свадба, вечера, банкет, сервис за Божиќ, роденден (боја: А, големина

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Прстенот на салфетка е украсен со сјајни ригистони и се нанесе со елегантна форма Тој врши притисок врз практичноста, издржливоста и естетскиот изглед. Користејќи исклучителна изработка, формата е елегантна, убава и практична. Овие држачи за салфетки се погодни за сите видови салфетки : памучни салфетки, полиестерски салфетки, салфетки со цврста боја, проверете салфетки и печатени салфетки. Додадете елеганција на семејството и гостите. Нашите прстени за салфетка се погодни за деловни вечери, обединувања, свадби, забави за добредојде за бебиња, вечери, банкети, годишнини, родендени и други формални и неформални прилики. Карактеристики : прстенот на салфетка е украсен со сјајни rhinestones и се нанесе со елегантна форма. Тој врши притисок врз практичноста, издржливоста и естетскиот изглед. Користејќи исклучително изработка, формата е елегантна, убава и практична. Овие држачи за салфетки се погодни за сите видови салфетки : памучни салфетки, полиестерски салфетки, салфетки со цврста боја, проверете ги салфетки и печатени салфетки. Додадете елеганција на семејството и гостите. Нашите прстени за салфетка се погодни за деловни вечери, обединувања, свадби, забави за добредојде за бебиња, вечери, банкети, годишнини, родендени и други формални и неформални прилики.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ДОИТОЛ Путер Топење Тенџере Керамика Тава За Млеко Путер Потопло Со Рачка Од Дрво Кујна Сад За Готвење Сервирање Сад За Тестенини Тенџере

Изработен од керамички материјал, лесен за чистење и издржлив за употреба Совршена големина за супа, са�

DEN 468.64

Прилагодено чиста винил тавало за заштитник водоотпорен/правоаголник на масло од пластична табела за табела за листови

Винил Прилагодување : Ве молиме, одете во продавницата на Којанг, најдете прашање за Којанг? Кликнете По�

DEN 1084.80

Дезин Електричен топол тенџере, 1,8L нелеплива тава со саут, шпорет за брза тестенини, мини тенџере за бифтек, јајце, пржено ориз, рамен,

Cook & Sauté без шпорет во секое време Покрај функцијата за готвење на традиционалното електрично топло тен

DEN 3.00

Полици за бањи за бања AmabeazwJ Pot и PAN, црна/сребрен простор алуминиум мултифункционален wallид, монтирање куки куки за куќи за складирање

Организирајте полици за да ја поедноставите и организирате вашата кујна, користејќи ги на countertops, плака�

DEN 259.20

Аијаја смешни 70 -ти роденденски подароци за жени, мама, сестра, сопруга, тетка, братучетка, пријател, соработник - 69 плус 1 средно

? Смешни 70 ти роденденски подароци за жени изреката „69 + 1 среден прст“ беше отпечатена од двете страни �

DEN 1.67

Давифина златни салфетки прстени од 6, држачи за салфетка од пчела метални салфетки прстени за свадбени забави Вечера Денот на

♥ 【Рентабилна фабричка цена】 Златните метални прстени од салфетка се продаваат директно по цени на го

DEN 0.33

Организатор на кабинети за држачи на шкаф, висина за пешкири кујна кујна кујна кујна , решетка за сушење за јадење за плочи за бебиња

Материјал : стр Големина : приближно Две куки за виси на вратата или кабинетот, заштеда на простор Кога н�

DEN 113.44

Организатор на табли за табли за табли за табли за табли, држач за држачи за садови за табли за капаци на капакот за кујнски држач за

Екстремно полиран јаглероден челик е мазен за допир, и никогаш не треба да се грижите за повреда на раце�

DEN 1.00

Кригла за кафе, потопло, потопло за кафе за канцеларија со биро со поставки од 3 телевизии, автоматско исклучување, прекинувач за допир,

[Грејач за чаши за паметни кафе] : Затоплувачот на чашата има 3 температурни поставки, што е погодно за ва�

DEN 1.67

Држач за крпи за хартија од кујнски хартии под кабинетот, монтиран магнетско ткиво, држач за ладилница за бања за туширање

Направено од железен материјал, супер силен и издржлив Антикавга, антикорозија, антидеформација, напра�

DEN 1632.00

Office чајник чајник 200 мл рачно изработени виолетови глинени чајници цвеќиња и птици xishi чај саксија Зиша чај сет чајници

Минималистички и безвременски, ова чајник има елегантен изглед за совршено да го придружува секој диза�

DEN 4077.92

Blmiede Desktop Вертикална тенџере капаче за покривање пластични мулти функционални кујнски материјали решетката лажица шпатула за

Организирајте го вашиот живот : Ефикасен мал помошник во кујната, одморот за лажица за шпорет може да ги

DEN 0.33

Nbeads 5,46 јарди кујнски фолија налепници, златно масло доказ за водоотпорна кујна налепница само лепила кујна налепница налепница отпорна

Доказ за вода и масло изработено од висококвалитетна ПВЦ и алуминиумска фолија, има добри перформанси �

DEN 153.44

Единствена мама подарок кригла со име Кристи Куп Кристи подароци Забава Новина Купот Дипломирање Универзитет колеџ подарок за него нејзините

Високо сјајно завршување 11oz Акцент керамички кафе кригла Дијаметар од 3,75 инчи Слика отпечатена од обет�

DEN 255.84

Чај од пурпурен сад со песок постави голем капацитет cinnabar чајник единечен тенџере кунг фу чај сет чај сет кујнски ресторан бар дома градинарство

Со нетрпение очекуваме да ја набавите, дајте ви совршено искуство Совршено пакување, совршена логистик�

DEN 262.40

Под кабинетот за лебдечки рак на матични софтвер, ретро метални очила за вино за складирање на полици за складирање на кујнски држач за

Лесен за инсталирање : Хардверот за инсталација доаѓа без потреба од вежбање однапред и потребни се сам�

DEN 2559.84

Lorvies за еднократна употреба на намирници срца на ленти што може да се преклопуваат големи канти за складирање корпи за торбичка

Оксфордска крпа Најлонска обвивка Нема затворање на затворање Материјал за миење Големина 22,0 x 12,6 x 11.4 в

DEN 1.67

Амбесон, ретро торба за купување, слабо шема со портокалови и зелени кругови во дијагонална насока, еко-пријателска торба за еднократна

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

DEN 921.60