• Обновено
304 не'рѓосувачки челик, x машки адаптер цевки за вклопување од не'рѓосувачки челик цевка304 навојна bsp проток инхдн25inchconnector 1inch

304 не'рѓосувачки челик, x машки адаптер цевки за вклопување од не'рѓосувачки челик цевка304 навојна bsp проток инхдн25inchconnector 1inch

DEN 1249.60

Залиха
Во магацинот.

Четири изборни типови Постојат 4 различни големини за вашиот избор : 1/4 bsp, 1/2 bsp, 3/4 bsp, 1 bsp, исполнете ги вашите различни барања Машки нишки на двата краја за поврзување на две женски навојни цевки со исти големини. Врската е BSP BSP. Директно спојување за поврзување на две цевки со исти големини кои одат во иста насока. Материјал со висок квалитет направен од не'рѓосувачки челик 304 материјал за јачина, доказ за 'рѓа, издржлив и долг животен век. 304 материјал од не'рѓосувачки челик : Направен од не'рѓосувачки челик 304 Материјал за јачина, доказ за 'рѓа, издржлив и долг животен век. Четири изборни типови Постојат 4 различни големини за вашиот избор : 1/4 bsp, 1/2 bsp, 3/4 bsp, 1 bsp, исполнете ги вашите различни барања. Машки нишки на двата краја за поврзување на две женски навојни цевки со исти големини. Врската е BSP BSP. Директно спојување за поврзување на две цевки со исти големини кои одат во иста насока. Материјал со висок квалитет направен од не'рѓосувачки челик 304 материјал за јачина, доказ за 'рѓа, издржлив и долг животен век. 304 материјал од не'рѓосувачки челик : Направен од не'рѓосувачки челик 304 Материјал за јачина, доказ за 'рѓа, издржлив и долг животен век. Направен од не'рѓосувачки челик 304 Материјал за јачина, доказ за 'рѓа, издржлив и долг животен век 2. Директно спојување за поврзување на две цевки со исти големини кои одат во иста насока3. Машки нишки на двата краја за поврзување на две женски навојни цевки со исти големини4. Може да се користи на разни цевки, како што се воздушна цевка, цевка за гориво, цевка за вода, итн5. Лесна тежина и лесна за носење, лесна и удобна за инсталирање : Опис : Оваа спојка има едниот крај што е ист како и другиот за поврзување на истите големини на цевки што одат во иста насока.

Основни карактеристики

Description:
This coupling has one end that is same as the other for :
connecting same sizes of pipes going in the same direction. It :
has threads for creating tighter seals and is :
made of stainless steel 304 for higher corrosion resistance. There are 4 different sizes for your choice. These pipe fittings are components used for connecting pipes of flow without changing the direction of piping in :
many different industries.:
Features:
Made from stainless steel 304 material for strength, rust-proof, durable and long service life.:
Straight coupling for connecting two pipes of same sizes going in the same direction.:
Male threads on both ends for connecting two female threaded pipes of same sizes.:
Can be used on various pipes, such as air pipe, fuel pipe, water pipe, etc.:
Light weight and easy to carry, easy and convenient to install.:
Specifications:
Material:
304 stainless steel
Type:
Male x Male
Connection:
BSP-BSP
Length:
200mm / 7.87
Thread Size(optional) 1/4BSP 1/2BSP 3/4BSP 1BSP :
Inner Diameter 9mm 15mm 21.7mm 27mm :
Weight(approx.) 132g 178g 220g 375g:
Quantity:
1pc
Package Includes:
1 x Pipe Fitting:
Note:
1. Please allow 1-3mm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Најдобри понуди

Придружете се на Ware 85pcs 1/8 ”Шанк Т тип/цилиндар/конусна гума за мелење на главата, монтиран комплет за глава на тркалото, полирање на

【Спецификација, големина, материјал】 Материјал : гума; форма : Т тип / цилиндар / конус; Т форма на глават�

