• Обновено
9TRADING 28 PC 3/32 - 1/2 Центар за трансфер на пробивање 4-7/8 Долги удари со алатки и машинисти

9TRADING 28 PC 3/32 - 1/2 Центар за трансфер на пробивање 4-7/8 Долги удари со алатки и машинисти

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

28 компјутер 3/32 " - 1/2" Центар за трансфер на пробивање 4-7/8 "Долги удари со алатки и машинисти Мора за производителите на алатки, машинистите и други. преименувани, итн. Направено од топлинска третирана калена челик со алатка со индустриски финиш на црн оксид. 0,0025 недоволно за лесна употреба. Вклучени големини се од 3/32 "до 1/2" до 1/64 ", и корисна 17/ 32 "исто така. Сите се долги 5". Бесплатен индекс застанете за лесно складирање. 28 компјутери 3/32 " - 1/2" Трансфер на пробивање сет 4-7/8 "Долги удари со алатки и машинисти Мора за производители на алатки, машинисти и други. Ја елиминира претпоставката кога пренесува мртов центар од навој, дупчат, преименувани, преработени, итн. Направени од топлинска третирана алатка челик со индустриска завршница на црн оксид. Сите се долги 5 ". Бесплатен индекс застанете за лесно складирање. Белешка : Локација на ставка : Купувачот на бесплатни стандарди за испорака на САД мора да нè извести во рок од 7 дена за да се врати. Вратете се кај нас во рок од 30 дена од датумот на испорака за размена или поврат. Купувачот плаќа за поврат на испорака и 20% надомест за враќање во пременете го вашиот ум или нарачка по грешка при враќање на случајот само даден ако предметот е веќе поврат и проверен.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Центар за табли со мат, пакет од 10, 5х7 за 4x6 душеци во боја - сечење на наклон, без киселина, дебелина од 4 -тил, бело јадро - за слики, фотографии,

Пакет од 10 матични матици без киселина 5x7 душеци предисечени за 4x6инчни слики, фотографии, уметнички дел�

DEN 122.24

9 сет на бои Комбинација на единечна боја 1 двор мулти-бои Rhinestone лента персонализирана шема за влечење за кожа, занаети, облека,

Големина : Опсегот на должина на големината на овие Rhinestones на влечење е 39,3 инчи, овие Rhinestones на влечење се

DEN 964.80

Интар DIY 5D комплети за сликарство со дијаманти со голема големина дрво и елк вкрстено бод за вез за дневна соба украси за wallид

1* Дијамантски сликарство и комплет за дијаманти и пинцети 2* Алатки (пенкало за дијаманти, фиока за дијам

DEN 463.84

Нуо Руи 3/4 '' Полу -сфера полу -месечина во форма на огледало во форма на мозаик занаетчиски ретровизори Масовно 100 парчиња за занаетчиски проекти

Направено од вистинско стакло, најбезбеден материјал, извонреден материјал за заштита на животната сре

DEN 223.84

Nuobesty Божиќни подароци 100 парчиња Божиќни хартиени ознаки ети ги ознаките за етикети за виси знаци ознаки Божиќни декор подароци

Ознаките се удираат со дупки (Стринг не е вклучена) Одлично за ознаки за облека, ознаки за цени, ознаки за

DEN 3.33

Силиконски калап Плумерија рубра мувла 6 шуплини сапун од јајце цвеќиња силиконски калапи за торта сапун од чоколадо, свеќа за чаши, црвена,

✔ (пакет од 2) силиконски калапи Облик : Правоаголник, една форма : Плумерија цвет / хавајски франгипани / �

DEN 191.68

IMT Тешко стакло секач со алатки за кршење на стакло, масло за напојување со волфрам карбид врв алатка за сечење стакло и клешти за кршење

Професионалната алатка за сечење стакло има замрзнато железо од индустриско одделение, тркалото е изра

DEN 1193.60

2-пакувања калапи од свеќа, калапи за тело за свеќи за правење свеќи, чиста пластична столб од свеќи од свеќи, класичен висок калап

Внимателен избор на материјали : Калапите за свеќи за чим се изработени од компјутерски материјал, во сп

