• Обновено
Prodigy Disc 750 A5 | Малку преголем пристап за голф на дискот | Лесни снимки за пристап | 170-177G | Стабилен дискови за голф за голф | Издржлива 750 пластика | Удобно бекхенд или фо?

Prodigy Disc 750 A5 | Малку преголем пристап за голф на дискот | Лесни снимки за пристап | 170-177G | Стабилен дискови за голф за голф | Издржлива

DEN 287.84

Залиха
Во магацинот.

Кој е Prodigy A5 - Prodigy A5 е малку преголем пристап за пристап што ќе работи за да биде директен флаер Има убаво, мазно чувство со плиток профил и рамен врв. Како лета - А5 може добро да се справи со вртежниот момент и има блага завршница на крајот, така што нема да прескокне премногу далеку од местото каде што слета. Рамниот врв го прави идеален за странични пристапи или бекхенд. Премиум пластика - пластиката Prodigy 750 е премија, и е слична по зафат и текстура со нашата 400 пластика, но со поцврсто чувство. Оваа пластика е исклучително издржлива и има убаво поцврсто чувство во раката. Оценки за летот - Prodigy A5 е малку преголем диск за дискови за голф и пристап. Има броеви на летање со брзина 3 Glide 4 Свртете -1 Fade 1. Одлично за сите услови и совршени за почетници!. Бојата на печатот и дискот може да се разликуваат - имајте во предвид дека кога ќе го купите Prodigy A5 што ќе добиете случаен печат и диск во боја. Кој е Prodigy A5 - Prodigy A5 е малку преголем пристап за пристап што ќе работи за да биде директен флаер. Има убаво, мазно чувство со плиток профил и рамен врв. Како лета - А5 може добро да се справи со вртежниот момент и има блага завршница на крајот, така што нема да прескокне премногу далеку од местото каде што слета.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Денот на женската независност на врвот на американското знаме за време на печатената маица со кратки ракави за кратки ракави на вратот

Печати врвови за жени Направени во САД или увезени Затворање на влечење Машински миење Краток ракав жен

DEN 111.84

Миашуи Леопард Јога Панталони За Жени Гребење Задник Обични Жени Лабави Јога Панталони Секојдневни Панталони Јога Панталони Џебови

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено 715 дена испорака Жени Плус Големина Јога Панталони Со Висок Ст

DEN 188.64

Prodigy Disc 300 H3V2 | Стабилен хибриден возач на голф на дискови | Оптимално чувство и зафат | Доследен, брз лет | Боите може да варираат

За H3 V2 Prodigy H3 е изграден со ажурираната верзија H3 V2, сега има малку поплиткан раб за полесен зафат и побрз

DEN 2.67

Лабава Секојдневна Маица Женски Обични Цвеќиња Врвови За Печатење Вратот На Екипажот Летен Краток Ракав Спандекс Кошула Со Долги Ракави

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено 715 дена испорака Дизајн : Секојдневен Дизајн На Вратот На Екип�

DEN 228.64

Фузофуиз 55 инчи Детска брануваа со безбедносен комплет мрежа, надворешно затворено брануваа за деца со прскалка за вода, максимално

Јаглероден челик Оладете го летото дизајнирано да ја олади топлината на ова лето, 55 те детски брануваа �

DEN 2079.84

Машка вратоврска боја кратка ракав, обичен тркалезен врат маица хип хоп графички печатење тенок-вклопат обични врвови блузи за мажи

78% најлон, 22% спандекс Направени во САД или увезени [Совети] Машки кошули Ако сакате да добиете лабава / т�

DEN 15.84

Жените Колено Висока Подигање Мода Страна Патент Кадифен Стадо Средината На Теле Чизми Секси Точка-Пети Високи Стилета Над Коленото

куче подигање широк теле коленото високи чизми жените женски фустан чизми дете момче чизми ВЕ МОЛИМЕ за

DEN 1.67

Базен знак на снукер знаци 147 см 1/2 Шукал билијард знак за девет топки рачно изработени добро изработени билијард знак за

Материјал : Правото тело е изработено од висококвалитетен јавор со јасно пренесување на светлина и добр

DEN 3792.32

Segway NineBot 18 Детска велосипед на возраст од 5-10 години, w/воздушна алуминиумска рамка, затворен ланец, суспензија за апсорпција

Нашите деца го заслужуваат најдоброто : велосипед за деца со премиум одделение направен за момчиња и де�

DEN 511.84

Роберто Панчек Спортинг Канзас Сити Автограмирана меч -користена 4 морнарички дрес од сезоната на МЛС 2020 година - Автограмски

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фудб

DEN 4799.84