• Обновено
Таблети бисакодил 5 мг 1000

Таблети бисакодил 5 мг 1000

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Bisacodyl 5mg EC таблетите се стимулативен лаксатив дизајниран за да помогне во олеснување на повремената запек и неправилност Направено со 5 мг бисакодил, оваа лаксативна таблета е ентерична обложена и лесна за голтање. 1000 ентерични обложени таблети по шише.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Долунто вежба битови од 4мм до 12мм 20мм 32мм челик челик челик чекори бит алатки поставени хексадецимални облоги обложени метални дупки

Хекс Шанк спречува лизгање кога е во Чак Површински третман : позлата со титаниум Идеално за употреба за

DEN 640.00

LHA вентилатори Интелигентен далечински управувач со лисја на лисја Дома вертикално тресење на главата на главата на главата на главата

Соодветниот вентилатор може да ви помогне да се оладите и да го подобрите протокот на воздух во вашата с

DEN 3.33

Fette Filter-Филтер за замена на прочистувачот на воздухот компатибилен со Levoit Vista 200 Прочистувач на воздухот 3-во-1 најлон пред-филтер,

Филтер за замена на прочистувачот на воздухот компатибилен со Levoit Vista 200 прочистувач на воздухот 3во1 нај

DEN 0.33

Womenените култури џемпери екипаж со долги џемпери на ракав за ракави, цврсти случајни кабел плетени пуловер половикот на врвовите на скокачот

Queensенски џемпери за волна? Заштедете 50% на 1 од секои 5 Stor Wide? Заштедете 10% на 1 од секои 2 Stor Wide? Заштедете 8% �

DEN 2.33

Womenените лето есен графички цветни маички 2023 кратки ракави памучни екипи на екипажот на вратот на вратот на вратот на маицата за

Цветен графички блуза кошула за девојчиња зделки од денот Кошула со кратки ракави со екипаж на вратот...

DEN 1494.40

Workluurop сет од 2 ламби за контрола на допир за дневна соба во спална соба, модерна црна/бела керамичка маса за керамичка маса со USB пристаништа,

【Современа исклучителна керамичка занаетчиска табела за ламба】 Работа на модерна куќа на фарма куќа к

DEN 1515.04

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I компресија долга пролетна притисок пролет Враќање на пролетта на пролетниот

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Гол�

DEN 2.00

Oplxuo жени обични шорцеви еластични влечење на половината влечење на шорцеви летни цврсти бои удобни тренинзи панталони со џебови

95% полиестер, 5% спандекс Каки шорцеви жени увезени ✿✿ Со големина : Ве молиме изберете ја големината спо

DEN 2.00

2 -инчен етикета печатач B21 со лента, безжичен производител на преносни налепници за Bluetooth, термички печатач за мал бизнис, компатибилен

Директно термичко печатење, не се потребни мастило или тонер и панделки Само црна боја на печатач...

DEN 0.67

Задебелен уметнички палто за задебелување на жените, топло трендовски зимско руно, наредени дуксери за дуксери за облека, со

100% полиестер Погледнете ја табелата со големина и изберете една големина пред да купите Затворање на да

DEN 2.67

Додатоци на yshenghu аниме косплеј костумски приврзоци за приврзоци од 40см метал ѓердан модел на клучеви за клучеви yShenghu-2758

100% сосема нови производи, абење на живот и додатоци за топка за фустани со карактер се добар избор Ако на

DEN 0.67

Wxxgy ѓубре контејнер ѓубре може отпадоци за отпадоци корпа за отпадоци за домашна канцеларија кујна бања за отпадоци/сина/обичен стил

Стилски и практичен, дизајниран да одговара на скоро секој дом или канцеларија Мултифункционално и пра�

DEN 499.20

Конзерви за отпадоци од Аимаја, десктоп ѓубре може мини канцелариски хартија корпа за спална соба за дневна соба креативна мала

☑ мазната површина гарантира дека можете лесно да ја исчистите Прашината може брзо да се отстрани со на

DEN 1433.60

Linjinx Големите девојки Crisscross задниот резервоарот на врвните деца се потсмеваат на вратот спортски леотарски гимнастички јога танцувачки

Полиестер, спандекс Резервоарите се изработени од полиестер и спандекс материјал, миење на рацете Табе�

DEN 127.84

Sewiroro 4 парчиња чиста стаклена клош Глобус дисплеј купола со плута база стакло растение Терариум зачуван цвет купола покритие

Чиста стаклена клош Глобус приказ Купола Ставете ги производите на кое било место што сакате да ги укра�

DEN 338.40