DEN 159.20

Кожен раб за боење пенкало, двојна глава, апликатор за ролери за кожен раб, алатка за печатење на кожен раб, ролери за третман на работ

3Малфункционална алатка за кожа : Ова кожено занаетчиско пенкало за занаетчиска боја е корисно, кожено п

DEN 2.00

Сет за увоз на Лаја од 10 мулти титаниум боја Виножито Оперативно ножици Остри/тапи 5,5 директно и заоблен не'рѓосувачки челик

Сет од 5 мулти титаниум боја на виножито за работа со виножито остри / остар 5,5 "криви не'рѓосувачки челик

DEN 742.40

WLL-DP 3D модел на хартија Уметнички декорации Дома за украсување Златен рог геометриски занаетчиски занаетчиски занаети DIY хартија за хартија

☆ Одличен дизајн : Оваа хартиена мувла е изработена од висококвалитетни материјали за хартија Елегантн

DEN 0.67

Зелено сјајно стакло кукли очи Ирис рачно изработени уметнички кукли таксидермиски скулптури или накит што прават занаети од кабиони

Магични очи : сет од 2 блескави, искривено темно зелено рачно изработено стакло око кабохони за правење н

DEN 143.84

SAPBOND B7000 накит Rhinestones лепак кристално чисто лепило за занаети, мултифункционални водоотпорни супер лепи за накит што прават

Водоотпорен лепак B7000 лепак B7000 лепак е транспарентен и водоотпорен, гас и течност може да се изолира по �

DEN 1347.20

Дијамантско везење куглање 5D DIY дијамантски сликарство мозаик река целосна тркалезна рачно изработени подароци -вежба 60х80см

Дијаманти за супер искра Површината на дијамантот изгледа сјајна и никогаш нема да избледи Комплетите

DEN 2.00

Doitool Алатка 5 парчиња тонфрам карбид врвови за гравура за гравура за означување на пенкало метал керамички стакло за гравирање на пенкало,

Одличен сет на пенкало за гравура, може да ја исполни вашата дневна употреба Мало и лесно е да се носи, мо

DEN 208.64

Закрпи за ткаенини од постелнина, 15,7 x 39 самолепливи закрпи за поправка, погодни за постелнина, тапацир, мебел, седишта за автомобили,

【Самостојна лепенка за лепење на ткаенини】 Големина : 15,7 "x 39", може да ги задоволи вашите потреби за раз�

DEN 191.84

7-инчи Персонализирана боја за фризерски миленичиња, 440C јапонски не'рѓосувачки челик миленичиња мачка сечење на коса/рамна

Ножиците за негување на миленичиња се изработени од супериорен не'рѓосувачки челик, висока острина, из�

DEN 374.40

Ознаки за подароци со жици - 100 парчиња бела Крафт Ви благодариме на хартиени ознаки со 100 стапки природен јута канап за свадба, туш за бебиња,

Премиум квалитет : Ознаките се направени со високо квалитетна картичка за хартија од 350 GSM Што е густо и ц

DEN 2.33

Еходон кокосово дрво цевка колона силиконска сапун од свеќа за сапун вградување сапун што прави материјал силиконски калап за сапун

Материјал : Направено од силикон, облик на кокосово дрво вградени алатки за правење сапун Кокосово дрво

DEN 271.84

Меч и штит Декоративни комплети за сликање на дијаманти Смешно 5D DIY целосна вежба дијамантски точки слики дома декор 12 x16

Комплетите за сликање со дијаманти вклучуваат 1 Пенка за вежбање на Фулкром + 1 Диск за вежбање + 1 парче к�

DEN 351.84

Nuobesty Scrapbook 400pcs тркалезно железо DIY избрани светли тркала хартија сврзувачки елементи за месинг за месинг, Бредс занает Бред

Практични и корисни алатки, одлични за запишување, правење картички, занаети за DIY, датотеки, фиксација н

DEN 1.00

Се надевам дека ќе избереме loveубовна уметност деко подарок моден нокти клиперс остриот секач за нокти од не'рѓосувачки челик

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици Функција : Мултифун

DEN 464.00