• Обновено
Детектор на CO2 WiFi Интелигентен 3 во 1 детектор на јаглерод диоксид точен сензор за влажност на мониторот за квалитет на воздухот на воздухот

Детектор на CO2 WiFi Интелигентен 3 во 1 детектор на јаглерод диоксид точен сензор за влажност на мониторот за квалитет на воздухот

DEN 1323.20

Залиха
Во магацинот.

【Сензор за јаглерод диоксид】 1 Точност на сензорот : Мерачите на дигитален јаглерод диоксид на сензорите треба да обезбедат точни читања за мерење на концентрациите на јаглерод диоксид во тековната околина. Затоа, точноста на сензорот е клучна. 【Сензор за јаглерод диоксид】 2. Брзина на одговор : Брзината на одговор на дигиталниот инструмент на сензорот за дигитален јаглерод диоксид треба да биде брза, способна брзо да ги открие и да одговори на промените во концентрацијата на јаглерод диоксид во околината. 【Сензор за јаглерод диоксид】 3. Стабилност : Инструментите за дигитален јаглерод диоксид на сензорите треба да имаат долгорочни перформанси на стабилноста, способни да одржуваат точно читање и точност, без оглед на времето и околината. 【Сензор за јаглерод диоксид】 4. Леснотија на инсталација и употреба : Мерачите на сензори за дигитален јаглерод диоксид треба да бидат лесни за инсталирање и употреба, така што операторите можат брзо да ги совладаат и да ги користат. 【Сензор за јаглерод диоксид】 5. Економија : Цената на мерачите на сензори за дигитален јаглерод диоксид треба да биде умерена за да се осигури дека корисниците не преовладуваат на опрема и да влијаат на другите инвестициски планови. Во исто време, услужниот живот и трошоците за одржување на сензорот треба да бидат разумни. Детектор на CO2 Wi Fi Intelligent 3 во 1 детектор на јаглерод диоксид Точен монитор за квалитет на воздухот Монитор на температурата на влажноста Сензор на влажноста Опис се заснова на стилот на функции на Wi Fi, PLS избираат точна опција според вашата потреба МУЛТИФУНЦИЈАЛНА јаглерод диоксид Тестер. Внатрешна и надворешна влажност и температура. Опсег на откривање на CO2 : 400-5000ppm. Опсег за откривање на температурата : 0-50. Опсег за откривање на влажност : 0-99%RH.Intellegent Wi Fi врска.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ОРДРО 4К Видео Камера Камера 1080п 60ФПС 48МП Влог Вифи Видео Камера, 16х Дигитален Зум 3.0 ИПС 4к Ноќно Гледање Камера За Лов На Духови

Qultra HD 4k Camcorder Ја користи најновата надградена cmos сензор за слика за поддршка до Ultra HD 4k / 24fps (3840*2160) резолуц

DEN 0.33

Панталони за панталони за заштеда на простор за заштеда на простор - надградба на решетката за закачалки со фармерки со пена со леќички

Надградба на отворен дизајн : Нашите закачалки за заштеда на простор за заштеда на простор се дизајнира�

DEN 1.00

Solwda 5PCS чистење подлога, влошки за чистење тешки со тешка технологија со антигрирана технологија, чистач на зелено јадење за домаќинство за

Новина повеќе намена за вртење кука Направени во САД или увезени ღ◕‿◕ღ Цврсти абразивни влошки за чи�

DEN 271.84

Панталони закачалки со повеќе слојни фармерки со фармерки со панталони од панталони од не'рѓосувачки челик за спасувач на просторот за

Секако, високо квалитетна закачалка изработена од не'рѓосувачки челик што ги прави панталоните закача�

DEN 271.84

ТОРБА ЗА ШМИНКА ТИМАЈЛОР, Торба За Тоалет За Жени, Патни Торби За Тоалети За Девојчиња, Организатор На Тоалет За Патувања, МТВ11

●ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ●оваа професионална торба за шминка (Големина 9, 8х7х5, 9 инчи) е доволна за складирање на

DEN 319.84

LXX возила за рециклирање, кабинет за стилизирање на берберница за убавина, салон за фризерски колички со фиоки, количка за спа -алатки

▷ ▷ ▶ ● ▶ фиоки за слајдови : има фиока на дното на горниот слој, што може да се користи за поставување н

