• Обновено
Magx Magnetic Vent Cover 5,5 x12, флексибилен анизотропен магнет на ултра дебел 1,5 mm, за регистри на воздух или подни отвори за воздух, RV, Home HVAC, AC, Home мора да купи

Magx Magnetic Vent Cover 5,5 x12, флексибилен анизотропен магнет на ултра дебел 1,5 mm, за регистри на воздух или подни отвори за воздух, RV,

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Магнетната страна на овој производ работи само со челичен материјал, не настапува со алуминиум, пластика или дрво Ве молиме, имате тест со магнет пред апликацијата. Направено со силен анизотропски магнет на ултра густ 1,5мм, магнетниот капакот на отворот за воздух се држи до вашиот под/таванот/wallидот за отворање цврсто, без лизгање. Покривот на отворот може да ги намали трошоците за енергија со тоа што не се загреваат или ладеат неискористени простори. Исечете ја на која било големина со ножици или секачи за да одговараат на вашиот отвор. Може да се користи за домови, RVS, HAVC единици и отвори за печки. Исто така, се држи до таванските отвори убаво, без воопшто да паднат. Магнетната страна на овој производ работи само со челичен материјал, не настапува со алуминиум, пластика или дрво. Ве молиме, имате тест со магнет пред апликацијата. Направено со силен анизотропски магнет на ултра густ 1,5мм, магнетниот капакот на отворот за воздух се држи до вашиот под/таванот/wallидот за отворање цврсто, без лизгање. Покривот на отворот може да ги намали трошоците за енергија со тоа што не се загреваат или ладеат неискористени простори.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Дрво база ТВ подот штанд за 32 до 75 инчи телевизори се вртат и прилагодливи на висина, заштеда на простор Висок универзален ТВ штанд за

Прилагодување на висината : 50 ”56 Прилагодување на висината за телевизори Вртење 30 ° лево и десно Капаци�

DEN 2015.84

Кошули со краток ракав за жени маица лето кратки ракави симпатични графички лабави маички врвови се протегаат кошули жени

100% полиестер Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препора

DEN 1008.00

Есенцијално масло од виолетово земјно - чисто ароматерапија есенцијално масло по природа на Органите на природата - 8 fl oz

Земјоделско задоволство Nature's Nate Wileture има нафта има грациозен цветен букет со прашкасти цветни врвни но�

DEN 111.84

Мини Жичен Број Рампа 18 Копчиња, Slономски Тенок ЖИЧЕН USB НУМЕРИЧКА Тастатура, Приклучок И Игра Тивка Финансиска Сметководствена Тастатура

Пренослива Големина : оваа бројна тастатура соonomономски дизајн е мини и пренослива Тивко и удобно кога �

DEN 2.67

Сметаги смешен јајце крикет скриен досаден чистач шега шега звук звук, мини скриен шкаф за шкаф за возрасни, практична шега на Денот

? 【Досадни и 3 различни крикет крипки】 По напојувањето, звукот се игра случајно Времето на интервал е 2 ~

DEN 159.68

MKJC плус големина Зимски термички лажни проucирни панталони за жени топло руно наредени хулахопки чиста затегнување на хеланки

100% најлон Направени во САД или увезени 【Гаранција по продажбата】 Нашите лажни проucирни хулахопки се с�

DEN 0.33

Тв Штанд LXLA Кат Со Висина Прилагодливи Држач За Монтирање И Тркала, Мобилен Дисплеј Количка за 32 до 60 инчен Рамен Панел Екран Телевизори-Има

● КомпатибилностДржачот За Мобилна ТЕЛЕВИЗИЈА Компатибилен со повеќето Рамни Екрани ОД 32" до 60" ЛЦД Мак

DEN 1.00

Miashui Mens Cargo Pants опуштени се вклопуваат со џебови рефлектирани половини со цврсто влечење и панталони машки кујнски панталони

100% памук Направени во САД и увезени 715 дена испорака Тип на половината : Големи високи панталони со средн

DEN 2.00

Алатка за шок на RC, RC Shock Pliers RC Absorberppliers алуминиум шок мулти- алатка RC шок стегач Шарт вратило за склопување на автомобили

RC Shock Pliers : Нашите клешти за шок вратило направени од висококвалитетна алуминиумска легура, која е лесна

DEN 3.33

DNZPFU Кристално Чист Дизајниран За Iphone 13 Pro Случај, [Технологија Против Пожолтување] Заштитна Телефонска Кутија Отпорна На Удари Тенок Тенок

①Издржлив Силиконски Случај За 13 Про (6,1 инчи), Поддршка За Безжично Полнење ●Целосна Заштита на Телото

DEN 127.84

Дитудо столче за седиште за туширање за потпирач за грб на бања што не се лизга со потпирачи за потпирачи за потпирачи

Ако не можете да издржите долго време или само сакате да се опуштите повеќе во туш, оваа столица за бања �

DEN 1.00

WY WENYUAN 12 парчиња слатки пенкала, фино точка мазно за пишување пенкала, пастелни точки за пенкала, шарени најдобри пенкала за

【Единствени пастелни буриња】 : Различни пастелни буриња ќе ви овозможат повеќе забава во секојдневнио

DEN 1.67

Почетна буква y Монограм златен сјај врамен wallиден знак за семејство, семејство artидна уметност декор рустикална зеленило растенија знаци

✅ 【Мотивациска wallидна уметност】 12x12inch, висок материјал од дрво од дрво, дрвен знак со цврсти рамки за д�

DEN 358.24

КИФУ-Рачно Насликана Емајлирана Форма На Роза Декоративна Кутија За Ситници Со Накит Со Шарки Уникатен Подарок За Денот На Вљубените

Со внимателни само со една постапка, нашите производи не само што имаат за цел како украс на домот, туку �

DEN 2.33

ЗАМЕНА НА ДАЛЕЧИНСКИОТ УПРАВУВАЧ Заменет ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ за АМАЗОН Тв Универзален далечински Управувач погоден за тошиба погоден

Висококвалитетен далечински управувач,Совршен За замена на вашиот скршен или старСовршен производ за �

DEN 2.00