• Обновено
Елко осветлување EL2993BZW 4 ”квадратен трим со фенолен буфл - EL2993

Елко осветлување EL2993BZW 4 ”квадратен трим со фенолен буфл - EL2993

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Светилка : 40 W A19 40 W R16 50 W PAR20 R20 Направено во Кина. Димензии на пакетот : 1" L x 1 "W x 1" H. LAMP : 40 W A19 40 W R16 50 W PAR20 R20. Направено во Кина. Димензии на пакетот : 1" L x 1 "W x 1" H. LAMP : 40 W A19 40 W R16 50 W PAR20 R20.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Оклак Ултра-тенки 9W сребрени интегриран ултра тенок светла со ниска потрошувачка на енергија Ултра светло светло светлосно светло анти-сјај

Широк спектар на апликации, светлината може да задоволи разни потреби на спални соби, дневни простории,

DEN 2.67

Оклак Ултра-тенки тркалезни вдлабнатини тавани рамни ламби анти-сјајни LED интегрирана решетка за светло-светло алуминиумска облека

Широк спектар на апликации, светлината може да задоволи разни потреби на спални соби, дневни простории,

DEN 648.80

Оклак Ултра-тенок анти-сјај LED вдлабнат вдлабнат светло од 38 ° зрак Агол СОБ ЛЕД ЛЕРДЕН АГЕЛАТИВЕН АНГЕЛ 120LM/W Висока светлечка

Широк спектар на апликации, светлината може да задоволи разни потреби на спални соби, дневни простории,

DEN 0.67

Ensenior стакло 5CCT 13 инчи, светло за бања, тавани за монтирање 12 пакувања LED конзерви светла за повторно вдлабнато осветлување, 5/6 инчи

? ? 【Замрзнати стаклени сенка】 Атрактивната замрзната стаклена сенка обезбедува мек ефект на осветлув�

DEN 168.00

Италус 6 инчен ултра -тенко LED сијалица - бела тенок панел фигура - вдлабнато поле за светло спојување - 2700K -5000K Temp Color Selectable,

LED тенок панел затемнета влажна локација LED тенок панел затемнета влажна локација Квалитетно, квалитет

DEN 224.00

ASD 4 инчи LED вдлабнатина светлина 9W 630 LM затемнување 3000K/4000K/5000K Температура на бојата прилагодлива на LED LED LED вдлабнатина IC

Дизајн LED квадратна светлина обезбедува мазни можности за затемнување кои се движат од 100% до 10% со совре�

DEN 1.33

Usmjqvz бел алуминиум LED може да светне 7W, 10W, 12W LED вдлабнато осветлување дневна соба за дневна соба Површината за монтирање на таванот

【Материјал】 Наклонетото светло тело е изработено од алуминиум, што може ефикасно да ја расипе топлина�

DEN 2.33

Halo 4 инчи боја и поволно бело вдлабнато LED може да светне-Smart Wi-Fi Wiz Pro таванот и тушот за ретрофонски светла 65W еквивалентно

Повисок квалитет со Halo : Halosmart WiFi LED светлосниот светло е вдлабнато LEDретрофиткабел за паметно осветлува�

DEN 1.67

Bazz SLMR4TNWFW Тенок расположение паметен дом Wi-Fi RGB LED вдлабнатиот комплет за осветлување, затемнет, енергетска starвезда, прилагодлива,

Бесплатна апликација за Bazz : Контролирано со бесплатната апликација Bazz Smart Home достапна во App Store или Google Pl

DEN 3.00

Yxbhlcy 9 пакуваат модерни тркалезни рефлектори на светлосни светла, 3W, 5W, 7W, 10W месинг LED вдлабнати светлосни тела тавани CRI 90+ 4000K

Едноставно и стилски : бакарна ламба за ламба со природна боја, совпаѓање на златна четкана боја, лесна л

DEN 928.00