DEN 2.67

20 пакети дрвени закачалки одговараат на закачалки Премиум дрво завршено сервисирање на облека за облека за облека, закачалки за облека,

Оваа ставка е добро изработена од врвен материјал за трајна и практична употреба Отворете го вашиот лук

DEN 0.67

ULBTER Заштитник На Екранот За Никон D7200 D7100 +Врвен Заштитник [2+2пак], 0,3 mm 9H Цврстина Калено Стакло Покритие Анти-Гребење Анти-Отпечаток

Top 2 Парчиња Топ+2 парчиња ЛцдЗаштитник на Екранот совршено одговара За Камерата Никон Д7200 Д7100 Не За Д7500 �

DEN 143.84

ДЕПИЛА Кутија За Памук Козметика Шминка Рампа Со Капак Акрилен Организатор Контејнер Бања Јасни Тегли За Складирање-Б Памучни Чепкалки За

Кутија За Памук : Висока транспарентност и мазност, прекрасен изглед со практичен дизајн, лесно се земаа

DEN 355.04

Героткр Организатор На Електроника, Технолошки Организатор, Случај За Патување Со Електронски Организатор, Организатор На Полнач За Патувања,

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

DEN 980.80

Безбедносен елек Paisigigy 2 за возрасни/млади, рефлексивен елек со висока видливост за трчање велосипедизам во текот на ноќта BX001

Унисекс Висока видливост Дневна употреба : костум за надворешни спортови како велосипедизам, џогирање,

DEN 0.33

н/А Облекување Маса Спална Соба Декор Нордиските Дома Декор Накит Обетки Ѓердан Кутија За Складирање Школка Кутија За Складирање Сарафани

Нека животот биде онаков каков што ви се допаѓа Во мал простор, креативноста е полна со топлина, удобнос�

DEN 238.40

иневгого Африканка Со Шише Со Вода Мала Кутија За Накит Стп Кожен Организатор На Накит Организатор За Патување Ѓердан Прстен За Складирање

●Премиум Материјал● складирањето накит е изработено од микрофибер стп кожа + облога од руно Мулти моде

DEN 255.84

Чанта за шминка со униси, Шарена Торба За Козметика Со Бранови Виножито Пренослива Торба За Патнички Воз Организатор На Куќишта

Лесен Капацитет : Патничката Тоалетна Торба има големина 65 см, со затворен патент, има многу области за с

DEN 191.84

Цветна Вазна За Декор Бела Керамичка Вазна За Лице За Цвеќиња, Главна Вазна, Женска Форма Вазни За Биста На Главата, Модерна Вазна

Уметничката керамичка вазна е изработена од висококвалитетна керамика, а нејзината површина е мазна, с�

DEN 223.84

Розови еднорози крофни држач за далечински управувач со виножито со 6 оддели Организатор за складирање на биро за кутии за козметика на Blu-ray

Пу Направени во САД или увезени Материјал Организаторот за далечински управувач е направен од квалите�

DEN 0.67

ГОРИЛА СНАБДУВАЊЕ 1000 БПА Слободен Премија За Еднократна Употреба Ракавици Поли ЈП Лдпе Пластика За Кујна Храна Ракување Подготовка На Храна

€ ХРАНА БЕЗБЕДНО Одделение Количина : 1000 Ракавици (2 кутии од 500); перфорираната кутија овозможува лесно �

DEN 883.84

Индиска Полица 6 Пакет Куки За Палто Монтирани На Ѕид | Зелени Три Куки За Палто | Куки За Ѕид Од Дрво За Кеси | Куки За Закачалки

[Карактеристики] Нашиот Држач за Крпи со Завртки е Отпорен На ' рѓа, Еднократно, Отпорен на Масло, Водоотп

DEN 1.33

Q-FFL нараквици за заварување, ракавици за залак, алуминиумска фолија на ракавици за металургија, шпорет, скара и други цели

【Висококвалитетен нараквици отпорни на топлина】 Технологија за засилување на дланката, засилувачкио�

DEN 3.00

Хемиски Момци CWS888BM Голема Уста сапун &засилувач; Пена Комплет-Исплакнете-Бесплатно Миење на Автомобили &засилувач; Сјај

БЕЗ ЦРЕВО, БЕЗ НЕРЕД ИсплакнетеБесплатно Миење Откако Ќе завршите со миење на возењето, не треба да го и

DEN 1572.80