• Обновено
DesignSify Службеник за горд заем, мама, бела туристичка кригла 14oz не'рѓосувачки челик изолиран тумб, подароци за роденденски годишнини Божиќ Божиќни татковци Мајки Ден

DesignSify Службеник за горд заем, мама, бела туристичка кригла 14oz не'рѓосувачки челик изолиран тумб, подароци за роденденски годишнини

DEN 1062.40

Залиха
Во магацинот.

Tumbler од не'рѓосувачки челик : Оваа кригла од 14 мл е направена од не'рѓосувачки челик за издржливост и помага да се задржат топлите пијалоци топло Доаѓа со рачка за удобност и отворање на капакот на триење. Капакот има воздушни дупки за пиење и ладење на топла течност. Корисно и уникатно : креативен и прилагоден подарок што тој или таа ќе го сака, и тие ќе го видат секој ден кога уживаат во неговото омилено топло кафе или ладен пијалок. Совршена идеја за подароци : Замислете го изгледот на нивното среќно лице кога ќе ја отворат кутијата за подароци и ќе ја најдат оваа кул персонализирана кригла за патувања. Големина на производот : 6,2 x 2,9 x 3,375 инчи (висина x ширина x длабочина) и 10,6 инчи (обем). Подарок што ќе го сакаат : Забавен и топол подарок за колегите, најдобрите пријатели, членови на семејството како сопруг, сопруга, мама, тато, баба, дедо, чичко, тетка, внука, внук, син или ќерка. За посебни прилики : роденден, годишнина од свадбата, ангажман, Денот на в Valentубените на таткото на мајката, Божиќен Божиќ Денот на благодарноста, Велигден, дипломирање, бременост, пензија или спомен. Оваа патна кригла е сигурна дека вашиот живот ќе го насмее од уво до уво.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

АА Класик, млеко тресење, сладолед сода коктел Falooda Smoothie и коктели со сок од пустински сок, 350 ml, чиста XS стандардна титула

Вашите омилени пијалаци, милкши, десерт, сладолед, наноси на корен за пијалаци или какви било други ладн�

DEN 993.60

Smartlee изолирано шише со вода со капаче од слама и плунка - 32oz -истекување на вакуум изолирано шише со вода со шише со вода за напојување со

[Премиум квалитет од не'рѓосувачки челик] Трајна, изградба на не'рѓосувачки челик од храна од храна по пр

DEN 191.84

Чајник од не'рѓосувачки челик, метал од не'рѓосувачки челик чајник сад со вода контејнер котел со филтер голем капацитет

Не'рѓосувачки челик од одделение за храна : Прекрасен сјаен сатенски полиран не'рѓосувачки челик и елег�

DEN 356.80

2 парчиња памучна платно торба за тота внатрешна ykk zipper џеб 12oz 16 x17 тешка празна сива сива торба за намирници за намирници, голема

Трендиран дополнува за одење на шопинг, да работи или само за излегување и уживање во слободното време 12

DEN 271.84

Homoyoyo 1pc Оул држач за држач за рачно крпа за држач за салфетка декор за домашно ткиво хартија хартија хартиена крпа решетката за ткиво хартија

Rack Roll Roll Roller држач за хартиена хартија Држач за хартија за бања Подарок за домаќинство : Оваа специјална

DEN 665.60

Персонализирано моторно масло од подмачкување може да крие ретро гроздобер депресиран дизајн бензинска глава кригла кригла кригла подарок

Супериорен квалитет : Оваа смешна чаша за кафе е изградена од каменувана керамика, машина за миење садов

DEN 2.67

Кутија за складирање на флејти со шампањ со капаци и рачки за складирање на матични софтвер, транспорт, движење и заштита, картонски делители

Кутија за складирање на стакло од Вено : Цврстиот контејнер за складирање на Кина обезбедува одлично ре�

DEN 351.84