• Обновено
Дискови за размавта на цирконија Амоло 4 1/2 инчи, 16 парчиња 40 60 80 120 Агол на мелница за мелење на мелница, абразивни дискови за мелење на метали/дрво за мелење метал/др?

Дискови за размавта на цирконија Амоло 4 1/2 инчи, 16 парчиња 40 60 80 120 Агол на мелница за мелење на мелница, абразивни дискови

DEN 383.84

Залиха
Во магацинот.

Бидете компатибилни со меленици за агол до 18,000 вртежи во минута (наспроти просечно само 13,000 максимум вртежи во минута) Префект за мелење, отстранување на залихи, наклон, мешање на заварување, дебагирање, отстранување на 'рѓа, мешање, чистење и завршување. Нанесена на 'рѓа, боја, не'рѓосувачки челик, не-ферозен, дрво и пластика. 【Еден пакет вклучуваат сите】 16 -те парчиња дискови вклучуваат : 8 парчиња x 40 решетки, 4 парчиња x 60 решетки, 2 парчиња x 80 решетки и 2 парчиња x 120 решетки. 4 1/2 инчен дијаметар, 7/8 инчен арбор, тип 29. Максимална брзина од 18,000 вртежи во минута (> 13,000 максимум вртежи во минута) се вклопуваат за повеќето 4 1/2 инчи меленици : Dewalt DCG414 B, DWE402, Makita 9557 PBX1, Bosch 1375a, итн. 【Цирконија : Супер трајност】 Цирконија е потешка со подолг живот од алуминиум. Нашиот диск за мелење на мелница за индустриски квалитетен агол е неверојатна абење, брзо полирање. Погодно за професионални работници за долгорочна употреба, изградено за поцврсто и економично тркало за мелење. 【T29 Flap Disc со плоча за поддршка на фиберглас】 Конусна форма на типот 29 се карактеризира со 15 ° до 25 ° : поголем контакт со површината и поефикасно мелење. Плочата за поддршка на фиберглас ефикасно ги апсорбира вибрациите со малку дамки за време на употребата. 【Висока густина и широка примена】 погодни за метали, дрво, 'рѓа, боја, не'рѓосувачки челик и пластика. Не за бетон или камен. Може да се користи за мелење, дебагирање, отстранување на 'рѓа, чистење и завршување на контурирани и рамни површини 【Совети - Нема потреба да се притискате премногу напорно, ќе работи многу подобро и полесно. 【90 дена гаранција】 Ако не сте целосно задоволни од која било причина, ве молиме контактирајте не за 100% наплата или замена. 【Еден пакет вклучуваат сите】 16 -те парчиња дискови вклучуваат : 8 парчиња x 40 решетки, 4 парчиња x 60 решетки, 2 парчиња x 80 решетки и 2 парчиња x 120 решетки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

СИСУ Оди Минималистички Спортски Чувар На Устата За Кошарка, Фудбал, Бејзбол, Прилагодено Одговара За Млади/Возрасни, Снежана

Ултралесен, есенцијален заштитник за уста нуди заштита дури и кога тоа не е потребно, за спортови како к�

DEN 159.84

Вратоврска Тото Стоковна Куќа Решетка За Облека Кука Спална Соба Дома 10 ПАРЧИЊА Метална Закачалка За Крпи Уред Организатор Алатки Држач

Дизајнот на тркалезна закачалка е креативен и шик Не е лесно да се скрши и е многу практично Висечки шал�

DEN 1048.00

Марк 28880-Quik stik + мрсна површина цврста боја маркер за обележување на мрсна, влажна, суво, мазни и груби површини, копче за пресврт,

Формула за боја на индустриска класа за исклучителни перформанси на мрсни и влажни површини Исто така, �

DEN 3.00

Плаканица за сите плакари за плакари за плакари 10 парчиња/постави облека за закачалки пластични закачалки за закачалки

Нема повеќе неуредна облека во вашиот плакар! Може да ви помогне да го зголемите вашиот простор за плака

DEN 160.00

Ретро Старомоден Телефон Ретро Ротирачки Телефон Телефон Фиксна Биро Телефон, Кабел Телефон За Дома И Декор,Црвено-Кафеава Најдобар

Одличен Подарок За Секоја Пригода : симпатичен,креативен производ за вашите пријатели, брачен другар,са

DEN 835.20

ЗЛКСДП Козметичка Кутија За Складирање Акрилна Десктоп Маса За Облекување Кармин Производи За Нега На Кожата Преградена Решетка За

Отстранлив за лесно чистење Може да се чува, нега на кожата + шминка за убавина за завршување на дневната

DEN 2.00

Најдобри адаптер за AC/DC за DIMO 93085 етикетиран писател близнак турбо термички производител на термички етикети за напојување кабел

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.00

Донти-Тони Премиум Креветчето Играчка За Бебе Новороденче Автомобил Седиште, Кревет, Шетач, Велигден Бебе Подарок Виси Кадифен Штракаат Играчка

фланелен, плажа ? Симпатична : овие новороденчиња играчки виси функција симпатична цртан филм шумски ли�

DEN 537.60

Возач На Воздух F504 Професионален Фен За Оштетување На Вода За Теписи, Ѕидови, Подови, 1,9 Засилувач Заштедува Енергија, 1-Брзина,

