• Обновено
Држач за држачи за пешкир за бања wxxgy столбови за метални метални пешкири со држач за полици за полици за полици за тесни места/бело/60 x 23 x 100см

Држач за држачи за пешкир за бања wxxgy столбови за метални метални пешкири со држач за полици за полици за полици за тесни места/бело/60

DEN 4628.80

Залиха
Во магацинот.

Бесплатната стока за решетки за стопирање на пешкир има 2 метални шипки на 2 нивоа, кои се движат од високата шипка зад назад кон долната лента во предниот дел Оваа решетка за пешкири е направена од градежништво со тешки метали, а структурата е доволно за да се одржи најважните работи за бања и други предмети. Долната полица со дизајн на отворена решетка овозможува циркулација на воздухот кога овошје и зеленчук од чевли во вашата кујна или оставата, чајната кујна; Совршено во просторијата за перење или комунални услуги за држење детергенти и материјали за чистење. Стабилниот држач за пешкири е особено обложен обложен финиш за заштита од вода, 'рѓа или корозија и олеснување на чистењето. 4-тата силиконска подлога против лизгање се осигура дека оваа решетка за пешкири стои добро и го спречува подот да не гребе и прави непријатни звуци. Бесплатната стока за решетки за стопирање на пешкир има 2 метални шипки на 2 нивоа, кои се движат од високата шипка зад назад кон долната лента во предниот дел. Оваа решетка за пешкири е направена од градежништво со тешки метали, а структурата е доволно за да се одржи најважните работи за бања и други предмети. Долната полица со дизајн на отворена решетка овозможува циркулација на воздухот кога овошје и зеленчук од чевли во вашата кујна или оставата, чајната кујна; Совршено во просторијата за перење или комунални услуги за држење детергенти и материјали за чистење.

Основни карактеристики

Material:
Iron
Surface:
High Temperature
Color:
Black,White,Gold
Product Size:
60X23X100Cm/23.6X9.1X39.4Inch
70X23X100Cm/27.6X9.1X39.4Inch:
Package Included:
1Xtowel Rack with Shelf
100% Satisfaction Guarantee:
We Stand behind Quality of All of Our Products.If You Have Ang Question Please Feel Free to Contact Us.

Најдобри понуди

Четка За Тоалет За Бања Четки За Тоалет за Бања Со Држач За Керамика Креативен Слон Четка За Тоалет Со Меки Влакна Четка За Бања

Одржувајќи Го Чист : кога "нештата" ќе се залепат за тоалетот, потребна ви е добра силна четка за чистење �

DEN 0.67

Алаза 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот Акварел Кактус Цвет Кактус Бања Организатор Канистри За Памучни Топчиња/Брисеви/Влошки/Конец, Пластични

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

DEN 175.84

Полици за туш за туширање во црна правоаголник, алуминиумски полици со две куки, монтирани 1/2/3 Ниво за складирање на туш, решетка

Rustproof : Алуминиумска легура конструкција на хромирана завршница Направено од цврст издржлив алуминиум,

DEN 2.67

кутија за ткиво Мултифункционална Шрајбтиш Лагерунг Кутија Фернбедиенунг Есенски Козметички Организатор Халтер Сауг Папие Кутија

Капак На Кутијата за ткиво : Изработен од висококвалитетна пластика, мекиот материјал не е лесен за оште

DEN 787.20

Кабилок 4 парчиња Одвод На Силиконски Послужавник Суета За Шминка Палети За Шминка За Маса Мултифункционална Кутија За Складирање Ткива

Послужавник за козметика : Силиконски послужавник за накит, шишиња со парфеми, четки за коса, козметика,

DEN 2.67

ДВТЕЛ Перфорацијата без кујнски триаголник за складирање на кујната за складирање на бања за складирање на wallидови за складирање wallид

[Погодно за кујна и бања] Нашата решетка за складирање на аголот е многу погоден за бања и кујна Може да с

DEN 0.67

Зераоке Туш Завеси За Бања, Зимски Ски Лифт Туш Завеса со 12 Куки, Фарма Куќа Водоотпорна Ткаенина Туш Завеси Во Собата За Бања

Пакетот Вклучува : 1 Завеса За Туширање (Големина : 72х72 Инчи) И 12 Железни Куки, Со 11 Дупки од Нерѓосувачки Ч

DEN 0.33

Купот Рабилео 10.5oz, нераскинливи чаши за пиење за еднократно пиење сет од 2 бои, пластична чаша за четки за заби Тумблер 300 мл,

? Лесно е да се соберат, погодни за деца и возрасни ? ? ? ? Може да има 10 унци (300 мл) од вашиот омилен пијалок..