DEN 335.84

Комплет За Накит За Девојки ИГРАЧКИ 4 Комплети Детски Мини Куќа Мини Чинии и Стапчиња За Јадење Мини Прибор За Јадење Мини Декор

Овој додаток за мини куќа е изработен од материјал со фина изработка за реални детали Специјално дизајн

DEN 1.33

Абаодам 30 парчиња Плетенallsан Топки Декорација Ѕвезда Облик Плетен Топки Декоративни Ѕвезда Топки Новогодишна Елка Орнаменти ЗА Сам

Rан Убава и убава, може да се користи за украсување , свадбена декорација; роденденска забава, забава, сва

DEN 3.00

Diapro 5pc/lot 4,5 инчи плочка дијамантска сечило Супер тенка дијамантска турбо пила со сечило од порцелански плочки за сечење на гранитни мермерни

Количина : 5 парчиња Влажно или суво сечење со големина на арбор : 7 / 8 "5 / 8" Тенки турбо раб и јадро за брз, ч

DEN 1.00

ХИФАСИ АД22Б04 ДЦ 12в 4 Канал Реле МТ8870 Дтмф Тон Декодер Далечински Управувач Реле Модул ЗА САЛАДИН Паметен Дом со 3,5 мм Кабел

AD22 B04 DC 12v 4 Канал Реле MT8870 DTMF Тон Сигнал Декодер Далечински Управувач Реле Модул ЗА САЛАДИН Паметен Дом с�

DEN 1576.00

Најсилна закачалка за палто во светот | САД направени | Капацитет на оптоварување од 140 lb | Закачалка за повеќенаменски опрема | Тек сино

Направено во САД Куки за повеќе артикли Изреки на рамо / суспензија Најсилната закачалка во светот е пре

DEN 1214.40

Mardesigns Ноќта на вештерките ПУ кожен молив кутија тиква голема молив за куќиште за куќиште со пенкало со држачи за молив со патенти

Голем капацитет : Овој случај со моливи мери 5,9 x 9 x 1,2 инчи, тој е лесен и има 4 оддели внатре, што може да го

DEN 239.84

Полнач за боксови Компатибилен СО JVC HA-FX39BT - Меѓународен Pd Wallиден Полнач, 3 USB Меѓународен Адаптер за Полнење и Конвертор

? [Сите ВО ЕДНО] Полнач За Боксови Компатибилен СО JVC HAFX39 BT Меѓународниот Пд Ѕид Полнач е комбинација НА С�

DEN 1099.20

АСТУР ИГЛИЧКИ-Шишиња За Отворање ШИШИЊА ШТИТ ЈАНОВСКИ ШТИТ 3 - ОД СЕМЕЈСТВАТА НА ПОЛСКА - ПОЛСКА - отворач за пиво со шишиња, оригинални

? УНИКАТЕН И КРЕАТИВЕН ДИЗАЈН : Бидете во центарот на вниманието со отворач за Шишиња Со Иглички Астур! С�

DEN 1025.60

Организатор На Кабел За Патување, Технолошки Организатор, Организатор На Електроника, Торба За Организатор На Кабел, Класично

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 1075.20

Заштитник на екранот со мего со темперамент на стакло за површинска книга 3 2020 верзија, 9H тврдост/лесна инсталација/отпорна на гребење/HD

[Компатибилен со] : Мајкрософт Површинска книга 3 (2020) само 13,5 инчи модел 1900 Не за површинска книга или кни

DEN 2.33

Трговски Безбеден Излез За Итни Случаи Само Знак-Инокаменте Салида Де Итен Случај, Брз Инсталирајте Алуминиумски Безбедносен

Индустриско Одделениееден (1) метален знак од 40 мил изработен од издржлив, ултрацврст сликовито покажув�

DEN 392.80

Постери за салон за убавина за убавина за убавина салон за убавина салон за нокти Полски постер за бои платно wallидна уметност слика

Квалитетgetе добиете висококвалитетен постер, постерот е на водоотпорно платно, отпорни на избледени, пр

DEN 3.00