РАЗНОВРСНА МОЌНОСТ ЗА СУШЕЊЕ НА ИЗВЕДУВАЧОТ ОД 4 ПОЗИЦИИ ЗА поплави и протекување, за сушење теписи, под�

DEN 5951.20

Поставете основен штанд, LED светлосна основа, преносна бела светлина за кристални статуи накит уметнички стакло кристални топки

Направено од високо квалитетен материјал со одлична изработка, што е исто така добра декорација за ваша

DEN 109.28

Алаза Мали Маргаритки Цвет Цветни Розова Бенто Ручек Кутија Бпа-Слободен Истекување-Доказ Ручек Контејнери со / вилушка &засилувач; Лажица,

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон БпаБесплатно (посигурен

DEN 463.84

Жолти Весели Пајчиња-01 Капаци За Ремени За Автомобилски Седишта за Бебиња 2 ПАРЧИЊА Ремени за Седишта за Автомобили Влошки За Перничиња За Рамо

●Супер Мек Материјал Е Направен Со супер мек фланелен материјал на печатената површина и меѓуслој на п�

DEN 2.00

Осветлени Шминка Огледало, 8 Полнење Двострани Лупа Огледало со 3 Бои, 1x/10x 360° Ротација Екран На Допир Суета Огледало, Осветленост Прилагодливи

€10x Зголемување На Двојната Страна Висока Дефиниција x 1x / 10x зголемување, класичен двостран дизајн го пр

DEN 0.67

5мм 300 Степени Отпорност На Висока Температура Машина За Леплива Лента Тефлонска Лента Лента За Запечатување Водоводна Лента Лента Отпорна

Тефлонската лента има функција за запечатување за да спречи истекување на вода или гас Тефлонската лен�

DEN 2.33

Крпи За ладење За Вратот И Лицето [ Дизајнирани Во Јапонија ] 4 Парчиња Поставуваат Кул Крпа За Спортисти, Јога, Тенис, Спорт И Топло

[ Инстант Ефект На ЛадењеЕднократно ] за да добиете ефект на ладење, само натопете во вода, исцедете, прот

DEN 1.67

Кутиз Тавански Вентилатори Со Светилки, Кристален Тавански Вентилатор Светло Модерно Таванско Светло Далечински Управувач Сечила

Класично и Удобно Искуство За ЖивеењеОвој Тавански Вентилатор Ги Комбинира Предностите на Таванските �

DEN 2.67

Ламба за лента за стегање со рака за рака за домашна канцеларија за работа архитект - 10W LED светло, очите, ладно/топло прилагодливо

Глава на алуминиумски светлосни панели за брза дисипација на топлина, издржлива за употреба; Врвна врт�

DEN 1.33

Вимин 5 Порт Гигабитен Етернет Прекинувач Неуправуван, Мрежен Етернет Сплитер, Десктоп Или Ѕиден Држач, Без Вентилатор,Приклучок

5Порт Гигабитен Прекинувач, обезбедувајќи сигурна 10 / 100 / 1000 mbps автоматско сензори за поврзување на пове�

DEN 0.33

Техничка Прецизност Замена ЗА ФОРД Ф-СЕРИЈА СУПЕР ДОЛЖНОСТ ГОДИНА 2010 РЕГИСТАРСКА ТАБЛИЧКА СВЕТЛО ЗЕЛЕНА ЛЕР ЗАМЕНА ЛЕР

Замена ЗА ФОРД ФСЕРИЈА СУПЕР ДОЛЖНОСТ ГОДИНА 2010 РЕГИСТАРСКА ТАБЛИЧКА СВЕТЛО ЗЕЛЕНА ЛЕР ЗАМЕНА ЛЕР Един�

DEN 1.33

Амбесон Мачка Ткаенина Торбичка Во собата на 2, Миленичиња Маче Портрети Графички Писе Се Соочува Животински Цртан Филм Смешни Мустаќи

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти Изработе

DEN 287.84

Алфарекс Злато Муниција Панорамски H7 LED светилки, Халоген Замена Конверзија Комплет, 5000LM, 5500k Бело, Приклучок&засилувач;

За H7 ПРЕДВОДЕНИ фарови, лесна инсталација, не се потребни дополнителни адаптери Генерирајте излез на св

DEN 0.33

Афирган етнички V врат кошули за кратки ракави за мажи смешни графички печатени блузи 2023 лето хипстер опуштено вклопување на врвот

Менс смешни графички печатени кошули Африкански етнички vneck кратки ракави блузи летни обични трендовск

DEN 223.84

Божиќен музички снежен свет, смола од 100мм смола Дедо Мраз Снег глобус со менување на LED светла и автоматски снегулки за украси за дома

♬ Големина и материјал : фигурата на Дедо Мраз во осветлениот снежен глобус е рачно врежана од нашите пр

DEN 3.33

Гроздобер Цвеќиња Маска За Спиење За Жени Мажи Мазна Удобна Маска За Очи За Блокирање На Светлината Ноќно Врзани Очи Со Прилагодлив

Премиум Материјал оваа обвивка за сенка за очи изработена од Полиестер, Мека и дише, удобна за носење, п�

DEN 3.33