DEN 3.00

Пацифик Блу Ултра Ѕиден Рачен Диспензер За Сапун За Пенење сапун и Средство ЗА Дезинфекција На Раце ОД ГП ПРО, Црна, 53057, 11.5

РАЗНОВИДНИОТ ДИСПЕНЗЕР ЗА САПУН МОНТИРАН НА ЅИД работи со Пацифички Син Ултра сапун за раце и средство �

DEN 1416.00

Бенту Гнездо Декоративни Светло Зелена Лента За Гардероба Блузи Организатор, Мали Шестоаголни Бетонски Суета Лента За Бања Контра

Природен Материјал : материјалите се мешаат со бетон и градежен отпад (1050%), без додавање на нееколошки в�

DEN 3.00

Алаза 2 пакет QTIP носител на држачи Божиќна честитка Убави Снежни организатори за бања Канистри за памучни топки/брисеви/влошки/конец, пластични

Пластика Дебела мазна пластика : Симпатичните тегли и капаците се изработени од густа пластика со мазен

DEN 371.20

Цреши Тоалет Четка Држач Сад Сет Рачка Тоалет Сад Почиста Четка База Сет Тоалет Клипот Бања Чистење Алатка За Чистење База За Организација

Цреша Тоалет Четка Тоалет Клипот База Во Собата За Чистење Дома Бања И Чување Тоалет Четка Со Носителот

DEN 1.67

парамус турски Крпи за Капење на плажа Пештемално Ќебе, Високо Апсорбирачко Брзо И Лесно Сушење, Меко За Туширање, Амам, Спа Центар,

Со димензии 37 х 70 инчи, Оваа Унисекс турска памучна крпа за плажа е совршен избор за да останете суви на п

DEN 846.24

КРОДИ Грабне Барови За Бања, Безбедност Грабне Бар За Бања, Полиран Нанесуваат Бронза Парапет, Туш Ѕид Пешкир Решетката, Тоалет Стари

Предности : Ние Го Користиме Месингот За Да Се Осигураме Дека Нашите Производи се Водоотпорни и Отпорни

DEN 1.00

TFIIEXFL држач за четки за заби Адсорпција Тип на превртена паста за заби диспензерот за козметичко складирање на козметичко

Тежина : околу 0,24 кг Материјал : ПП+апс Тип на суспензија : Вграден Боја : сина, сива, розова Спецификации :

DEN 1592.80

Депила полица за бања, монтиран корпа за туширање, сапун за сапун, држач за држач за шампон, бања кујна за складирање на кујна полици

[Организатор на корпа за туширање за брза мозоци] Полиците за складирање на wallидови со дизајн на отворен

DEN 2.00

Сапун за сапун за сапун пумпа за диспензери за сапун симпатична цртана таванска диспензерка жаба малку жолта патка свиња додатоци за бања

Тоа е елегантно и изгледа одлично ◆ Лесно вчитување, диспензерот за сапун со брзо пополнување во елеган

DEN 2.33

СУПЕРИОРЕН Нула Пресврт Комплет Памучни Крпи - Комплет Од 6 Парчиња, Дополнителни Меки Крпи За Капење, Крпи За Лице И Крпи

Памук 100% ДОЛГ ГЛАВЕН ПАМУК : Изработени од чист долг главен памук, овие крпи за капење се луксузно меки б�

DEN 657.28

Алаза 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот Џуџиња Во Месечината Бања Организатор Канистри За Памучни Топчиња/Брисеви/Влошки/Конец, Пластични Аптекарски

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

DEN 1073.60

Држач За Шминка За Фен за Коса во бања, Држач За Складирање На Суета, Интегрирана Полица Поставена На Голем Простор, Со Куки За Фиоки

ЛЕПИЛО : држачот за тоалети за бања е монтиран на ѕид со соодветна налепница за грб, за што не е потребно �

DEN 977.60

Ноктите Слободен Нерѓосувачки Челик, Ѕид Монтирани Тоалет Четка Држач Додатоци Wc Рачка Тоалет Четка Во Собата Дома Хотел Бања Чистење Алатка

Благи влакна, лесно ја отстранува нечистотијата, но нема да ја изгребе глазурата на блиската столица До�

DEN 207.68

Држачи за тенџере со лалиња од ветерница За Кујнски Тривети За Топли Јадења 2 Парчиња Душеци Отпорни На Топлина Памучни Јажиња Тркалезни

●Големина и Материјал●нишката ткаена тенџере е вклучува две големини : 18см (7,09 инчи)*0,7 см(0,27 инчи), 24см(9,

DEN 0.33

Четка За тоалет Со Држач Пластична Четка За Тоалет И Држач За Бања Тоалетна Чинија Четка Со Основен Сет Четка За Чистење Кафеава Беж

Тоалетни Четки И Држачи Оваа четка и држач за тоалет не само што ја одржуваат вашата бања чиста и уредна

DEN 616.00

Фарма Аптека Тегли, Памучни Влошки &засилувач; Држач За Конец Со Капаци, Смешни Памучни Кругови Тегли, Конец Изберете Канистри

СИМПАТИЧНА ИЗРЕКА ОВИЕ БРИШЕЊЕ НАДВОР & ТЕГЛИТЕ за ЧИСТЕЊЕ ПУКНАТИНИ се урнебесен подарок за секоја п�

DEN 271.84

Мултифункционална Класификација На Фиоки Кутија За Складирање На Вкрстена Уста Кеса За Отпадоци Контејнер За Ткиво Кутија За Складирање За

Кутијата за складирање на фиоки е изработена од висококвалитетен пп материјал кој е мек и недеформиран

DEN 213.76